Elektrik Dağıtım Bayilikleri

Esko Enerji Elektrik Satış Bayiliği Veriyor

eskoFirma İsmi : Esko Elektrik Enerjisi İthalat İhracat ve Toptan Satış A.Ş.
Bayilik Kategorisi : Enerji
Kuruluş Yılı : 2011
Şube Sayısı : 42
Firma Tanıtım : Esko Enerji elektrik enerjisi mevzuatına uygun olarak, serbest piyasada elektrik enerjisi alımı, toptan satışı ve doğrudan serbest tüketicilere satışı ile ilgili ticari faaliyetlerini yürütmek üzere 2011 yılında kurulmuştur.

2001 yılında yürürlüğe giren 4628 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu çerçevesinde, Türkiye’ deki diğer üretici ve ticari firmalardan ve/veya elektrik havuz sisteminden almış olduğu elektrik enerjisini, uygun fiyatlarla serbest tüketiciye tedarik etmek suretiyle elektrik sektöründe, toptan elektrik ticareti alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çalışmalarını deneyimli uzman kadrosu ile sürdüren Esko Enerji, serbestleşen ve gelişen toptan elektrik satış sektöründe, elektrik enerjisini mevcut tarifelerden daha ucuz ve ekonomik şartlarda sağlamak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Kazan-Kazan ilkesini benimsemiş ortaklıklar kurarak, müşterilerine farklı indirim imkanları sunmaktadır.Eğer sizlerde bizlerle çalışmak, cazip komisyon oranlarımızdan faydalanmak isterseniz bize ulaşın

Bayilik Şartları : Geniş müşteri çevresine sahip olmak, hizmet faturası kesebilmek. Sıcak satış tecrübesine sahip olmak.

Bayilik ile ilgili Destekler : broşür, reklam, kartvizit
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : yatırım maliyeti yoktur.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Cem Ali Atılgan
Telefon : 02124386388
Web Sitesi : www.eskotoptan.com
E-posta Adresi : info@eskoenergy.com
Adres : Dolapdere Cad. No:87/2 Pangaltı Şişli

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu