Giyim Bayilikleri

Efor Bayilik Veriyor

Efor Erkek Hazır Giyim Bayiliği, Efor Giyim Bayiliği, Efor Bayilik Şartları, Erkek Hazır Giyim Bayiliği Veren Firmalar, Giyim Bayilikleri, Bayilik Arıyorum

EFOR, 1977 yılında Beyoğlu’nda tekstil sektörüne başlangıç yapmış ve zamanla erkek hazır giyim modasının öncüleri arasında yerini almıştır. İstikrarlı pazarlama stratejisinin ilk satış noktasını 1980 yılında Aksaray’da açmıştır. Aynı yıl büyüyen hedefler ve artan talepler doğrultusunda, bugünde yönetim faaliyetlerini sürdürdüğü Osmanbey’den Okmeydanındaki binasına almıstır.

Hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli hizmet ve ürün düşük maliyetlerle rekabetçi pazara sunmanın, saygın bir lider olabilmek için son derece önemli olduğu vizyonu ile tekstil sektöründe yükselişine devam etmiştir. İletişim ve eğitime dayalı alt yapısıyla araştıran, geliştiren, üreten ve pazarlayan EFOR, modanın ve alışverişin önemli merkezlerinde perakende satış noktalarını belirlemiş Türkiye ve dünyada mağazalar zincirini oluşturmuştur. Dünya modasını Türk çizgileriyle birleştiren EFOR modern, trend ve özgür giyim stilini, Eylül 2003 tarihinde New York’da açtığı showroomla Amerika pazarına tanıtmıştır. Birçok eyalette, Macy’s, Bloomingdales gibi önemli ‘departman mağazalarında ve Amerika’nın önde gelen butiklerinde beğeniyle satılmıştır. Artan talepler üzerine,2008 yılında New York’ta açtığı kendi Konsept Mağazasıyla tüm koleksiyonunu tüketicilerin pazarına sunmuştur.

İstanbul’un önemli AVM’lerinde yer alan EFOR, büyüttüğü Anadolu ağına 2011 Nisan ayında Optimum Outlet AVM ‘de açtığı yeni mağazasıyla Adana sehrini ekleyerek büyümeye devam etmektedir.

EFOR MERKEZ OFİS

Gürsel Mahallesi, Nisane Sokak, No.5
Okmeydanı- Kagıthane
Istanbul

TEL : +90 212 220 80 00
FAKS : +90 212 220 81 00
E-Posta: efor@efor.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. merhaba ben şırnaktan yazıyorum. internetten gördüm reklamınızı.bende bayiilik arıyorum. şartlarınız nelerdir. biraz bilgilendirirmisiniz.teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu