Dönerci Bayilikleri

Döner ve İskender Kebap Markaları’nın Franchise Şartları

DÖNDÜKÇE PARA KAZANDIRIYOR

Markalı zincirler oluştu, dönerin itibarı arttı. Girişimciler, franchise almak için sıraya girdi, Dünya lezzet kültüründeki yerini de sağlamlaştırmaya başlayan dönere yatırım yapmak isteyenler için zincir lokantaların franchise şartlarını araştırdık.

TÜRKLERİN dünya lezzet kültürüne en önemli katkılarından birinin “döner” olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Özellikle Almanya’da yaşayan Türkler tarafından Avrupa’ya tanıtılan döner, ülkemizde de dışarıda en çok yenen et yemeklerinin başında geliyor. Online yemek siparişlerinde de döner öne çıkıyor. Örneğin geçen yıl Yemeksepeti’nde verilen döner siparişleri bir önceki yıla göre yüzde 55 arttı. Döner lüks restoranda da yeniliyor; ayaküstü de atıştırılıyor. Adeta Türk fast food’u haline gelen ve dünyaya yayılan döneri, tabakta, pilav üstü, pide, dürüm ya da ekmek arasında farklı sunumlarda yemek mümkün.

Kolay sunumu ile her sokak başında rastlanan dönerde son yıllarda markalı restoranlar oluştu. Adeta döner sınıf atladı. Dönerin itibarı artınca da girişimciler için yatırım yapılabilecek yeni bir alan ortaya çıktı. Bereket Döner’in açtığı yoldan bugün Türkiye’nin dört bir tarafında onlarca markalı döner zinciri yürüyor. Dönerden yapılan İskender kebap da dönerin rüzgarından nasibini alıyor. Girişimciler son yıllarda hızlı büyüyen Kasap Döner, Bay Döner gibi markaların kapısında adeta bekliyor. Markalı döner zincirleri arasında yatırımın geri dönüşünü bir yıl gibi kısa bir süre olarak açıklayan da var; franchise giriş bedeli almayanlar da… İşte markalı döner ve ‘İskender’ diye bilinen Bursa kebap zincirlerinin franchise şartları için tıklayınız.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu