Anasayfa / Şirket Haberleri / Dünya liglerine ismini verenler çoğalıyor

Dünya liglerine ismini verenler çoğalıyorYurtdışında daha çok sporcu ve takımlara sponsor olan Türk şirketleri artık farklı branşlarda lig sponsorluğu da yapıyor. Bunun son örneği Denizbank oldu. Banka, CEV Voleybol Şampiyonlar Ligi’ne ismini verdi. Bu turnuva, 2014 sezonundan itibaren üç yıl boyunca “CEV DenizBank Voleybol Şampiyonlar Ligi” olarak anılacak. Denizbank, bu şekilde, Türk voleybolunun ve markasının küresel ölçekte temsili adına önemli bir adım attı.

denizbank sponsorluk
THY de geçen hafta düzenlenen bir toplantıyla 2010 yılından bu yana stratejik işbirliği içinde olduğu Euroleague Basketball ile anlaşmasını 2020 yılına kadar uzattığını duyurdu. Avrupa basketbolünün en büyük organizasyonu olan Turkish Airlines Euroleague’e ait isim hakkı sponsorluğunun opsiyonlu beş yıllık bölümünü kesinleştiren bir anlaşma imzalayan şirket, bu işbirliğini 2020’ye kadar sürdürecek. Hedef kitle ile farklı bir iletişim geliştirme imkanı sunan bu ve benzeri işbirliklerini önümüzdeki dönemde daha çok duyacağımızı düşünüyorum.

  Under Armour'u kim getirecek?Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir