Kahve Kafe Bayilikleri

David People Coffee Shop – Tüm Türkiyede Bayilik Fırsatı

Kendini Şımart mottosuna sahip David People Coffee & Food, yeni şubeleri ile büyümeye devam ediyor. David People Coffee & Food, geniş menüsüyle yakında Bandırma, İstanbul City Çenter, Erzurum MNG Mail, Giresun, Bingöl, Kıbrıs Girne ve Kıbrıs Lefkoşa şubeleriyle hoş vakit geçirmek isteyenlere keyifli bir atmosfer sunmaya devam edecek.

Şubelerinde 3. Nesil Kahve çeşitlerine yer veren David People Coffee & Food, her yudumunda kahvenin tadını almaktan vazgeçemeyenler için Chemex, Syphon, Cold Brew gibi özel demleme yöntemleriyle lezzeti ve kaliteyi bir araya getiriyor. 2011 yılında ilk şubesini AnkaraTunalı Hilmi’de açan David People Coffee & Food, Coffee konseptinin yanı sıra Coffee & Food ve Bigboss olmak üzere 3 farklı konseptle hizmet veriyor.

David People Coffee Bayilik Şartları

2011 yılının başında” Kendini Şımart”sloganıyla çıktığı yolda DPC Grup, David People Coffee & Food markasıyla Türkiye cafe & food sektöründeki yerini aldı. DPC, üç değişik konseptle Coffee, Coffee & Food ve Bigboss olarak yatırımcılarla buluştu. David People, 300 m2 den başlayıp 1.000 m2 ye kadar hizmet veren cafe ve restaurant konseptidir. Mevcut franchise şube sayısı yurt içinde 55 faal olmakla beraber 12 alanda inşaat aşamasındadır. Franchise giriş bedeli 40.000 $ + KDV olan markanın anahtar teslim fiyatı m2 büyüklüğüne göre değişmektedir. Yatırım geri dönüş süresi 2 yıldır. Lokasyon önceliği cadde üzeri mekanlardır.

Girişimci neden sizi tercih etmeli: Yatırımın amacı para kazanmaktır. Bizde bu konuda yatırımcılarımıza keyifle para kazanacakları bir ortam sunuyoruz.

Girişimciye not: Yatırımcı hangi markaya yatırım yaparsa yapsın öncelikle kar zarar durumunu gözden geçirdikten sonra markaları birbiri ile kıyaslamalı ondan sonra hepsini ziyaret ederek kararını vermelidir.

Franchising

Başvuru
Sitemizde bulunan basvuru formu üzerinden bayi adaylarımızın basvuruları alınır. Franchising ekibimizden yetkililer bayi adaylarımızla irtibata geçerek ön görüsmeyi gerçeklestirirler ve franchising sistemimiz konusunda ön bilgilendirmede bulunurlar.

Lokasyon Seçimi
Ön görüsmeleri olumlu sonuçlanan bayi adaylarımız için, franchising ekibimizle birlikte yer arama çalısmaları baslatılır. Ya da mevcut yere iliskin lokasyon kriterlerimize uygun olarak gerekli fizibilite çalısmaları yapılır. En uygun mekâna birlikte karar verilir

Projelendirme Ve Dekorasyon
Belirlenen lokasyon David People mimari konseptine uygun olarak David People Mimari ekibi tarafından projelendirilir ve projeye uygun olarak dekorasyon çalısmaları baslatılır.

Kurulum ve Eğitim Süreci
Dekorasyon sürecinin tamamlanmasının ardından makine ve ekipmanların kurulum süreciyle birlikte personel seçimi yapılır ve seçilen personel David People kültürüne uygun olarak görev yapacağı departmana göre gerekli eğitimleri tabi tutulur.

Açılıs
İlgili süreçlerin tamamlanmasının ardından mağaza açılısa hazır hale getirilerek bayimize teslim edilir.

David People İletişim Bilgileri

İletişim:(0216)4143434
davidpeople.com
cansepkin@fmkahve.com

Kahve kafe restoranları oldukça popüler oldu. Sizde kahve kafe restoranı araştırması için kahve bayilikleri sayfamızdan inceleme yapabilirsiniz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu