Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / ELYRAD Cam Panel Radyatörleri

ELYRAD Cam Panel RadyatörleriELYRAD
Cam panel radyatör

Bursa merkezli, eLyRad bir ilke imza atarak cam panel kalorifer peteği üretti. Bu yenilikçi ürün yeni bir dekorasyon malzemesi olarak kabul ediliyor. Yeni radyatörler, estelik. dekoratif, hijyenik olmanın ötesinde yüzde 80 enerji tasarrufu sağlıyor. Diğer radyatörler yedi litre su ile ısıtırken eLyRad iki buçuk litre su ile aynı ısıyı veriyor.

cam panel
eLyRad’ın ön yüzeyi çift cam araşma lamine edilmiş değişik desenlerden oluşurken, arka modülü yine camdan oluşuyor ve arasında ısıtma tertibatı yer alıyor. Kalınlığı yalnızca üç santim olan radyatörün etrafında paslanmaz alüminyum çerçeve bulunuyor. Ürünün tasarım ve mekanik patentleri firmaya ait. Son derece zor kırılan cam, kırıldığında dağılmıyor. Bu özellikleri sayesinde sağlıklı ve güvenli bir kullanım imkanı sunuyor. İleri teknoloji ile üretilen eLyRad desen filimlerin iç katmanlarda yer alması nedeniyle, desen yıpranmıyor, figürler bozulmuyor.

Telefon: 0224 221 47 57

  EG Medya Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir yorum

  1. Erkan Elyıldırım

    Bayilik verdikten sonra sözleşme koşullarına uyulmadığı yönündeki beyanlara ne dersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir