Anasayfa / Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak / E-Ticaret Sitenizle Para Kazanmak İstermisiniz

E-Ticaret Sitenizle Para Kazanmak İstermisinizHiç bir sermayesi olmadan evimde çalışarak alışveriş sitem olsun derseniz tam size göre bir proje. E-ticaret sitesi açmada ürün tedariği, kargo, internet altyapısı, ödeme sistemleri gibi bir sürü operasyonların olduğu ve çok yüksek sermaye gerektirdiğini az çok hepimiz tahmin edebiliriz.

incirE-ticaretin zorlu operasyon tarafına hiç girmeden evinizde otururken hayata geçirebileceğiniz e-ticaret sitenizle kazanç sağlayabileceğiniz İncir.com‘da, müşterilere gönderilen ürün kutularının üzerine şirket logonuz da yapıştırılıyor. Türkiye e-ticaret pazarı büyümesini sürdürürken, bu sektöre zahmetsizce girmek ve sadece pazarlamaya odaklanmak isteyen girişimciler için doğru bir model olduğuna inandığımız incir.com üzerinden farklı yöntemlerle yüksek kazanç rakamlarına ulaşmak mümkün olacaktır.

LiveGo‘nun kurucusu Yusuf Yıldırım, yeni projesini hayata geçirdi. İncir.com adresinden hizmet verecek yeni servis, evinizde otururken birkaç tıklamayla e-ticaret sitenizi kurmanızı sağlıyor. Hem de tedarik, operasyon, müşteri hizmetleri, ödeme altyapısı gibi işler olmadan.

evineiste
Daha çok bir affiliate networke benzeyen sistemi detaylandıracak olursak İncir.com’a üye olarak isterseniz kendi alan adınızla isterseniz incir.com alt alan adıyla e-ticaret sitenizi açıyorsunuz. Hemen bunun arkasından sistemin içerisinde bulunan 70 binden fazla ürünü e-ticaret sitenize dizmeye başlıyorsunuz ve her satışın karından %50 payınızı alıyorsunuz.

Yazının başında da bahsettiğim gibi MessengerFX olarak da bilinen LiveGo projesinin kurucularından olan Yusuf Yıldırım şimdilerde tamamen bu projeye odaklanmış. Eşiyle birlikte tamamen İncir.com’a odaklanan Yusuf Yıldırım, servisi açmadan önemli isimlerden melek yatırımını da almayı başarmış.

incir-ortaklik-yapisiEnuygun.com kurucusu Çağlar Erol, Çiçeksepeti.com kurucusu Emre Aydın ve Kaan Karamancı‘nın yatırımcı olarak yer aldığı şirkette popüler e-ticaret şirketlerinden Webdenal‘ın da %15 ortaklığı bulunuyor. İncir.com’da satılan ürünlerin tedariği ve gönderilmesi konusunda Webdenal ile ortak bir operasyon kurgulanmış, bu şekilde ürünler güvenle teslim ediliyor.

  İş Fikirleri Arayan Girişimciler Meyvecilik İşine Yatırım Yapabilir

Temmuz ayında kurulan şirketin şimdiye kadar arka plandaki yazılım ve operasyon tarafı oluşturmuş.  incir.com’un ilk yıl hedefi 3000 mağazaya ulaşmak olarak belirlenmiş.

Yetmiş binden fazla ürünün listelenebildiği sistemde, e-ticaret sitesi sahibi olmak için aylık 9.99 TL’den başlayan fiyatlarla üye olunabilecek ön üyelik başurusu yapan ilk 500 kişi 6 ay boyunca ücret ödemeden sistemi kullanabilecek.

Örnek Site : http://onlinemagaza.incir.com/
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

7 Yorumlar

  1. Referans için beni arayınız. 0539 935 39 84

  2. Kesinlikle inanmayın arkadaşlar. Tam anlamıyla fiyasko. Kargolar gecikiyor , ödeme yapıldığı halde ödeme yapılmadığını söyleyip siparişi onaylamıyorlar. Kesinlikle uzak durun.

  3. Şuan incir sistemi daha da güzel. Bizde incir altyapısını kullanan sitelerden birisiyiz.

  4. Şu anda daha güzel bir sisteme geçildi. İncelemenizi öneririm.

  5. Yazı için sizlere ve bu fırsatı sağlayan incir.com ailesine çok Teşşekkür eder Başarılarınızın devamını dilerim.

  6. hiç tavsiye etmem amelelik kar oranları çok düşük 1500 tl lik üründen 15 tl veriyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir