Anasayfa / İş Fikirleri - Yeni İş Fikirleri 2018 - İş Kurmak / Eğlenceli ve Yaratıcı İş Fikirleri

Eğlenceli ve Yaratıcı İş FikirleriEğlenceyi ve yaratıcılığı ön plana çıkaran iş fikirleri resimlerini sizler için derledim güleceğiniz, şaşıracağınız, aklınıza bile gelmeyecek türden icatlar düşünceler ve projeler yapılmış buradaki iş fikirlerinin bir çoğu hayatı kolaylaştırmak için gerekli araç gereçler üzerine düşünülmüş çok ilginç iş fikirlerine rastlamak mümkün tabiki birde bu iş fikirlerini iyi bir pazarlama, yatırım, üretim stratejisiyle hayata geçirmek iş kurmak gerekiyor.

Birbirinden ilginç iş fikirleri insanoğlunun yaratıcılığını da ortaya koyuyor bu fikirler birde teknolojiyle birleşince çok güzel düşünceleri görmek mümkün oluyor.
Önümüzdeki yıllarda teknoloji daha da gelişecek ve hiç aklımızdan geçmeyek türden iş modellerini görmek mümkün olacak insanoğlu o kadar geniş bir vizyona sahip ki yaşam için gerekli tüm kolaylıkları göz önünde bulundurarak düşüncelerini komik,eğlenceli,heyecanlı, ve ilginç fikirler üretmeye kullanacak.

İş Kurmak İçin Bayilik Veren Firmalar


2 Yorumlar

  1. Öncelikle slm arkadaşlar eğer bu yazıyı sonuna kadar dikkatlice okursanız size nasıl bir iş fırsatı sunduğumu anlayacaksınız. Bir çevrenize dönüp bakın çevrenizde kaç kişi sigara içiyor. Sigaranın sağlığa zararlarını ve çevreye zararlarını bilmeyen yok bu meretten herkes kurtulmak ister ama kimse bir adım atmıyor gelin o adımı siz attırın çevrenizdekilere ve diğer insanlara… devlettin desteklediği sigaranın zamlandığı ve ateş pahası olduğu zamanlarda sağlık bakanlığının çalışmalar yapıp bangır bangır reklam yaptığı sıralarda sizde bizimle hem çevreye hem insanlığa faydalı bir iş yapıp bunun yadında hayal edemeyecek kadar para kazanmak istemez misiniz? Yılbaşından sonra sigaraya zam geliyor sigarayla birlikte gelen hastalıklar ve fiyatları uçuk sigaralar insanları sigara bırakmaya yönlendiriyor. Tvde çıkan reklamlarla birlikte büyük bir kitle hızla sigara bırakıyor gelin sizde hem sigarayı bıraktırın hem para kazanın dermojin sigaraya hayır ürünü ile sigaraya 7 günde son toptan olarak 1000 tl karşılığında aldığınız pakette 200 kişiye satabileceğiniz ürün çıkmaktadır ürün eczanelerde 30 tlden başlayıp aktarlarda 70 tlye kadar çıkmaktadır biz bunu size toptan fiyatına 200 adet verelim ve siz kendi portföyünüzü oluşturun ve 20 tlden satın 4000 TL gibi bir kar marjı olan bu işfırsatını denemek istermisiniz. İlaç %100 bitkisel olup tarım bakanlığından onaylıdır. Satış izni kullanım izni ve patentini kutu ile birlikte gönderilecektir . biz bu işi aydın merkezde yapmaktayız eğer bu işe inancınız yoksa gelin ofisimize çalışma sistemimizi ve kazancımızı kendi gözlerinizle görün ek gelirse iste size ekgelir fırsatı biz 200 adet ürün için gözümüze biçtiğimiz zaman 1 hafta… haftada 4000tl kazanılırımı demeyin biz kazanıyoruz ayrıntılı bilgi için 05300388045 arayın görüşelim

  2. bu ürünlere nasıl ulaşabilirim almak için

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir