Anasayfa / İş Fikirleri ve Yeni İş Kurmak / Ergonomik yaşam destek ürünleriyle iş fikirleri

Ergonomik yaşam destek ürünleriyle iş fikirleriErgonomik yastık fikri Samuel Rosen’e ait. Evinde rahatça istediği yerde uzanıp keyif yapanlara yönelik düşünülen bu ürün göğüs, boyun, omuz ve midenizin rahatlığı düşünülerek geliştirilmiş. Fikir oldukça basit bir o kadarda etkili gözüküyor.

Rahatına düşkün olanların tercih edeceği bu yastıkların her iki tarafıda pamuklu kumaştan yapılmış ve kolay temizlik için kılıf çıkartılabiliyor. Üreticisi şimdilik mavi ve gri renkte üretmiş. Ürüne karşı yorum yapanlar ise dekoratif renklerin seçilmemesinden şikayetçi. Ürünü kullananlar ise rahatlık olayından memnunlar.
Bu rahat yastik fikrinden yola çıkarak yeni iş fikirleri ortaya çıkartmak mümkün. Araştırma ve geliştirmeye dayalı bu ürün bir çok kategoride özel olarak satışa sunulabilecek nitelikte. Örneğin teknoloji mağazalrından tutunda mobilyacılar ve halı mağazaları bile bu ürüne talep gösterebilir.
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir