İş Fikirleri ve İş Kurmak

Eşleştirilmiş Müzik ve Yemek Servisi İş Fikri

Eşleştirilmiş Müzik ve Yemek Servisi

Genel Bakış:
Turntable Kitchen Pairings Box adlı online servis, müşterileri için uygun  menüler ve müzikleri  eşleştirerek öneriyor ve onlara farklı bir tecrübe sunuyor. Buna bir nevi küratörlük de diyebiliriz.   Bu eşleştirmeler her ay bir kutu içerisinde düzenli olarak üye müşterilere postalanıyor. Müşteri olabilmek için üyelik gerekiyor.

İhtiyaçlar:
Başlıca ihtiyaçlar; müzik ve yemek tutkusu, yaratıcılık, her ay gönderilecek kutular için şık bir ambalaj tasarımı…

Başarı İçin İpuçları:
Turntable Kitchen ya da TK, yiyecek ve müzik tutkunu olan Matthew ve Casey adında iki genç tarafından kuruldu.  Menüleri hazırlarken, yerel ve taze malzemeleri içermesine özen gösteriyorlar; müzikleri kendi elleriyle ve titizlikle seçiyorlar. Önerdikleri parçaların sanatçılarına ilişkin bilgileri ve albüm bilgilerini de bu pakete dahil ediyorlar. Böylece müşteri, gerçek anlamda yeni müzisyenler keşfetmiş oluyor.
Üyelerden alınan aylık hizmet bedeli, kargo masrafı dahil 25 Dolar. Müşteriye gönderilen kutunun içerisine zaman zaman yemeklere ilişkin notlar ekleniyor ya da buna benzer küçük süprizlere yer veriliyor. Bu jestlerin özellikle yalnız yaşayan bir kişiyi ne denli etkileyebileceğini bir düşünün! Bu fikri kendi bölgenizdeki müşterilerin ihtiyaçlarına uygun şekilde adapte edebilir, çok daha farklı bir şekle dönüştürebilirsiniz.

100 Bin TL ve Altında Sermaye İle Yapılacak Trend İş Fikirleri

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu