Anasayfa / Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak / Ek İş Olarak Yapılacak En Güzel İş Satış Ortaklığı Sistemi

Ek İş Olarak Yapılacak En Güzel İş Satış Ortaklığı Sistemi

Satış ortalıklığı sistemi ile ek gelir kazanmak istermisiniz.

Ek iş olarak yapılabilecek en güzel iş , affiliate marketing ya da türkçe karşılığı Satış Ortaklığı Sistemi’dir. Bu sistemde herhangi bir websiteniz olmadan, herhangi bir ürününüz olmadan, başkalarının ürünlerini satarak ciddi anlamda komisyonlar elde edebilirsiniz. Üstelik bunu yaparken size lazım olacak araçlar sadece internet ve günde 1-2 saat zaman. Ve tabi bir de herhangi bir bankada adınıza açılmış olan hesap bilgileriniz.

Siz affiliate satışlar yapan ürün sahiplerinin üye olduğu havuz sitelerine ücretsiz olarak üye olursunuz. Daha sonra bu havuzda yer alan ürün sahiplerinin ürünlerini ister ücretsiz, isterseniz daha hızlı geri dönüşüm için ücretli olarak tanıtımlarını yaparsınız, ve dünyada ki internet kullanıcıları da sizin tanıtmış olduğunuz bu ürünü incelemek isterler ve ürün sahibin orijinal sitesine girerler. Ve satış başına size %50-%75 arasında komisyonlar kazanırsınız.satis ortakligi sistemi

Peki kişiler sizin tanıtımını yaptığınız bir kaç cümlelik yazıyı okudular daha sonra ürünü incelediler ama satın almak istemediler. Bu durumda ne olacak?Belli bir zaman geçtikten sonra , fikir değiştirip direkt olarak ürün sahibin orijinal sitesine giderek satın aldılar.

Farketmez ! siz bu durumda bile komisyonunuzu yine alırsınız.
Çünkü affiliate sisteminde uygulanan özel bir algoritma sayesinde , sizden gelen ilk kişi artık daha sonra ne zaman orijinal ürünün sitesine gidip alışveriş yaparsa siz her halukarda komisyonunuz alırsınız.

İşte size ek iş ! bence bu zamanda yapılabilecek en güzel iş. İlk başlarda bir kaç saat zaman harcarsınız internette. Daha sonra günde 30 dk yetecektir. Daha sonra da arada bir internete girerek hesaplarınızı kontrol edersiniz.

Kopyalanabilir ve çoğaltılabilir bir sistem olduğu için , bir defa sistemi kurduktan sonra , istediğiniz kadar çoğaltma yapabilirsiniz. Bu da sizin kazancınızı katlamanız demektir.

Bu konuda sahip olduğum tüm bilgi ve birikimlerimi ,sizden herhangi bir karşılık beklemeden istediğiniz zaman sizinle paylaşabilir,hızlı kazanmanıza yardımcı olabilirim.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

14 Yorumlar

 1. konuyla ilgili daha detaylı bilgi alabilirmiyim

 2. Hayatta yeteri kadar şanslı olmamış olabilirsiniz,imkansızlıklar yüzünden okuyamamış olabilirsiniz.Ancak bu gidişata dur demek sizin elinizde %40 kar ile satış ortağım olmak isterseniz mesaj atın görüşelim.. demetozenalp27@gmail.com

 3. MUTLU VE BAŞARILI BÜYÜK BİR AİLEYE KATILARAK SİZDE EK İŞ YAPMAK İSTERMİSİNİZ?
  TEK YAPMANIZ GEREKEN *** http://www.kazanuzman.org ***
  VİDEOMUZU İZLEMEDEN KARAR VERMEYİNİZ!!!

 4. bu konuda yardım ve bilgi ve destek istiyorum

 5. bu konuda bilgi ve deste alabilirmiyim

 6. merhabalar 24 yasında 2 cocuk annesiyim. cocuklarım küçük oldugundan dışarıda calışamıyorum. bir cok katalog firmasıyla calıstım. coğu hakettiğimi vermedi 6 aydır oriflame yapıyorum. eve katkı olsun diye başlamıştım.eşimden harclık almadıgım gibi bir cok eksiğimide kendim alıyorum. suan 450 tl gibi bir gelirim var aylık. çagrı atın koşullları nasıl kazanılacagını anlatayım size adım betül 0541 952 48 84

 7. ismail mert şahin

  detaylı bilgi verebilirmisiniz?

 8. Konuyla ilgili detaylı bilgi verirseniz çok memnun olurum

 9. beni de bilgilendirirmisiniz detaylı olarak?

 10. Tam düşündüğüm organizasyon… Daha açıklayıcı bir mail.gönderirseniz sevinirim

 11. Konu hakkında bilgi ve desteğinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim…

 12. Konuyla ilgili, bilgi aktarirsaniz cok sevinirim…Tesekkürler….

 13. konu hakkında bilgi ve destek alabilirmiyim.

 14. bu konuda yardım ve bilgi ve destek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir