Çiğköfte Bayilikleri

Doping Çiğköfte Bayilik Şartları

DOPİNG ÇİĞKÖFTE

5 bin TL yeterli

Doping Çiğköfte, 2010’da ilk şubesini İstanbul’da açtı. Bugün 150 şubesi bulunan şirket yeni şubeler açacak. Firma franchise giriş bedeli almıyor. Bir şubenin ortalama yatırım tutar 5-10 bin TL arasında değişiyor. Doping Çiğköfte’nin de diğer şirketler gibi yurtdışında şubeler açma planları var. Şirket Avrupa ve Orta Amerika ülkelerinde şubeler açmayı hedefliyor.

 • Bayiye hak ettiği değeri vererek bayinin daha verimli ve kazançlı çalışmasına yardımcı Oluyoruz.
 • Bayiden marka bedeli yada ilave bir ücret almıyoruz.
 • İsteğinize göre konseptimiz dahilinde makul maliyetlerle işyerinizin dekorasyonunu yapıp size hazır bir şekilde Teslim Ediyoruz.
 • Yada imkanlarınız dahilinde sizleri yönlendirip iş yerinizin hazır hale gelmesinde sizlere yardımcı oluyoruz.

Bayiyi Desteklemek İçin Hedeflenen Ciroya Ulaştığı Taktirde Bayiye Aylık geri Ödeme Yapıyoruz. Bayinin Performansına göre Aylık ve Yıllık ödüller Veriyoruz. Diğer Çiğköfte Firmalarından Farklı olarak Çiğköfte sektöründe Bir ilki gerçekleştirdik. Enerji ve Besin değeri yüksek Bitkiler ihtiva ederek Çiğköfteyi Hak ettiği konuma Taşıdığımıza İnanıyoruz.

doping-cigkofte-bayilik

Sertifikalı imalathanemizde, sağlık ve hijyen koşullarına önem verilerek üretilen çiğköftemiz siz değerli bayilerimize sağlık ve lezzetini bozmayacak şekilde özel olarak vakum makinelerinde vakumlanıp gönderilir.

Bayi altyapısında birlikte kazanç felsefesini benimsemiş bir yapıyla hızla büyüyen bir kuruluş olarak aralıksız faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

NEDEN DOPİNG ÇİĞKÖFTE ?

Çiğköfte Yüzyıllardır Vazgeçilmez Bir Lezzet Olmuştur. İçerisindeki bitkisel Karışım ve Baharatlar, Çiğ köftenin lezzetinde Belirleyici rol Oynamaktadır.

Bayiye ve sektöre verdiğimiz önemle hızla güçlü bir bayi altyapısına ulaştık.Bayi odaklı, bayiye değer veren kazan, kazan sistemiyle bayinin performansına göre aylık geri ödemeler yapıp bayiyi maddi olarak destekliyoruz.

Günümüzde Çiğ köfte Sektöründeki Üretici firmaların çoğu, Çiğköftenin Lezzetini arttırabilmek için bitkisel Karışımın dışında Farklı arayışlara yönelmişlerdir. Amaçları sadece çiğköftenin lezzetini arttırmak olmuştur.

Bu yüzden kalite ve Faydalar ikinci Planda olmuştur. Çiğköftenin faydalı olabilecek Bitkisel yönlerine girmemişlerdir.

DOPİNG ÇİĞKÖFTE Olarak, Uzun süre Yapmış Olduğumuz Çalışmalar Neticesinde Çiğköfte sektörüne Farklı Bir Bakış Açısı Kazandırdık. Birbirinden değerli 14 ayrı bitkinin karışımından oluşan şifa kaynağı Doping Çiğköfteyi mutlaka deneyiniz. Çiğ köftenin Lezzetine Lezzetle Beraber, Besin ve Enerji değeri yüksek Tamamen Bitkisel Olan Karışımlar ilave ettik.

DOPİNG ÇİĞKÖFTE İDDİALI; BAYİMİZ OLUN KAZANÇLI ÇIKIN

Çiğköfte Yüzyıllardır Vazgeçilmez Bir Lezzet Olmuştur. İçerisindeki bitkisel Karışım ve Baharatlar, Çiğ köftenin lezzetinde Belirleyici rol Oynamaktadır.

Günümüzde Çiğ köfte Sektöründeki Üretici firmaların çoğu, Çiğköftenin Lezzetini arttırabilmek için Farklı arayışlara yönelmişlerdir. Amaçları sadece çiğköftenin lezzetini arttırmak olmuştur. Çiğköftenin faydalı olabilecek Bitkisel, Sağlık ve Şifa yönlerine girmemişlerdir.

Doping Çiğköfte olarak Bizim diğer çiğköfte Firmalarından en Büyük Farkımız , Çiğköftenin Lezzetiyle Beraber, Sağlık , Fayda ve Şifa yönüne Ağırlık vermemizdir.

Özellikle vurguladığımız nokta Madem Çiğköfte Bitki ve Baharatların yoğrulmasından oluşuyor, Doğru Bitki ve Baharatlar kullanılırsa Çiğköfte Lezzetli bir yiyecekle beraber Şifa Kaynağı bir yiyeceğe dönüşebilir.Doping Çiğköfte de tamamen bunu bulabilirsiniz.zaten sloganımız da ŞİFA NİYETİNE dir.

DOPİNG ÇİĞKÖFTE Olarak, Uzun süre Yapmış Olduğumuz Çalışmalar Neticesinde Çiğköfte sektörüne Farklı Bir Bakış Açısı Kazandırdık. Çiğ köftenin Lezzetine Lezzetle Beraber, Besin ve Enerji değeri yüksek Tamamen Bitkisel Olan Karışımlar ilave ettik .

DOPİNG ÇİĞKÖFTE Lezzetten Ödün Vermeden, Vücudu Sağlıklı ve Formda Tutabilecek Bitkiler ihtiva etmekte, Kişiyi Zinde Tutabilecek ve enerjik Kılabilecek baharatlar Bulunmaktadır. Kendimize has Bu Bitki, Baharatlar ve özellikle Bol Kuruyemiş ihtivasıyla diğer Çiğköfte Firmalarından Çok daha Farklı bir İçerik ve Lezzete Ulaştık.

Birbirinden değerli 14 ayrı bitkinin ve 3 ayrı kuruyemişin karışımından oluşan şifa kaynağı Doping Çiğköfteyi mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca Türkiye de bir ilk olan içerisinde zayıflatıcı bitkiler olan

DİYET ÇİĞKÖFTE mizi de denemenizi tavsiye ederiz. Çiğköfte sektöründe Bayinin tezgahında 3 ayrı Çiğköfteyi satan Tek firmayız.(Doping Çiğköfte,Acısız Çiğköfte,Diyet Çiğköfte)

Kendilerine iyi bir kazanç kapısı ve iş kurmak isteyen girişimcilere , Günümüzde en az yatırımla en çok getiri sağlayan sektörlerin en başında Çiğköfte sektörünün geldiğini hatırlatırız.

Çiğköfte sektörü Gelir gider kontrolünün çok rahat yapıldığı,özel bilgi,birikim ve yetenek gerektirmeyen. (sadece müşteri memnuniyetini ilke edinen iyi bir işletmeci olmak yeterli). % 100 kazanç sağlayan bir sektördür.

Büyüyen ve Hızla Yayılan Çiğköfte sektöründe Maalesef Çoğu Firmalar Kalite ve hijyene Önem vermeden, Faaliyet göstermekte, Bayi Altyapısı ve Bayi ye Gerekli Değer Verilmemektedir.

DOPİNG ÇİĞKÖFTE OLARAK; BAYİYİ EN ÇOK DÜŞÜNEN FİRMAYIZ.

Türkiye genelinde Bayilikler ve Yurtdışında Distribütörlükler vermekteyiz.

 • Bayiden Marka Bedeli yada ilave Hiç bir ücret almıyoruz.
 • Bayinin Açılışında belirli kriterlere göre Bayiye 1000-5000 TL arasında değişen ücretsiz bir destek Paketi sunuyoruz.
 • Bayiye Hak ettiği Değeri vererek Bayinin Daha verimli ve Kazançlı Çalışmasına yardımcı Oluyoruz.
 • Bayiyi Desteklemek İçin Hedeflenen Ciroya Ulaştığı Taktirde Bayi’ye Aylık geri Ödeme Yapıyoruz.
 • Bayinin Performansına göre Aylık ve Yıllık ödüller Veriyoruz.
 • Bayinin Yapacağı reklam ve tanıtımlara destek veriyoruz.
 • Bayiye Konseptimiz Dahilinde makul maliyetlerle işyerinin dekorasyonunu yapıp, hazır bir şekilde Teslim Ediyoruz.

Çiğköfte Sektöründe Bir ilki Yaşamak İstiyorsanız Tavsiyemiz Doping Çiğköfte yi Mutlaka denemeniz.

Bayimiz olun Kazançlı Çıkın;

Telefon: 0212 475 54 76

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu