Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

DiaSa Bayilik Şartları

Market açmak için DiaSa bayiliği almak çok mantıklı bir karar olacaktır. Marka değeri olan bir firmanın çatısı altında iş kurmak her zaman maça bir sıfır önce başlamak gibidir. DiaSa bayilik şartları ve bilgileri hakkında yazılmış konu başlığıdır.

Dia, dünyanın en büyük 2. perakende şirketi olan Carrefour Grubu’nun indirim marketleri zinciridir. Discount (indirim) mağazacılığı konseptini dünyada 8 ülkede geliştiren Dia’nın 6250’den fazla mağazadan oluşan bir zinciri bulunmakta olup mağazaların yaklaşık 1500 tanesi franchise sistemiyle açılmıştır. Dia’nın Türkiye’de mağaza açmaya başladığı 1999 yılını takiben Türkiye’de gerçekleşen Sabancı Holding ortaklığı ile DiaSA ismi altında büyümeyi sürdürmektedir.Türkiye de DiaSA; Marmara ve Ege Bölgesinde toplam 26 şehirde 750 yi aşkın mağaza ile hizmet vermektedir. Mağazalarımızın bulunduğu iller;Ankara,Antalya, Afyon, Aydın, Balıkesir, Bilecik,Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Eskişehir, İstanbul, İzmir,Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Kütahya, Uşak, Manisa, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Yalova, Bolu, Düzce dir.

Önemli Not : Diasa Dia Sabancı Süper Marketleri Ticaret AŞ’nin tamamı Şok Marketler Ticaret AŞ tarafından 129 milyon 719 bin 191 liraya satın alındı.

Türkiye’de DIA-Sabancı ortaklığının gücü sayesinde yaklaşık 374 franchise mağazası bulunan DiaSA hiç şüphesiz ki; DIA İspanya’nın bilgi birikimi ve DiaSA’daki uzman çalışanların desteğiyle ulaştığı bu başarısını katlayarak büyümeye devam edecektir.

Geliştirilmiş olan franchise formülü ile DiaSA, bayileriyle tüm deneyimini ve bilgi birikimini paylaşarak, onları da bu başarısına ortak edecektir.Kısacası, bir dünya markası ile yola çıkın, piyasadaki yerinizi alın.

DiaSA Franchising Formülü

Emniyet ;
Çok uluslu şirket desteği
Yüksek Büyüme
Kurumsal İmaj
Marka bilinirliği (mülkiyet hakları, markalı ürünler, ticari isim)
Ücretsiz kurumsal tanıtım

Garantili Rekabet Edebilirlik ;
İyi tasarlanmış ürün gamı
Yenilikler, ulusal markalar ve özel etiketler
Rekabetçi fiyatlar
Aynı bölgedeki rakiplerle rekabet edebilecek fiyatlar

Garantili Tedarik ;
Tedarik sorunlarına karşı garanti
Fiyat belirsizliğine karşı garanti
Kapıya teslimat
Tüm ürünlerin tek bir kamyon ile teslimatı

Bilgi-birikimi ;
Finansal Kapasite Raporu
Kapsamlı tavsiyeler
Profesyonel destek
Genişleme teşviki
Franchise denetçileri
Merkez ofis çalışanları
DiaSA’nın devamlı gelişen yenilikleri

Kârlılık ;
Rekabetçi kârlılık
7 ülkede 2000 adet franchise sayısı ile sağlam garanti
Kanıtlanmış iyileştirme ve yeniliklerin tüm franchise’larda uygulanması

Franchising Katılım Avantajları

Dia’nın Franchise’lara katkısı nedir?
DiaSA, franchisee adaylarının talepleri doğrultusunda ideal mağaza yerlerinin değerlendirilmesi ve temin edilmesinde destek olmaktadır. DiaSA’nın sağladığı tüm avantajlara ve yarattığı fırsatlara karşılık olarak franchisee’den tek beklentisi en iyi kalite ve en ucuz fiyat taahhütünü koruyarak müşteri memnuniyetini sağlamasıdır. DiaSA’nın uzman satınalmacıları sayesinde sürekli geliştirilen DIA Markalı ürünler ve pazarın yarattığı talep doğrultusunda yenilenen ürün yelpazesi en uygun fiyatlarla tüketiciye sunulur. Böylece franchisee, detaylarla uğraşmaz ve sadece mağaza işletmesine yoğunlaşır. Ayrıca kendi uzmanlık alanına göre mağazaya ekstra meyve-sebze, açık şarküteri veya et bölümü eklemekte özgürdür. Ayrıca her türlü mağaza içi reklamı, malzemeyi DiaSA tedarik eder, personel seçimi ve eğitimi konularında destek verir. Bunlara ek olarak franchisee nakliye için de bir bedel ödemez. Lojistik desteği de yine DiaSA tarafından sağlanır.

İletişim

0 216 286 49 99

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

4 Yorum

  1. Ali merhaba,

    senin yazdıklarını okuyana kadar 3 kişi diasa açmayı düşünüyorduk.kafamızda hep kuşku vardı açan biriyle konuşsak durumun akıbiyetini öğrensek diye. sen çok güzel bir şekilde özetlemişin.dükkan senin olduğu halde tek başına bide batmışın.biz 3 kişi açsak kimseyi doyurmaz heralde.Sağol bilgiler için

  2. sedat kardeşim diasa yetkilerine sor %20 kar marjı nerdeymiş banada öyle dediler ama 65 bin peşin ödediğinde gelen malların gelişfiyatlarına ve satış fiyatlarına bakınca anlıyorsun &8 den yukarı çıkmıyor mal iadesi yok onlar istediği ürünü gönderir satamassan günü geçer çöpe atarsın onların derdi peşin kendi mallarını satmak bayi batmış çıkmış umurlarında değil açarken öle arkandayız söle arkandayız açtıktan sonra bizim kurallar biz kazanırız sen ne yaparsan yap bu oyuna gelme açık bir diasa bayisi bul görüş franchise diasa tabeları sırf kırmızı olanlar diasanın kendi açtıkları yeşil kırmızı sırf kırmızı tabelalı olan diasa gördüğünde içeri gir sor nasıl diasa diye yakma kendini ben perişan durumdayım bütün birikimim gitti

  3. mrb ali biz şanlıurfada diasa bayiliği almak istiyoruz bize %20 kar marjı var diyorlar sen daha önce bu işi yapmış biri olarak bana sağlıklı bilgi verebilirmisin 05078676301

  4. ben diasayı 2011 yılında açtım 2012 yılında kapattım sistem çok kötü bayiler eziliyor kaldıki dükkan kendimindi yinede karşılayamadım dışarıdan mal almak yasak diasadan çeksek insert ürünleri %4 diger ürünlerin ortalaması %8 kar marjıyla satıyorsunuz elektirik parasımı eleman giderlerimi vergimi belediyemi ticaret odasımı muhasebemi hangisini ödersiniz bu kar marjıyla yatırdığım parayla her işi yapardım 140 bin tl zararla zor kapattım dikkatli olun derim iyi düşünün

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu