Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Ergonomik yaşam destek ürünleriyle iş fikirleri

Ergonomik yaşam destek ürünleriyle iş fikirleriErgonomik yastık fikri Samuel Rosen’e ait. Evinde rahatça istediği yerde uzanıp keyif yapanlara yönelik düşünülen bu ürün göğüs, boyun, omuz ve midenizin rahatlığı düşünülerek geliştirilmiş. Fikir oldukça basit bir o kadarda etkili gözüküyor.

Rahatına düşkün olanların tercih edeceği bu yastıkların her iki tarafıda pamuklu kumaştan yapılmış ve kolay temizlik için kılıf çıkartılabiliyor. Üreticisi şimdilik mavi ve gri renkte üretmiş. Ürüne karşı yorum yapanlar ise dekoratif renklerin seçilmemesinden şikayetçi. Ürünü kullananlar ise rahatlık olayından memnunlar.
Bu rahat yastik fikrinden yola çıkarak yeni iş fikirleri ortaya çıkartmak mümkün. Araştırma ve geliştirmeye dayalı bu ürün bir çok kategoride özel olarak satışa sunulabilecek nitelikte. Örneğin teknoloji mağazalrından tutunda mobilyacılar ve halı mağazaları bile bu ürüne talep gösterebilir.

  Bitkisel Köfteler Girişimciler İçin Cazip Bir Alan OlabilirYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir