El Oyma Mum KursuEL OYMA MUM KURSU

Çok özel el oyma mumların nasıl yapıldığını anlatan kurslar başlamıştır. Sınırlı sayıda verilecek olan kurslarımıza katılarak hem ek gelir elde edebilirsiniz hem de çok keyifli ve eşsiz bir hobiniz olur.

Üretimini yaptığım El Oyma Mum işini sağlık problemleri nedeni ile her şeyi ile devretmek zorundayım. Sağ elimden kaza geçirdim ve doktor sağ elimi sürekli olarak kullanmamı yasakladı. Bu nedenle tam para kazanma aşamasına getirdiğim işimi devretmem gerekiyor.

İşin internet adresi mumsanat.com’dur. Bu adreste üretilen ürünlere dair detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Perakende satışları internet üzerinden yapmaktayım.

Ayrıca başta mağazalar olmak üzere pek çok yere toptan satışa başlamıştım. Ayrıca, başta Rusya ve Avrupa ülkeleri olmak üzere ihracat potansiyeli çok yüksek bir iştir.

Belirttiğim nedenle üretimini kendim yapamayacak olsam da (anlaşmamız halinde ) pazarlama ve özellikle ihracat konusunda beraber çalışma olasılığımız vardır . İş üretime ve satışa hazır olarak beklemektedir. Sizin yapmanız gereken şey işi yapmak istediğiniz şehirde size uygun bir yerde (en az 25-30 m2 ve içinde su bulunan ) üretim için bir yer ayarlamanızdır.
Bu işi yapabilmeniz için biraz merak ve ilgi gerekmektedir. Ben de ürünlerin yapımını ve diğer tüm detayları uygulamalı olarak göstermek üzere üretim yapacağınız yerde (işi yapmak istediğiniz şehirde) siz kendi başınıza her şeyi öğrenene kadar kalacağım. Siz işi öğrenirken (tahminen 2-3 haftada) ben de sizinle birlikte olacağımdan satışa da geçmiş olacaksınız.

Bu süre içerisinde üretim, pazarlama, internetten satış, paketleme, kargolama, tahsilat, kampanyalar, Google reklamları vb. tüm detayları (sizin adınıza) beraber yapıyor olacağız. İnternet sayfasını da kendim yaptım ve her türlü değişikliği anında yapabilmekteyim. İhtiyacınız olması halinde web sayfasının güncellenmesi, yeni ürünlerin eklenmesi, kampanyalar gibi işleri birkaç aylığına sizin için yapabilirim. Web sayfası desteği için ek bir ücret istenmeyecektir. Bu işin kazanç potansiyeli çok yüksektir ve önü açıktır.

  Haluk Erkmen’’den Markalara Sihirli Dokunuş

 

Yatırımızın karşılığını fazlası ile alacağınızdan emin olabilirsiniz. Ürünler belirli bir gelir seviyesine hitap ettiğinden müşterilerinizde üst sınıf olacaktır. Bu konudaki detaylı bilgi daha sonra verilecektir. İşin içeriği girişimcilik statüsünde olduğundan son çıkan KOBİ Girişimci teşviklerinden da yararlanabilirsiniz. Kendim için kullanmayı düşündüğümden bu konuda da öğrendiklerimi sizinle paylaşabilirim. Teşviklerden (hibe ve düşük faizli uzun vadeli kredi ) faydalanmanız halinde sermayenizi harcamama olasılığınız vardır. Talep edilen fiyat 25.000 TL’dir.

Ahmet Hakan
ahkanarli@gmail.com
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yurtdışından 20 işbirliği teklifi

Türkiye Odaiarve Borsalar Birliği’ne (TOBB) şubat ayı içerisinde birçok farklı ülkeden işbirliği teklifi geldi. Makarnalık …

Bir yorum

  1. merhaba ben mum oymacılığı ile ilgili mesaj atmıştım. ahmet hakan adresine. bir an önce cevap bekliyorum. acil cevap lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir