Anasayfa / Şirket Haberleri / eOfis’den firmalara ofis hizmetleri ve ofis çözümleri

eOfis’den firmalara ofis hizmetleri ve ofis çözümleriSanal ve hazır ofisinizi eOfis kuruyor

2010 yılında kurularak firmalara sanal ve hazır ofis hizmetleri veren eOfis, bugün itibariyle 300’den fazla müşterisine ofis çözümleri sunuyor. Bu yıl içinde İstanbul dışında İzmir ve Ankara’ya da şubeler açacak olan eOfis’te hedef, 2014 yılında yüzde 60 büyümek.

eofis

Gelişen dünya, büyüyen rekabet ve mobil çalışma şeklinin, bugün çalışma tarzını değiştirdiği bilinen bir gerçek, işletmeler optimum olarak kullanmadıkları ofis ve personeller için para harcamayı azaltmasıyla birlikte ofislerini de değiştirmeye başladı. Bu doğrultuda sanat ve hazır ofis gibi çözümlerle bu değişime uygun hizmetler sunan eOfis, şu anda 300’den fazla müşteriye hizmet sağlıyor. Şirket yakın zamanda da İzmir ve Ankara gibi büyük lokasyonlarda yeni şubelerini hayata geçirecek.

100’den fazla ofis kurdu

eOfis Genel Müdürü Arzu Kaliç, 2010 yılında Yeşilköy’de kurulan eOfis’in kısa sürede hızla yol alarak üç yılda İstanbul’un farklı lokas-yonlarına dağıldığını söylüyor. “Şu anda Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park-Yeşilköy, Marmara Forum Garden Office-Bakırköy, Elhamra İş Hanı-istiklal Caddesi, Flora Süite Office-Ataşehir ve Hukukçular Towers-Kartal’da bulunuyoruz” diyen Kaliç, toplamda 100’ü aşkın ofis, 350 kişinin üzerinde çalışma alanına ulaştıklarını kaydediyor.

eOfis ayrıca 2013 içerisinde yapmış olduğu yatırımlara ilave olarak, 2014 yılında Maslak, levent, Çağlayan Adliyesi, İzmir ve Ankara lokasyonlarında yeni ofisler açarak müşterilerine geniş bir ofis ağı sunmayı planlıyor.
Kaliç, “Mobil çalışan, ofisinde sık bulunmayan ve bir ofisin genel maliyetleri ile uğraşmak istemeyen, girişimcilerden profesyonellere kadar çok farklı iş kollarında çalışan şirketlerle ve özellikle de KOBİ’ler ve iş hayatına yeni başlayan girişimcilerle çalışıyoruz” derken, 2013 yılında 1.7 milyon TL’lik bir ciro rakamını ulaştıklarını, bu rakamı 2014 yılında yüzde 60 yükseltmeyi hedeflediklerini belirtiyor.

  Google’dan Kullanıcılarına Güneş Enerjisiyle Elektrik Üretimi

Sistem nasıl çalışıyor?

Firmaların merkezini eOfis’in plazalarındaki adreslerden birine hemen kurarak çalışmalarına başlayabileceğine dikkat çeken Kaliç, özellikle ofisini sürekli kullanamayan ya da genelde ofis dışında çalışanlar bir ofisin gereksiz tüm maliyetlerinden kurtulmak ve gerektiğinde ofisi kullanmak için de sanal ofis sistemlerinin olduğunu belirtiyor. “Sanal ofis çözümleri ile her bölgemizdeki ofisleri ve toplantı odalarını istediğiniz zaman kullanabilir sadece kullandığınız süre için çok düşük ücretler ödüyorsunuz. Bir saatten bir yıla kadar esnek sözleşmeler yapabiliyoruz” diyen Kaliç, fiyatların ise plazaya ve seçilen pakete göre farklılık gösterdiğini anlatıyor. Burada ise en önemli nokta müşterinin ihtiyaç ve beklentilerine uygun çözümü oluşturarak sunmak.

eOfis’in sanal ofis hizmetleri ise aylık 250 TL’den başlıyor. Hazır ofis kiralamak isteyen şirketlerse kaç kişilik bir ofis kiralamak isterse, o şirketin ihtiyaçlarına göre şekillenen özel bir paket oluşturulmak suretiyle özel bir fiyatlandırma yapılıyor.

Tam ofis hizmetlerini sağlıyorlar Uygun fiyatlara kiralanabilecek lüks mobilyalı ofis ve toplantı odaları (1-35 kişilik tam donanımlı prestijli toplantı odalarım) ve sekreter, resepsiyon hizmetleri ile telefon ve kargo takibini sağladıklarını belirten eOfis Genel Müdürü Arzu Kaliç, diğer çözümlerini şöyle sıralıyor: “Beş yerleşimde çalışabilme imkanı, stopaj, ısınma, aidat, depozito, internet, çay ve kahve, sekreter, mobilya maliyetlerinin olmaması aslında başlı başına şirket giderlerinizi düşüren kalemler. Ayrıca yine gelen misafirlerinizin ekibimiz tarafından karşılanması, internet erişimi, projeksiyon ve TV, Flipchart ve çay, kahve ikramı da sunduğumuz hizmetler içerisinde yer alıyor.”

Mustafa Gündoğdu
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir