Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Ek İş Yaparak Nasıl Para Kazanırım

Ek İş Yaparak Para Kazanmak

Ek iş yaparak para kazanmanızı sağlayacak önerilerimize sizlerde yorum kısmından katılarak hem iş ilanlarınızı verebilirsiniz hemde fikir ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İnsanlar hayatlarında ki, çevrelerinde ki her şeyden şikayet ederler. Özellikle bir türlü kendilerine denk gelmeyen şanstan.

Her şey den şikayet etmek yerine ya da denk gelmeyen şansı seyretmek yerine gidip onu yakasından tutmak daha kesin bir çözüm değil midir? Elbette öyledir. O halde ek iş imkanı şansın ta kendisi yakasından yapışmak için geç kalmayın.

Para Kazanmak ek iş fırsatı yetişmeyen zamandan, paradan, insanlardan, iş ten sızlanıp durmak yerine çözümleri bulmanın en kısa yolu ek iş fırsatlarına bakmaktır hepsine kesin çözümleri ek iş fırsatlarında bulacaksınız.

Zamanı size bağlı evinizden yönet bileceğiniz bir iş kurma fırsatı, harcama sınırlarını sizin belirleyeceğiniz bir gelir, büyüme ölçülerini sizin belirleyeceğiniz rahat bir iş kurma fırsatı,çalışacağınız insanları seçme özgürlüğüne sahip olabileceğiniz mükemmel bir iş imkanı evet hayal değil bunların hepsi ek iş fırsatlarında bulunmakta.

Ek İş Yaparak
Ek İş Yaparak Para Kazanmak

Size denk gelmeyen şans tan şikayet edip durmak yerine hayattaki şansınızı ek iş fırsatlarını değerlendirerek yakalamaya bu sefer on ikiden vurmaya ne dersiniz?

Ek iş yaparak para kazanmak için öneriler

  1. Sosyal medya
  2. Makale yazmak
  3. Temizlik işi
  4. Şoförlük
  5. Ekstralar

Sosyal medya: Sosyal medyayı etkin kullanın gogole arama motorundan araştırma yapın sosyal medya takipçi artırma ve bu takipçilere reklam satmak gibi detaylı araştırın öğrenin ve para kazanmanın bir çok yolunu keşfedin.

Makale yazmak: Makale yazarlığı bilgisi ve tecrübesi olanlar için çok kolay bir iştir. Genelde öğretmenlerin kendi branşlarında rahatlıkla yazabileceği ve para kazanabileceğini söyleyebiliriz. Makale yazarlığı diye google de aratırsanız yazılarınızı satın alacak birçok siteye ulaşabilirsiniz.

Temizlik işi: Temizlik işi veren şirketler mobil uygulamalar ile birlikte hızla çoğaldı Armut.com buna bir örnek. Türkiyenin her bölgesine temizlik, tadilat, tamir, boya gibi birçok alanda hizmet vermekte olan firma aynı zamanda ek iş imkanı da sağlıyor.

Şoförlük: Ek iş olarak en basit işlerden dir ama ancak tanıdık vasıtasıyla böyle bir işi bulabilirsiniz.

Ekstralar: Düğün salonlarında garsonluk, etkinliklerde aktif hizmetli olarak görev almak, yemek dağıtımı, broşür dağıtımı, anketörlük gibi işler ilede ek iş yapılabilir bunlar için organizasyon şirketlerini araştırın bu tür işleri o firmalardan temin edebilirsiniz.

Daha bir sürü ek iş fikirleri mevcut buyurun kategorimizi inceleyin https://www.myfikirler.org/category/ekis-ekgelir

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. GÜLER TAŞKESEN

    ARKADAŞLAR MERHABA EVDEN KENDİ İMKANLARIMLA PARA KAZANMAK İÇİN O KADAR ÇOK İŞ ARAŞTIRDIM Kİ PARALAR YATIRDIM İNCİ BONCUK YOK NİKAH ŞEKERİ DERKEN BÜRSÜRÜ PARAM BOŞA GİTTİ.SONRA JNW(Jetnet working) DİYE BİR FİRMANIN TV DE REKLAMINI GÖRDÜM ARAŞTIDIM YAKLAŞIK 2 SENEDİR BU İŞİ YAPIYORUM ÇOK KARLI İLGİLENİRSENİZ GÜLER TAŞKESEN JN213681 BU REFERANSLA ÜYE OLABİLİRSİNİZ.ÜYELİK PARASI FALANDA YOK DENEYİN ŞANSINIZI.ŞİMDİDEN BOL BOL KAZANÇLAR İLGİLENEN ARKADAŞLARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu