İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği

Dünyanın Güvendiği Marka

Dünyanın Güvendiği Marka

1955 yılında kurulan Arçelik, günümüzde dünya rekorları kırmış ve ülkemizle birlikte tüm dünyada tanınan, bilinen ve güvenilen bir marka haline dönüşmüştür. İleri teknolojisi ve dayanıklılığı ile alanında dünyanın en önemli markalarından biri haline gelmiş Arçelik, birçok dünya ülkesine ürün satmakta ve aynı zamanda sektörün standartlarına yön veren bir hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ülkemizin en büyük şirketlerinden biri olan Arçelik, Kurumsal yapısı, farklı ve çözüme odaklı hizmet yapısı ve üstün teknolojisi ile tüm dünyanın en önemli markalarından biri haline gelmiştir. Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede sağlanması ilkesini hareket yönünün merkezine konumlandırmış olan Arçelik’ in, satış sonrası hizmetler kapsamında yirmi yılı aşkın bir hizmet süresinde Türkiye’ nin çeşitli bölgelerinde teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerini sağlayan firmamız, Arçelik markasının simgelediği bütün özelliklerin temsilcisi olduğu bilinci ile en üstün hizmet anlayışını benimsemiştir.

Erenköy’ de Arçelik beyaz eşya ürünleri teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerini, bölge koşullarına özel olarak geliştirilmiş bir hizmet anlayışı ile sürdürmekte olan ünitemiz Erenköy Arçelik Servisi, en güncel teknolojik donanım ve bilgi ile donatılmış servis merkezi ve teknik servis personelleri ile Erenköy sakinlerine en seçkin hizmet sunumunu sağlamak amacındadır.

En hızlı, en nitelikli ve en ekonomik yaklaşımlar ile hizmet sunma amacıyla hareket eden firmamız, sektörde bu anlamda rekabeti körükleyerek standartlara yön veren bir hizmet anlayışı benimsemiştir. Dünya standartlarında ki bu hizmet anlayışını Uğurmumcu semti sakinlerine vermekte olan Uğurmumcu Arçelik Servisi, Bölgenin farklılıklar gösteren nüfus yapısına özel çözümler sunan bir anlayış sergilemektedir.

En yoğun nüfuslu ve en büyük ilçelerden biri olan İstanbul’ un Pendik ilçesinde yirmi yıldır hizmet götürmekte olan Pendik Arçelik Servisi, kentleşmiş ve metropol olmuş bölgeye özel çözümler üreterek, rakipsiz bir hizmet anlayışı ortaya koymaya devam etmektedir.

Arçelik markasının tüm ilkeleri çerçevesinde organize olmuş bütün üniteleri ile her bölgeye özelliklerine göre farklı hizmet seçenekleri ile özel bir hizmet anlayışı oluşturan firmamız, kesintisiz hizmet anlayışı çerçevesinde yapılanarak yedi gün yirmi dört saat en hızlı şekilde sorunlara çözüm üretmek üzere organize olmuştur. Tüm bu hizmet özelliklerini en ekonomik koşullar altında sunan firmamız, sektörde bu anlamda rekabeti üst seviyeye taşıyarak, tüketici lehine birçok olumlu sonuca imza atan bir hizmet yaklaşımı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

  1. Çok faydalı oldu bu ilan . Buzdolabım bozuldu bunun içindeki arçelik servisi sitesine girip servis çağırdım gelip hallettiler. Sağolun…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu