Kahve Kafe Bayilikleri

Coffeeshop Company Bayilik Başvurusu

Coffeeshop Company Bayilik Bilgileri – Coffeeshop Company Bayilik Şartları

Yurtdışı gıda sektörünün öncü firmaları Türkşiye ye yatırım yapmaya son hızla devam ediyor. Coffeeshop Company de bir dünya markası, kahve sektörünün öncü firmalarından. Türkiye ye yatırım yapmaya karar veren firma öncelikle Türkiyede franchising anlaşması yaptı ve 50 şube açmayı hedefliyor. Bu şubeler bayilik sistemi ile açılacak.

Coffee-Shop-BayilikCoffeeshop Company Bayilik Hakkında : 60 yıldır kahve sektöründe üst sınıf espresso makinaları ve ekipmanları üreterek bütün Avrupa‘ ya pazarlayan Schärf Grup dünyaca ünlü Viyana kahve kültürünü modern yorumuyla Coffeeshop Company markasıyla dünyaya yayıyor. Kendi kahvesini kavuran ve kendi ekipmanlarını üreten, bünyelerinde bir kahve akademisi bulunduran Schärf Grup sektördeki en yenilikçi firmalardan biridir. Coffeeshop Company‘ nin dünyada 30 ülkede 400 e yakın şubesi bulunmaktadır. 2012 yılında Türkiye pazarına Eurostil Gıda ile Franchising anlaşması yaparak giren grup, Türkiye’de 50 şube açmayı hedeflemektedir. Dünyada 400′e yakın şubesi olan Coffeeshop Company, Türkiye genelinde Franchise vermeyi düşünmektedir.

Coffeeshop Company Bayilik ve Coffeeshop Company Bayilik Başvurusu

Coffeeshop Company Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimci yada yatırımcılar vermiş olduğum bu Coffeeshop Company Bayilik Formu linke tıklayarak Coffeeshop Company Bayilik Başvurusu yapabilirler. Coffeeshop Company Bayilik, Coffeeshop Company Bayilik Şartları hakkında bilgi edinmek isteyenler ise aşağıdaki irtibat numaralarından firma ile iletişime geçebilirler.

Coffeeshop Company Bayilik İletişim Bilgileri

Coffeeshop Company Türkiye
Adres : Eurostil Gıda ve Mobilya San. ve Tic. Ltd. Şti. Teşvikiye Akkavak Sk. Halil Bey Apt. No:19/31 34365 Nişantaşı / Şişli / İstanbul
Tel : 0090 212 – 291 77 76
Faks : 0090 212 – 291 77 01

Sitemizde bayilik veren firmalar sayfalarımızı incelemenizi tavsiye ederim.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu