Anasayfa / Şirket Haberleri / Çöpçü Gıda’nın Yeni Markası Yolluk

Çöpçü Gıda’nın Yeni Markası YollukÇöpçü Gıda “Yolluk” hazırlıyor

Ege Bölgesi’nin meşhur çöp şişlerini franchising sistemiyle Türkiye geneline yayan Çöpçü Gıda şimdi yeni markası “Yolluk”u piyasaya sunmaya hazırlanıyor.

yollukYolluk adıyla yeni bir konsept geliştirdiğini öğrendiğimiz şirket, ilk şubesini Mart 2014’te İstanbul Anadolu Yakasfnda açmaya hazırlanıyor. Yolluk, sadece benzin istasyonlarında açılacak. Sandviç ya da paket seıvis hizmeti sunacak. Çöp şişler birkaç dakika içinde, çok kısa sürede hazırlanıp araç içinde rahatlıkla yenilebilecek bir paketleme şekliyle müşterilere sunulacak.
Çöpçü Gıda’nın Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Yuvalı, “Yolluk’un ilk dört şubesini kendimiz açacağız. Daha sonra Çöpçü gibi franchise vereceğiz. Beş yılda 200 şube açmayı hedefliyoruz. Bir şubenin toplam yatırım maliyeti 60-70 bin TL arasında değişiyor” diyor. Bu arada, Çöpçü Gıda tarafından açılan Çöpçü restoranların sayısı ise 22’ye ulaştı. Şirket, 2012’te franchising sistemiyle yeni Çöpçü restoranları açmaya devam edecek. Yeni açılacak şubeler için öncelik AVM’lere verilmiş durumda. Çöpçü Gıda’nın büyüme planları sadece yurtiçiyle sınırlı kalmayacak. Şirket yurtdışında da restoran açma planlan yapıyor.

  Microsoft'tan Yaz Saati Uygulaması Hakkında DuyuruYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir