Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Coşkun Kırtasiye Bayilik Şartları

Coşkun Kırtasiye Bayilik ŞartlarıCOŞKUN KIRTASİYE
iki yıl önce üretime başladı

Coşkun Kırtasiye’nin temeli Ali ve Hıdır Coşkun kardeşler tarafından 1988’de sektörün kalbi olarak nitelendirilen İstanbul Cağaloğlu’nda atılmış. Yaklaşık 50 metrekarelik bir dükkanda kırtasiye ürünlerinin toptan satışını yapan şirket iki yıl önce üretime başladı. Firmanın üretim tesisi İstanbul Hadımköy’de bulunuyor. îkitelli’de showroom’u var. Ayrıca Bursa ve İzmir’de birer şubesi var. Bunların dışında Türkiye genelinde yaygın bir satış ağma sahip olduklarını belirten Coşkun Kırtasiye Pazarlama Müdürü Burak Cenik, “Bin 250 perakende satış noktasında ürünlerimiz satılıyor. Ayrıca toptan satış yapan bölge bayilerimiz var” diyor. Firma, 2015’te yeni bayilikler oluşturacak. Ayrıca 2016’da Coşkun Kırtasiye adıyla yeni mağazalar açılacak.
Coşkun Kırtasiye

Firma kendi markası olan Salvo ile okul ve ofis ürünleri üretiyor. Ayrıca Double a, Shutter ve Eagle gibi markaların Türkiye distribütörlüğünü yapıyor.

Telefon: 0212 67166 00
E-posta: pazarlamalgcoskunkirtasiye.com.tr
Web: coskunkirtasiye.com.tr

Kırtasiye Bayiliği Veren Firmalar

  Cafe Açmak İçin Adam Gibi Yer BayiliğiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir