Anasayfa / Şirket Haberleri / ERA Akademi Ücretsiz Gayrimenkul Danışmanlık Eğitimi Veriyor

ERA Akademi Ücretsiz Gayrimenkul Danışmanlık Eğitimi VeriyorERA Türkiye, gayrimenkul danışmanı adaylarına ilk eğitimleri ücretsiz olarak veriyor.

Gayrimenkul danışmanlığı sektörüne yeni bir soluk getiren ERA Türkiye, Aralık ayında hayata geçirdiği Türkiye’nin ilk ve tek gayrimenkul danışmanlığı akademisi ERA Akademi’de düzenlediği ‘Kariyer Günleri’ ile sektöre yetişmiş işgücü kazandırmayı hedefliyor.

ERA Turkiye_Yonetim Kurulu Baskani_Can Eksioglu

Gayrimenkul danışmanlığı sektörünün öncü markası ERA Türkiye,gerçekleştirdiği nitelikli etkinliklerle sektörün gelişimine katkı sağlıyor. ERA Türkiye,bayilerinin gayrimenkul danışmanları ile bir araya gelebileceği bir platform yaratmak ve danışmanları bilgilendirmek amacıyla‘Kariyer Günleri’ni düzenlemeye başladı.

Gayrimenkul sektöründe dünyada ve Türkiye’de en hızlı büyüyen lider markalarından biri olan ERA Türkiye’ninYönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, “ERA Türkiye’nin uluslararası deneyimlerinden oluşan başarı modellerimizi,franchise ağımıza katılan tüm yatırımcılarımıza aktarmaya devam ediyoruz. Sektörde tek olan ERA Akademi’de düzenlediğimiz ‘Kariyer Günleri’ etkinliğimiz ile gayrimenkul danışmanları ile bir araya gelerek onları hem akademimizde eğitiyor, hem de ERA Merkez ofisimizde staj imkanı sunarak sektöre yetişmiş iş gücü sağlıyoruz.
Gayrimenkul danışmanlığı sektöründe bir ilki gerçekleştirip bu konuda öncülüğü üstlenmek adına,ERA ofislerinde gayrimenkul danışmanı olmak isteyenlere 5 günlük eğitime ücretsiz katılım fırsatı sunuyoruz. Ocak ayı sonuna kadar geçerli olacak bu kampanyamızdan sadece ERA’lı olan gayrimenkul danışmanlarımız faydalanabilecek. Bu nedenle danışman ve danışman adaylarımıza, onlar için çok değerli olan bu fırsatı kaçırmamalarını tavsiye ediyorum” şeklinde konuştu.

era_kariyer gunleri

Sektör değerlendirmesi ve ERA Türkiye’nin gelecek vizyonu ile ilgili detaylı bilgilendirmenin yapıldığı ‘Kariyer Günleri’nde, gayrimenkul danışmanlığı mesleğinin püf noktaları ve bu alanda kariyer planlamanın fırsatları paylaşıldı. Sektörde uzman eğitimciler tarafından tam donanımlı sektör eğitimlerinin sunulacağı ERA buluşmaları, ERA Akademi’de sene boyunca düzenli olarak gayrimenkul danışmanlarını bir araya getirecek.

ERA Türkiye Hakkında:

ERA, 1971 yılında ABD’de kurulmuş Türkiye’nin içerisinde bulunduğu Avrupa ve Ortadoğu aksının en başarılı markası olarak dünya çapında yatırımcıların kazancını artıran gayrimenkul ürünleri ile hizmetlerinin gelişmesine öncülük etmekte ve pazarın kurallarını ortaya koymaktadır. ERA bugün dünyada 3.000’i aşkın ofisi, 38.000’den fazla ofis sahibi ve gayrimenkul danışmanı ile 35 ülkede hizmet veren global bir gayrimenkul markasıdır. ERA’nın geliştirdiği ürün ve servisler, tüm dünyada başarıyla uygulanmakta, gayrimenkul sektörüne örnek oluşturmaktadır.

  Ege NKM Gıda Çin'e bal ihraç ediyor

ERA Türkiye, 2012 yılında gayrimenkul sektöründe deneyimli işadamı Can Ekşioğlu tarafından sektöre farklı bir bakış açısı ve heyecan getirmek amacıyla faaliyetlerine başlamıştır. İstanbul, İzmir, Ankara ve Aydın olmak üzere 4 şehirdeki 22 ofisiyle faaliyet gösteren ERA Türkiye, gayrimenkul sektörünün hizmet kalitesini ve sektörün itibarını yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, ERA’nın dünyada ve Avrupa’daki başarısını global bir marka olarak Türkiye’ye gururla taşımayı amaçlamaktadır. ERA Türkiye’nin hedefi, önümüzdeki üç yıl içinde sektördeki üç büyük oyuncudan biri haline gelmektir.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir