İş Fikirleri ve İş Kurmak

Eğlenceli ve Yaratıcı İş Fikirleri

Eğlenceyi ve yaratıcılığı ön plana çıkaran iş fikirleri resimlerini sizler için derledim güleceğiniz, şaşıracağınız, aklınıza bile gelmeyecek türden icatlar düşünceler ve projeler yapılmış buradaki iş fikirlerinin bir çoğu hayatı kolaylaştırmak için gerekli araç gereçler üzerine düşünülmüş çok ilginç iş fikirlerine rastlamak mümkün tabiki birde bu iş fikirlerini iyi bir pazarlama, yatırım, üretim stratejisiyle hayata geçirmek iş kurmak gerekiyor.

Birbirinden ilginç iş fikirleri insanoğlunun yaratıcılığını da ortaya koyuyor bu fikirler birde teknolojiyle birleşince çok güzel düşünceleri görmek mümkün oluyor.

Önümüzdeki yıllarda teknoloji daha da gelişecek ve hiç aklımızdan geçmeyek türden iş modellerini görmek mümkün olacak insanoğlu o kadar geniş bir vizyona sahip ki yaşam için gerekli tüm kolaylıkları göz önünde bulundurarak düşüncelerini komik,eğlenceli,heyecanlı, ve ilginç fikirler üretmeye kullanacak.

Bit Temizleyicisi

Küçük çocukların ve bazen büyük insanların bile başına gelecek en kötü şeylerden birisi, bittir. Oldukça hızlı üremeleri ve bulaşıcı olmaları, gerçekten büyük bir sorundur. Teksas’ta kurulan bir bit takımı bu soruna odaklanmış ve kendilerine böyle bir iş alanı oluşturmuşlar. Benzeri Kanada’da olan bu bit savaşçıları oldukça iyi gelire sahip. Yapmayı pek tercih etmeyeceğiniz bir iş olsa da, para kazanmak için her şeyi göze alan kişiler bu fikri değerlendirebilir.

İnek Kiralamak

Bir iş fikri olarak hayvancılık zaten hali hazırda yapılmaktadır. Ama bunun için bir inek kiralamak aklınıza geldi mi? İsviçre’de Albert ve Mandy Breitenmoser isimli çift, inek kiralama işine başladı ve tahmin edersiniz ki, bunu turistler için yaptı. Doğal yaşama özlem duyan turistler, kent yaşamından sonra ineklerle uğraşma işine büyük ilgi gösterdi. Çift, birçok misafir ağırlıyor ve ineklerini kiralayarak hem para kazanıyor hem yapılması gereken rutin işlerini yaptırıyor hem de turizm sektörüne katkıda bulunuyorlar.

Kedi Kafeteryası

Yok artık daha neler diyebilirsiniz; ama bu iş tahmin ettiğinizden biraz daha basit. Kedileri seven ve hatta kedi tutkunu olan arkadaşlarınız mutlaka vardır. İşte bu kişiler için keyifli vakit geçirilen kafeteryalarda biraz da kedi olsa daha iyi olmaz mı?

Tokyo ve Osaka gibi şehirlerde, kedi kafeteryaları oldukça popüler hale gelmeye başladı. Bu mekanlarda kediler ve kedisever müşteriler için her şey var. Çayını veya kahvesini yudumlarken, kendine bir kedinin eşlik etmesini isteyen kişiler bu mekanları tercih ediyor. Hafta sonları için özel rezervasyonlar yaptırmanız gerekiyor. Bu fikrin hayvan severler tarafından tepki alması söz konusu olabilir. Hayvanların ticari bir amaçla kullanıldığını düşünebilirsiniz. Ama sistem tam olarak öyle değil. Kedilerin bu mekanlarda tam olarak bakımları yapılıyor ve onlara hem bir barınak sağlanmış oluyor hem de sevgi ihtiyaçları gideriliyor.

Satılık veya Kiralık Manken

Vitrinleri süsleyen cansız mankenler, bir mağazada dikkat çeken ilk unsurdur. Özellikle başarılı bir dekorasyon ile bu vitrinler hazırlandığında, kendine fazlaca müşteri çekecektir. Bu nedenle mağazalar, mankenlere önem verir ve gerçeğe en yakın olanları tercih eder. Kaliforniya merkezli Mannequin Madness isimli şirket, bu işi bir gelir kaynağına çevirdi. Bu şirket hem çevreci hem de mağazalar için oldukça faydalı bir iş yapmışa benziyor. Çevre Koruma Ajansı bu faaliyeti nedeniyle şirkete bir ödül verdi. Eski mankenlerin geri dönüşümünü yapan ve ardından satış veya kiralama yoluyla yeniden hayata kazandıran bu şirket, birkaç şirkete de öncülük etmiş oldu. Oyuncak bebek hastanesi fikrinde olduğu gibi onarım konusunda başarılıysanız, son derece eğlenceli bir iş olduğu ortada.

En eğlenceli iş fikirleri

Online Oyun Endüstrisinden Para Kazanmak İçin Ne Yapmalı?

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

  1. Öncelikle slm arkadaşlar eğer bu yazıyı sonuna kadar dikkatlice okursanız size nasıl bir iş fırsatı sunduğumu anlayacaksınız. Bir çevrenize dönüp bakın çevrenizde kaç kişi sigara içiyor. Sigaranın sağlığa zararlarını ve çevreye zararlarını bilmeyen yok bu meretten herkes kurtulmak ister ama kimse bir adım atmıyor gelin o adımı siz attırın çevrenizdekilere ve diğer insanlara… devlettin desteklediği sigaranın zamlandığı ve ateş pahası olduğu zamanlarda sağlık bakanlığının çalışmalar yapıp bangır bangır reklam yaptığı sıralarda sizde bizimle hem çevreye hem insanlığa faydalı bir iş yapıp bunun yadında hayal edemeyecek kadar para kazanmak istemez misiniz? Yılbaşından sonra sigaraya zam geliyor sigarayla birlikte gelen hastalıklar ve fiyatları uçuk sigaralar insanları sigara bırakmaya yönlendiriyor. Tvde çıkan reklamlarla birlikte büyük bir kitle hızla sigara bırakıyor gelin sizde hem sigarayı bıraktırın hem para kazanın dermojin sigaraya hayır ürünü ile sigaraya 7 günde son toptan olarak 1000 tl karşılığında aldığınız pakette 200 kişiye satabileceğiniz ürün çıkmaktadır ürün eczanelerde 30 tlden başlayıp aktarlarda 70 tlye kadar çıkmaktadır biz bunu size toptan fiyatına 200 adet verelim ve siz kendi portföyünüzü oluşturun ve 20 tlden satın 4000 TL gibi bir kar marjı olan bu işfırsatını denemek istermisiniz. İlaç %100 bitkisel olup tarım bakanlığından onaylıdır. Satış izni kullanım izni ve patentini kutu ile birlikte gönderilecektir . biz bu işi aydın merkezde yapmaktayız eğer bu işe inancınız yoksa gelin ofisimize çalışma sistemimizi ve kazancımızı kendi gözlerinizle görün ek gelirse iste size ekgelir fırsatı biz 200 adet ürün için gözümüze biçtiğimiz zaman 1 hafta… haftada 4000tl kazanılırımı demeyin biz kazanıyoruz ayrıntılı bilgi için 05300388045 arayın görüşelim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu