İş Fikirleri ve İş Kurmak

Çocuklara Eğlenerek Öğreten Eğitim Merkezi Açmak

Çocuklara Yönelik Eğlenerek Öğreten Eğitim Merkezleri Bayiliği Almak

Çocuklara yönelik eğlence yatırımları büyük küçük pek çok yatırımcının gündeminde. Son dönemde ise özellikle eğlendirirken öğreten konseptler öne çıkıyor. Okul öncesi ve ilköğretim çağındaki çocukların öğrenme alışkanlarını geliştirmeye yönelik mental aritmetiğe dayalı sistemler ilgi görüyor. Hatta yetkililer dershanelerin kapatılma süreciyle birlikte bunların büyümelerinin hız kazandığını söylüyor. Bu işle ilgili en çok dikkat edilmesi gereken konu kalifiye eğitmen bulabilmek. Yatırım maliyeti şirketlerin koşullarına göre değişmekle birlikte 50 bin TL civarında.

cocuklara eglenceli egitim merkezi

ABAKÜS EĞİTİM MERKEZİ

2008 yılında kurulan Abaküs Eğitim Merkezi’nin dört şubesi bulunuyor. Bir eğitim merkezi açmak için 15 bin ile 25 bin TL arasında bir yatırım yeterli olabiliyor. Yatırımın geri dönüşü altı ay ile bir yıl içerisinde oluyor. Şirket, 2014 yılında 10 franchise mağaza açmayı hedefliyor. Başlangıç bedeli 7 bin 500 TL. Bu bedelin içerisine eğitmenler, marka kullanım hakkı ve bölge koruması dahil ediliyor. Franchise giriş bedeli haricinde öğrenci başına komisyon bedeli alınmıyor ancak her bayinin aylık 400 TL sabit ödeme yapması gerekiyor.
Başvuru için: 0312 431 90 70

EGEM ORGANİZASYON

Çocukların hayal gücünü geliştiren kum boyama etkinliğiyle alışveriş merkezleri içinde franchising veren bir şirket. Kum boya adı verilen bu aktivite ile çocuklar özel kartlar sayesinde istediği resmi ve karakteri çizebiliyor. Franchise’a şato konsepti, stand gereçleri, kum boyama kartları ve balonlar ile ekipman tedarik ediliyor. Aylık ciro hedefi 10 bin TL’den başlıyor, yapılan yatırım ve metrekare büyüklüğüne göre 40 bin TL’ye kadar çıkabiliyor. Ürünlere göre yüzde 100 ile yüzde 500 arasında bir kâr marjı sağlanıyor.
Başvuru için: 0312 278 5215

MENAR MENTAL ARİTMETİK MERKEZİ

2008 yılında kurulan Menar, çocuklara sıradışı aritmetik becerileri kazandıran abaküs mental aritmetik sistemini kullanıyor. 200 civarında şubesi bulunan Menar’ın hedefi 2014’te 20 yeni şube açmak. Bir eğitim merkezi 50-100 bin TL arası yatırımla açılıyor. Yatırım 100 veya üzeri öğrenci ile bir yıl içinde geri dönebiliyor. Başlangıç bedeli olarak 15 bin TL + KDV talep eden şirket, Türkiye genelinde büyük illerde şube açmayı hedefliyor.
Başvuru için: 0324 327 91 91

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu