Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Ek İş İlanları, Ek İş İmkanları, Ek İş Fırsatları

Günümüzde ek gelir elde etmek isteyen birçok kişi, farklı ek iş imkanlarına yöneliyor. Hem ekonomik durumu güçlendirmek hem de boş zamanlarını daha verimli kullanmak isteyenler için ek iş ilanları oldukça cazip bir seçenek haline gelmiştir. Bu yazıda, ek iş ilanları, ek iş imkanları ve ek iş fırsatları hakkında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Ek İş İlanları Nedir?

Ek iş ilanları, kişilere evde veya serbest zamanlı olarak yapabilecekleri işlerin duyurulduğu ilanlardır. Genellikle küçük ölçekli işler, paketleme işleri, el işleri, montaj işleri, yazılı içerik üretimi gibi çeşitli alanlarda ek iş ilanları yayınlanmaktadır. Bu ilanlarda işveren, işin ne olduğunu, işin gerekliliklerini, ücreti ve iletişim bilgilerini paylaşır.

Ek İş İlanları
Ek İş İlanları, Ek İş İmkanları, Ek İş Fırsatları

Ek İş İmkanları Nelerdir?

Ek iş imkanları oldukça geniş bir yelpazede sunulmaktadır. İş yapma yeteneğinize, ilgi alanlarınıza ve zamanınıza göre çeşitli ek iş imkanları arasından seçim yapabilirsiniz. İşte bazı örnek ek iş imkanları:

 1. Paketleme İşleri: Ürünlerin paketlenmesi ve düzenlenmesi işidir. Özellikle kıyafet, takı veya hediye ürünlerinin paketlenmesi gibi işler bulunmaktadır.
 2. El İşi Ürünler: Takı tasarımı, dikiş nakış, örgü gibi el işleri ile ürünler hazırlayarak satabilirsiniz.
 3. Makale Yazarlığı: Yazılı içerik üretimi yaparak blog yazıları, makaleler veya içerikler hazırlayabilirsiniz.
 4. Anket Doldurma: Çeşitli anket şirketleri tarafından sunulan anket doldurma işi ile ek gelir elde edebilirsiniz.
 5. Evde Etiket İşi: Ürünlere etiket yapıştırma işi, özellikle tekstil sektöründe sıkça talep edilmektedir.
 6. Tasarım ve Grafik İşleri: Tasarım becerilerinizi kullanarak logo tasarımı, broşür tasarımı gibi işler yapabilirsiniz.
 7. Çeviri İşleri: İyi bir yabancı dil bilgisine sahipseniz, çeviri işleri yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Ek İş Fırsatları Nerelerde Bulunur?

Ek iş fırsatlarını bulmak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz:

 1. İnternet İlan Siteleri: İnternet üzerindeki iş ilan sitelerinde, “evde ek iş” veya “serbest zamanlı iş” gibi anahtar kelimelerle arama yaparak fırsatları bulabilirsiniz.
 2. Sosyal Medya: Sosyal medya platformlarında gruplara veya sayfalara katılarak ek iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.
 3. Yakın Çevre: Çevrenizdeki işletmeler veya kişilerle iletişime geçerek ek iş fırsatları hakkında bilgi alabilirsiniz.
 4. Online Freelance Platformları: Freelance iş platformlarında da çeşitli iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.
 5. Girişimcilik Kulüpleri: Girişimcilik ve ek iş konularında faaliyet gösteren kulüp veya topluluklara katılarak fırsatları öğrenebilirsiniz.

Ek iş ilanları ve imkanları, ek gelir elde etmek isteyenler için önemli bir kaynaktır. Evde veya serbest zamanlı olarak yapabileceğiniz çeşitli işler arasından size uygun olanları seçerek, hem boş zamanlarınızı değerlendirebilir hem de ek gelir sağlayabilirsiniz. İnternet, sosyal medya, çevrenizdeki işletmeler ve freelance platformları gibi kaynakları kullanarak çeşitli ek iş fırsatlarına ulaşabilirsiniz. Bu işler sayesinde, evde veya istediğiniz yerde çalışarak ek gelir elde edebilir ve ekonomik durumunuzu güçlendirebilirsiniz. Unutmayın, ek işler size daha fazla özgürlük ve esneklik sunarken, yeteneklerinizi ve ilgi alanlarınızı da değerlendirebilme imkanı sağlar.

Güncel ek iş ilanları için aşağıdaki ilan sitelerini kullanabilirsiniz yarı zamanlı ve part time diye sonuçlar çıkacaktır.

https://www.sahibinden.com/part-time-ve-ek-is-firsatlari-is-ilanlari/istanbul

https://tr.indeed.com/Part-Time-jobs-in-Istanbul

http://www.kariyer.net/is-ilanlari/part+time#&tpst=4

http://www.unisbul.com/yari-zamanli-is-ilanlari

https://www.elemanonline.com.tr/is_ilanlari.php?sehir=91&ilan_turu_id=2

Firma ve kurum sahipleri konu altındaki yorum kısmından iş hakkında bilgi ve iletişim bilgilerini yazabilir. Ek iş ilanları için iş yapmak isteyen arkadaşlarda iletişim bilgilerini konu altındaki mesaj kısmına yazabilir.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

149 Yorum

 1. İstanbul avrupa yakasında oturuyorum. Honda cbr 250r motorum var. Küçük yastan itibaren motosiklet kullanıyorum. Suan hali haIrda bi işim var ama gnde sadece sekiz saat çalıstığım için cok boş vaktim kalıyor. Bunuda ek iş yaparak değerlendirmek istiyorum. Taşıdığım şeyin ne olduğu farketmez. Evrak, ilaç, numune kumaş vs. Taşımacılığı yapabilirim. İstanbulun her yerine.

 2. İstanbul Bayrampşa civarında oturan ev hanımlarına evde tülbent boncuk ve püskül işleri verilir05063694102

 3. SLM ORIFLAME DREKTORUYUM 8 AYDR ORIFLAME DEYI M BASARILI BIR EKIPTE YER ALIP BENDE EVDEN 3 AYDA 1 MAASA GELMEK ISTIYORU M DYENLERI BEKLIYORU M 05357459326

 4. Tam olarak ne iş yapılıyor açıkcası ben güvenmiyorum açıklama yapar mısınız betül hanim bende 24 yaşında 2 çocuk annesiyim

 5. Günümüzde bilgisayar ve internetin girmediği çok az yer kaldı. Özellikle evlerimize. Maalesef iyi yanları olduğu kadar kötü yanları da var. Çocuklarımızı eğitirken aynı zamanda onları korumanın da mümkün olabileceğini biliyoruz. Bu amaçla hazırlamış olduğumuz ürün sayesinde bunu gerçekleştirirken hem siz kazanın hem de biz kazanalım. Bir çok “evde iş” veya “ek iş” ilanlarında olduğu gibi sizden hiç bir ücret talep edilmeyecektir. Hatta önce siz kazanacaksınız, sonra bizim kazancımızı sizler bize göndereceksiniz. Sanal ortamda çalışmayacaksınız. Saçma sapan satış ortaklığı yapmayacaksınız. Gerçek bir iş yapmış olacaksınız. Ürünün nasıl satılacağı size telefonda bildirilecek. Çok uygun ücretli bir ürün olduğu için satması kesinlikle zor olmayacaktır. Her Şehirden (Büyükşehirler hariç) sadece 1 veya 2 kişiye iş verilecektir. Arayın detayları görüşelim. 0.555. 535 86 56 Herkese bol ve hayırlı kazançlar. Elemanımız değil Emeğinizle ortağımız olun.

 6. SAĞLIKLA VARLIĞIN BİR ARADA OLDUĞU BİR FİRMADA ÇALIŞMAK İSTER’MİSİNİZ ? Tamamen Yasal İş Platformumuzda Günde 2 Saat Ayırarak Ciddi Gelirlere Ulaşabilirsiniz. Ev hanımı, öğrenci, öğretmen, işçi, memur, yönetici, esnaf ya da serbest meslek grubunda çalışan tüm adaylar firmamız için çalışabilirler.

 7. SERMAYESİZ BİR İŞ ARIYORUM.
  RİSKSİZ BİR İŞ ARIYORUM.
  MESAİSİZ BİR İŞ ARIYORUM.,
  BOŞ ZAMANIMIN ÇOK OLACAĞI BİR İŞ ARIYORUM.
  MADDİ BİR ÖZGÜRLÜĞE KAVUŞACAĞIM BİR İŞ ARIYORUM.
  NE KADAR ÇALIŞACAĞIMI KENDİMİN BELİRLEYECEĞİ BİR İŞ ARIYORUM.
  NE KADAR KAZANACAĞIMI KENDİM BELİRLEYECEĞİM BİR İŞ ARIYORUM.
  İŞTEN ATILMA KORKUSUNUN OLMADIĞI BİR İŞ ARIYORUM.
  EMEKLİ OLABİLECEĞİM BİR İŞ ARIYORUM.
  İNSANLARA FAYDALI OLABİLECEĞİM BİR İŞ ARIYORUM…………… DİYORSAN DOĞRU YERDESİNİZ..
  VE NEREDE HANGİ İLDE OLURSAN OL.YAPTIĞIN İŞE EK OLARAK BİR KAZANÇ SAĞLAYABİLECEĞİN.
  NOT: TÜM İLLERDE OFİSLERİMİZ MEVCUTTUR.HER İLDEN HERKES ÇALIŞABİLİR.
  ….
  YENİ BİR İŞ FIRSATINA AÇIK MISINIZ.?
  HAFTADA 500 EURO KAZANABİLECEĞİNİZİ DÜŞÜNEBİLİYORMUSUNUZ..?
  SAĞLIKLI BİR HAYAT,
  KALİTELİ BİR YAŞAM TARZI,
  HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRME FIRSATI…..
  BU FIRSATLARI GERÇEKLEŞTİRME KONUSUNDA KARARLIYSANIZ..
  HEMEN BUGÜN ARAYIN..!
  YARIN ÇOK GEÇ KALMIŞ OLABİLİRİSİNİZ…!
  irtibat:0533 641 64 80

 8. Hanımlar ,beyler hepımızın kolaylıkla yapabılecegı bır ıs network marketıng yanı tavsıye yontemı ıle satıs .Tamamen ucretsız uye olup herhangı bır zorunluluga baglanmadan yuksek karlar elde edebılecegınız bu sısteme sızde dahıl olun hemen arayın .444 1 761 ya da silvapazarlama.com.tr

 9. SERMAYESİZ BİR İŞ ARIYORUM. RİSKSİZ BİR İŞ ARIYORUM. MESAİSİZ BİR İŞ ARIYORUM., BOŞ ZAMANIMIN ÇOK OLACAĞI BİR İŞ ARIYORUM. MADDİ BİR ÖZGÜRLÜĞE KAVUŞACAĞIM BİR İŞ ARIYORUM. NE KADAR ÇALIŞACAĞIMI KENDİMİN BELİRLEYECEĞİ BİR İŞ ARIYORUM. NE KADAR KAZANACAĞIMI KENDİM BELİRLEYECEĞİM BİR İŞ ARIYORUM. İŞTEN ATILMA KORKUSUNUN OLMADIĞI BİR İŞ ARIYORUM. EMEKLİ OLABİLECEĞİM BİR İŞ ARIYORUM. İNSANLARA FAYDALI OLABİLECEĞİM BİR İŞ ARIYORUM…………… DİYORSAN DOĞRU YERDESİNİZ.. VE NEREDE HANGİ İLDE OLURSAN OL.YAPTIĞIN İŞE EK OLARAK BİR KAZANÇ SAĞLAYABİLECEĞİN. …. YENİ BİR İŞ FIRSATINA AÇIK MISINIZ.? HAFTADA 500 EURO KAZANABİLECEĞİNİZİ DÜŞÜNEBİLİYORMUSUNUZ..? SAĞLIKLI BİR HAYAT, KALİTELİ BİR YAŞAM TARZI, HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRME FIRSATI….. BU FIRSATLARI GERÇEKLEŞTİRME KONUSUNDA KARARLIYSANIZ.. HEMEN BUGÜN ARAYIN..!YAPMANIZ GEREKEN BİZE SAYFAMIZDAN OZEL MESAJ ATMANIZ SAYGILAR…05336416480

 10. Ek gelir elde etmek isteyen 18-35 yaşları arasında evden part time yada aktif olarak tam zamanlı çalışma yapacak ciddi çalışma arkadaşları arıyoruz.

  iletişim : harun bey 0554 464 88 66
  Skype : harunuysal_

 11. Ek gelir elde etmek isteyen 18-35 yaşları arasında evden part time yada aktif olarak tam zamanlı çalışma yapacak ciddi çalışma arkadaşları arıyoruz.
  iletişim : harun bey 0554 464 88 66
  Skype : harunuysal_

 12. AWYEN’LE HALA TANIŞMADINIZ MI ? %100 TÜRK SERMAYESİYLE ÇALIŞMAK İSTEYENLER …
  ŞÜPHESİZ HEPİMİZİN ZAMANI ÇOK DEĞERLİ , YILLARINI VERİP EMEKLERİ UÇUP GİDEN ARKADAŞLARIMIZI DAVET EDİYORUM …
  AWYEN ‘YURT İÇİNDE BİRÇOK MAĞAZAYA ÜRÜN YAPAN İSTANBUL İNTER TEKSTİLİN GÜVENCESİYLE KURULMUŞ YERLİ NETWORK FİRMASIDIR.İSTANBUL İNTER TEKSTİL KENDİ MARKASI ‘MODO ‘ İLE İNGİLTEREDE BİRÇOK MAĞAZAYADA ÜRETİM YAPARAK ITKIB İHRACAT REKORTMENLERİ LİSTESİNDE YERİNİ ALMIŞTIR.
  TÜRKİYE GENELİNDE İL VE İLÇE BAŞKANLIKLARI VERİLEN FİRMAMIZDA YERİNİZİ ALMAK İÇİN awyen.com
  YÜZLERCE KALİTELİ ÜRÜN YELPAZEMİZDEN BEĞENDİKLERİNİZİ ÇOK ÇOK UCUZA ALMAK , VEYA SATIŞINI YAPARAK % 25 ‘ TEN KAMPANYALARIMIZLA %100 E VARAN SATIŞ KARI , VE HEDİYELERİMİZİ KAZANMAK , BAŞKALARINA DA KAZANDIRMA FIRSATINI SUNARAK EKİP KURMAK İSTERSENİZ, FİRMA ÇALIŞANLARIMIZIN YANISIRA SİZE EN YAKIN İL VE İLÇE BAŞKANLARIMIZ İRTİBAT SAĞLAYACAKTIR.
  ÜYELİK TAMAMEN ÜCRETSİZDİR.
  SİPARİŞ VERMEYİNCE ÜYELİĞİNİZ SİLİNMEZ.
  SADECE KENDİ EKİBİNİZDEN DEĞİL SEVİYENİZE GÖRE AWYEN TÜRKİYEDEN PRİM KAZANABİLRİSİNİZ.
  ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN >>> alttaki linke tıklayarak sağ üstte ”temsilci kayıt”ı tıklayın .formu doldurarak ÜCRETSİZ KAYIDINIZI GERÇEKLEŞTİRİN..
  ŞİRKETİMİZ SİZE HEMEN KATALOĞUMUZU GÖNDERSİN.
  awyen.com/Default.aspx
  KATALOĞUMUZU GÖRMEK İÇİN ,
  awyen.com/Katalog/
  awyen.com/dergi/ TELEFONUM.05301713859 ÇAĞRI BIRAKABİLİRSİNİZ.
  Awyen Doğrudan Satış Sistemi

 13. AWYEN’LE HALA TANIŞMADINIZ MI ? %100 TÜRK SERMAYESİYLE ÇALIŞMAK İSTEYENLER …Size Özel Davet Linkiniz : awyen.com/ref/44016903
  ŞÜPHESİZ HEPİMİZİN ZAMANI ÇOK DEĞERLİ , YILLARINI VERİP EMEKLERİ UÇUP GİDEN ARKADAŞLARIMIZI DAVET EDİYORUM …
  AWYEN ‘YURT İÇİNDE BİRÇOK MAĞAZAYA ÜRÜN YAPAN İSTANBUL İNTER TEKSTİLİN GÜVENCESİYLE KURULMUŞ YERLİ NETWORK FİRMASIDIR.İSTANBUL İNTER TEKSTİL KENDİ MARKASI ‘MODO ‘ İLE İNGİLTEREDE BİRÇOK MAĞAZAYADA ÜRETİM YAPARAK ITKIB İHRACAT REKORTMENLERİ LİSTESİNDE YERİNİ ALMIŞTIR.
  TÜRKİYE GENELİNDE İL VE İLÇE BAŞKANLIKLARI VERİLEN FİRMAMIZDA YERİNİZİ ALMAK İÇİN awyen.com
  YÜZLERCE KALİTELİ ÜRÜN YELPAZEMİZDEN BEĞENDİKLERİNİZİ ÇOK ÇOK UCUZA ALMAK ,VEYA SATIŞINI YAPARAK % 25 ‘ TEN KAMPANYALARIMIZLA %100 E VARAN SATIŞ KARI ,VE HEDİYELERİMİZİ KAZANMAK ,BAŞKALARINA DA KAZANDIRMA FIRSATINI SUNARAK EKİP KURMAK İSTERSENİZ,FİRMA ÇALIŞANLARIMIZIN YANISIRA SİZE EN YAKIN İL VE İLÇE BAŞKANLARIMIZ İRTİBAT SAĞLAYACAKTIR.
  ÜYELİK TAMAMEN ÜCRETSİZDİR.
  SİPARİŞ VERMEYİNCE ÜYELİĞİNİZ SİLİNMEZ.
  SADECE KENDİ EKİBİNİZDEN DEĞİL SEVİYENİZE GÖRE AWYEN TÜRKİYEDEN PRİM KAZANABİLRİSİNİZ.
  ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN >>> alttaki linke tıklayarak sağ üstte ”temsilci kayıt”ı tıklayın .formu doldurarak ÜCRETSİZ KAYIDINIZI GERÇEKLEŞTİRİN..
  ŞİRKETİMİZ SİZE HEMEN KATALOĞUMUZU GÖNDERSİN.
  awyen.com/Default.aspx
  KATALOĞUMUZU GÖRMEK İÇİN ,
  awyen.com/Katalog/
  awyen.com/dergi/ TELEFONUM.05301713859 ÇAĞRI BIRAKABİLİRSİNİZ.
  Awyen Doğrudan Satış Sistemi

 14. Merhaba,Vizyonumuz oldukça basit – insanların daha iyi bir hayat sürmesi için her gün çok çalışıyoruz. Geleceğe yönelik ürünler ve olanaklar sunmak, küresel toplumla cömert paylaşımlarda bulunmak suretiyle, insanlara potansiyellerini keşfetmeleri ve hedeflerine ulaşmaları için yardımcı olarak, vizyonumuzu gerçekleştiriyoruz. İşimizdeki mükemmeliyet taahhüdümüz, insanlar ve yaşadıkları toplumlara gösterdiğimiz ihtimam ve çevreye yönelik duyarlılığımızla gurur duyuyoruz. Saygınlığımız, işimizin başarısından daha değerli olup amaç iş yapmış olmak değil, doğru olanı yapmayı taahhüt ediyoruz.Başarımız sadece elde ettiğimiz cirolarla değil ,elde edeceğimiz SAYGI ,GÜVEN ,GÜVENİRLİLİKLE değer kazanır ve artar

  Awyen Doğrudan Satış Sistemi’nin fırsatlarla dolu dünyasında birlikte kazanmak için lütfen aşağıdaki linke tıkla,

  AYŞE BAYAZIT

  Awyen Doğrudan Satış Sistemi 05301713859 nolu telefonuma çağrı bırakırsanız iş hakkında ayrıntılı bilgi verebilirim.

 15. ben uyeyim arkadaşlar ilk başlarda bende inanmadım ama sonradan kendim eşim ve çocuklar adına açtım boyle bir sistem yaptım 1kazanıcama 4 kazanıyorum güzel taktikalttan 1kişi yatırınca 5yerine 40 kazanıyorum

 16. Sizi çok kazançlı bir iş fırsatıyla tanıştırmak istiyorum. •İnsanları ikna etmek zorunda kalmaK •Satış yapmak zorunda kalmak •Pazarlamacı gözü ile bakılmak •Toplantılara misafir getirmeye çalışmak Bu olumsuzlukların bir tanesinin bile olmadığı,sadece interneti kullanarak inanılmaz rakamlar kazanabileceğiniz bu iş fırsatını lütfen inceleyin vesizde bu ayrıcalıklı işten faydalanın.

 17. merhabalar 24 yasında 2 cocuk annesiyim. cocuklarım küçük oldugundan dışarıda calışamıyorum. bir cok katalog firmasıyla calıstım. coğu hakettiğimi vermedi 6 aydır oriflame yapıyorum. eve katkı olsun diye başlamıştım.eşimden harclık almadıgım gibi bir cok eksiğimide kendim alıyorum. suan 450 tl gibi bir gelirim var aylık. arayın koşullları nasıl kazanılacagını anlatayım size adım betül 0541 952 48 84

 18. ArkadaşLar qerçekten para kazanmak isteyenLer varsa size bi iş imkanı sunuyorum eqer sizde para kazanıp eve katkıda buLunmak istiyorsanız bu Linke tıkLayıp işin ne oLduqunu öqreneßiLirsiniz. ßende Sizin qißi çok iş aradım paraya ihtiyacımız vardı ve sonunda iyi bi iş buLdum. Ne Avon işLeri qibi ürün Satmak Var Ne Anket DoLdur MaiL oku qißi ßi iş işimiz Sadece Link Daqıtmak. Link Daqıtarak Para kazanıyoruz ßu iş için herqün SeminerLer DüzenLeniyor Sizde ßu iş Hakkında ßiLqi Edinip ÇaLışmak istiyorsanız ve qerçekten para kazanmaya ihtiyacınız Varsa ßekLerim Sormak istedikLeriniz oLursa walensa_koltuk@hotmail.com dan uLaşabiLirsiniz..

 19. Arkadaşlar birçok iş kapısı mevcut. Network sistemi de hızla gelişen bir yapıya sahip. İnternetten para kazanmak da revaçta. Bazı firmalar yüzünden bu sektörün adı kirleniyor fakat güvenilir sistemler de var bu konuda. Hatta ücretsiz eğitim verenler de var. İnternetten para kazanmak isteyen, network yapmak isteyen fakat bu konuda hiçbir fikri olmayan kişiler için ücretsiz bir eğitim seminerini tavsiye ediyorum.

 20. EK İŞ YAPMAK İSTEYENLER KENDİ İŞİNİ YAPMAK İSTEYENLER TOPTAN TEKSTİL ÜRÜNLERİ SATIŞIMIZ MEVCUTTUR.

  TOPTAN KADIN ERKEK ÇOCUK İÇ DIŞ GİYİMİ ALARAK KENDİ İŞİNİZİ YAPABİLİRSİNİZ.

  e-mail:miladin-87@hotmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu