Dönerci Bayilikleri

Döner ve Döner Franchise/Bayilik Şartları

Döner & Döner Sektöre Hızlı Bir Başlangıç Yaptı!

Türkiye’de sektöre bomba gibi bir başlangıç yapan Döner & Döner piyasadaki fiyat dengelerini değiştirerek kendinden çokça söz ettirdi. Hızla bayileşmeye başlayan marka yeni iş kurmak isteyenlerin ilgi odağına yerleşti. 2019 yaz başlarında kurulan marka başarılı işlerde imzası olan donanımlı yönetim ekibi sayesinde emin adımlarla ilerliyor. Gıda sektöründe olması sebebiyle gıda güvenliğini temel alan ilkelerinden taviz vermiyor olması bu ilerleyişini kamçılayan en büyük etkenlerden biridir.

Konsept ince ayrıntılarına kadar düşünülmüş ve hesaplanmış. Yeni bir bayi kurulum aşamasını ister kurumsal kimliğe uygun kendi sağlayabilir isterse anahtarteslim alabilir. Üstelik kuruluş yılına özel isim hakkı olarak 40.000TL gibi cüzi bir tutar talep edip yeni girişimde bulunmak isteyen yatırımcılarında işini kolaylaştırıyor. Bayilerin ihtiyacı olan tüm reklam ve tasarım çalışmaları konusunda geniş bir arşive sahip olan Döner&Döner her ihtiyacı karşılayacak görsellere ulaşabilmek adına kurumsal kaynak deposunu bayilerinin hizmetine sunuyor. Bunun yanı sıra sıkı bir sosyal medya yönetimi sağlayarak kampanya, çekilişler veya etkinlikler düzenleyerek marka bilinirliğini artıracak faaliyetlerde bulunuyor.

Döner ve döner

Yatırım Bütçesi:
Min:180.000 – Max:220.000 ₺

Geçmişten bu yana daima işini severek yapan, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan bu yolda kararlı bir şekilde ilerleyen bir lezzet markasıdır.

Misafirlerimize yüksek kalitede hizmet verebilmek adına işe karşılamadan başlıyoruz. Güler yüzlü ve konuksever personelimizle misafirlerimizi karşılıyor, sunumumuzu yapıyor ve uğurluyoruz.

DÖNER & DÖNER  markasının lezzet ve kalite adına çıktığı bu yolculukta asıl hedefi “HİLESİZ, %100 YAPRAK ET DÖNER”in doyumsuz lezzetini en uygun fiyatla tüm Türkiye’ye ulaştırabilmektir. Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelen süreç sonunda lezzet ve kalite anlayışımızdaki istikrar ile perakende sektöründe de yerini almış ve bu alanda da hızla büyümeye devam etmektedir.

Fiyatlarımız neden uygun?

 • Kurulum maliyetlerini en aza indirebilmek için kullandığımız dekorasyon malzemeleri, makina ekipmanları ve eşyaları kalite-fiyat olarak ele alıp, kurum kimliğine uygun iç mimari ile  bütünleştirerek hazırladık. Bu sayede maliyetleri düşük tutarak hem yatırım tutarını çok daha erken temin etme imkanını sağladık hemde ürünlerimiz üzerine ilave etmemiz gereken tutarı aşağı çekebildik.
 • Şubelerimizin konumlarını belirlerken yüksek kira maliyetlerinden uzak durarak, stratejik konumlar belirleyip aylık gider kalemlerinin tutarlarını da düşürebildik.
 • Fiyat politikamızı bu seviyelerde tutuyor olmamız; satış sirkülasyonunu artırarak döner üzerinden elde edilen kârı ve dönere ilave satılan içecekten gelen kârı da artırarak toplamdaki getiriyi yükseltmeyi başardık.
 • Self servis modelini kullanarak personel sayımızı konsept gereği en aza indirip işçi maliyetlerini minimize ettik.
 • Ustalığını kendisi yaparak kâr oranını artırmak isteyen yatırımcılara, pilot şubelerimizden birinde ustalık eğitimi sağlayabiliyoruz.
 • Tüm maliyetleri bu kadar minimize ettmemiz sebebiyle oluşturduğumuz sistemin yüksek kâr getirisinin en önemli etkeni lezzet sırrımızdadır. Bir tüketiciyi defalarca şubemize getiren dönerimizin seçkin etlerden oluşan kalitesi ve gıda güvenliğinden taviz vermiyor olmamızdır.

Rakiplerimizin önüne geçiren farklarımız

 • Rakiplerimiz tek tip ekmek kullanırken, müşterilerimize farklı seçenekler sunarak tekrar tekrar gelmelerini sağlıyor, her damak zevkine hitap ediyoruz. Sandviç arası, gobit arası, lavaş dürüm yada tabakta olmak üzere birçok servis seçeneğimiz mevcut.
 • Markamızın oluşturulma sürecinde global görüşleri dikkate alarak belirlediğimiz iştah açıcı renk tonlarını tercih edip modern mimari tasarımına entegre ederek kullanıcıların gözüne hitap eden bir konsept planlanmıştır.
 • Dönerimize lezzetini veren helal kesim sertifikalı ve ISO 22000 gıda güvenliği belgeli etleri özel işlemlerden geçirerek belli oranlarda dana eti ve kuzu eti kullanıyoruz. Dönerimizi lezzetli kılan bu karımışın oranları ve etlerin marine edilmesinde gizlidir.
 • İsim hakkı olarak talep edilen tek seferliğe mahsus tutarı, kuruluşumuza özel uygun hale getirerek yatırımcılarımızı ağır maliyetlerden koruyoruz. Bu sebeple yatırımı geri kazanma süreside yıllara değil bir kaç aya kadar indirdik.
 • Bayilerimizi yanlız ve muhatapsız bırakmıyoruz. Kurulumda ve sonrasında gerekli olan tüm reklam, tasarım ve görsel ihtiyaçlarınıza yönelik hazırladığımız kurumsal arşivimizi bayilerimizin hizmetine sunuyoruz.
 • Ortak sosyal medya yönetimi ile markamızın bilinirliğini artırarak, kampanya, çekiliş ve güncel paylaşımlarla dinamik bir imaj sürdürüp, tüm bayilerimize etki edecek fayda sağlıyoruz.

Döner ve Döner Bayilik İletişim

0212 640 0 222
info@donervedoner.com.tr
Kazımdirik Mh. Süvari cd. 55/A Küçük Park Bornova/İzmir

Kendi işletmenizi kurmak istiyorsanız bayilik veren firmalar kategorimizdeki tüm konular sizlere yol gösterecektir ve fikir sahibi yapacaktır.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu