Ek İş Ek Gelir

Ek İş Yapmak İstiyorum Diyenler

Ek İş Yapmak

Ek iş yapmak isteyenler için bir kaç fikir ve tavsiyelerde bulunacağım. Her bireyin yapabileceği bu işler için kendinize zaman ayırın ve para kazanmanın mutluluğunu yaşayın.Geçmiş yıllarda ek iş ya da ek gelir fırsatları daha çok öğrenciler tarafından tercih edilen bir alan olarak bilinmekteydi. Ancak günümüzde işsizlik sıkıntısı, sahip olunan işlerde ki gelir düzeylerinin düşüklüğü, gelire rağmen günümüz hayat şartları nedeni ile ihtiyaçların karşılanamaması gibi faktörlerden dolayı, ek iş, ek gelir arayışları yaş ve sınıf farkı gözetmeksizin herkesin tercihi olmak durumundadır.

Kimi evde iş imkânlarında sadece internet bağlantı olması ve günde birkaç saatimizi işimize ayırmamız yeterli olabileceği gibi, kimi ek iş imkânlarında ise çok küçük maliyetler ile girişim yapılabilmektedir.

Örneğin birçok büyük tekstil firması reklam için harcadığı bütçeden keserek, internet üzerinden satış yapabilecekleri kişilere yatırım yapmaktadır. Bu sistem şöyle işletilmektedir; üretici firma ürünleri üretim fiyatının biraz üstünde ki fiyatlar ile ek iş yapmak isteyen kişiye ulaştırır. Bu ürünler, kişinin çevresine, prim getirisi nedeni ile sıcak satış yapmasına dayalı olarak hızla satılmaktadır. Böylece satış zinciri kurulmaktadır. Bu sayede reklam giderleri olarak bütçede ayrılan miktar, maddi sıkıntı çeken kişiler için ek gelir olarak kayıtlara geçmektedir.

evde-is

Bu sistemde sıcak satışın yanında çevreyi de satışa yönlendirebilmek önemlidir. Bu sayede kişi hem maddi sıkıntıdan bir nebze olsun kurtulur, hem de ekonomik sıkıntı kaynaklı olarak sosyal faaliyetlerini dondurma yerine, çevresini hızla geliştirmeye ve sosyal bir insan olarak yaşamına devam etmeye başlar.

Bu gibi iş fikirlerinin genellikle ilk adım olarak maliyetleri, iş ararken yol parası olarak harcanılan miktarın çok daha altındadır.

Ek iş yapmak için ek iş önerileri

1- Farmasi kozmetik ürün satışı yapmak

Farmasi Ürün
 • Farmasi kozmetik toptan ürün alım satımı yapılabilir.
 • Farmasi kozmetik katalogtan ürün satışı ile yuzde 30-40 kazanç sağlanabilir.
 • Farmasi kendi ekibinizi kurmanızı sağlayan network sistemi ile ayda 10-20 bin tl leri bulan prim kazancınız olabilir.

Farmasi kozmetik üyelik ücretsizdir. Ürün alma zorunluluğu yoktur.

2- Temizlik işini profesyonel yapın

Mutlubiev.com 2014 yılında kurulan bir girişim evlere ve işyerlerine temizlik hizmeti sağlayan firmanın çalışanları sabit olmayan Türkiyenin her bölgesinden başvuru yapan bay bayan herkes.

Ek Gelir İmkanı İçin Mutlubiev

3- Kozmetik ürün satışı yapmak

Huncalife 2013 yılında kuruldu ve yüzde yüz yerli Türk markası. Katalog üzerinden kozmetik ürün satışı imkanı sağlıyor.

Hunca Life Ek İş İmkanı

4- Evde pasta yapıp satmak

Pasta yapımı gerçekten bir sanattır kendinizi iyi yetiştirip bu işin profesyonel eğitimini alarak işe başlamanın ilk aşamasıdır.

Evde El Yapımı Pastacılık ve Pasta Süslemesi
5- İndir kazan uygulaması

Mobil telefonlar akıllandıkça tüm kesimden ve yaştan insanlarımız telefondan internette çok vakit geçirmeye başlamıştır. Mobil telefonları en popüler kılan yanlarıda uygulamlardan oluşmaktadır.

İndir Kazan Uygulaması Ek Gelir İmkanı Sunuyor

6- Youtube’den para kazanmak

Sosyal medyanın popüler olan bir diğer ayağıda video izleme sitesi Youtub’dur. Sizlere özgün video yuklemeniz karşılığında para kazanma fırsatı sunuyor. Birçok youtube fenomeni video paylaşarak çok yüksek miktarlarda paralar kazanmaktadır.

Youtube’da Video Paylaşarak Para Kazanmak

7- Reklam sokakta uygulaması para kazandırıyor

Reklam sokakta uygulamasıda yine üst kısımda anlattığımız gibi mobil uygulama indirmenin başka bir versiyonudur. Eğlenceli bir hal almış durumda olan bu uygulama görev tanımlamaktadır detaylar için

Ek İş Arayanlar Reklam Sokakta Uygulamasını Deneyebilir

8- Yarı zamanlı part time işler

Özellikle öğrenciler için büyük bir fırsat olan part time işler hem firmaların işini görüyor hemde öğrencilerin ek gelir yapmalarına olanak sağlıyor.

Öğrencilere Part Time İş İmkanları

9- Katalogtan iç giyim ürünleri satmak

Piaff markası bayan iç giyim, ev temizlik ve kozmetik ürünleri satışı yapmaktadır. Sermayesiz katalog üzerinden ürün satışı yapmanıza olanak sağlayan firma hakkında detaylar için

Piaff İç Giyim Ürünleri Satarak Para Kazanabilirsiniz

Etiketler

41 Yorum

 1. Biobellinda……
  ?ücretsiz üyelik için msj atın görüşelim ? ?✍?✍?✍?✍?✍?
  ?Ürünlerinizi ?%35-40 ? indirimli alabilirsiniz.
  ?Satışınızdan minumum ↪%40 ↩kar eder, para kazanırsınız.
  ?Bu sistemi ve bu güzel ürünleri tavsiye edip her üye kaydettiğinizde altiniza ✔%7✔ ekstra gelişim primi kazanırsınız.
  ?Üyelerinizin verdiği siparişlerden ekibinizin sipariş cirosuna göre ↘ %3 ile %24 ↙arasında performans primleri kazanırsınız.
  ?Var olan ekstra indirimli ürün veya hediye ürün kampanyalarından ekstra kazanç sağlarsınız
  ?Gördüğünüz gibi para kazanmanız için bir çok imkan sunulmuş durumda.
  ?MESAJ ATIN DETAYLARI GÖRÜŞELİM … Instagram veya Facebook sayfamdan ulaşabilirsiniz. İsim Aysel sandalya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu