Anasayfa / Foto Galeri / 100 Bin TL ve Altında Sermaye İle Yapılacak Trend İş Fikirleri

100 Bin TL ve Altında Sermaye İle Yapılacak Trend İş Fikirleri
100 Bin TL ve Altında Sermayeyle Yapılacak İşler

Türkiye’de küçük de olsa bir sermayesi olan ancak hangi alana yatırım yapacağına karar veremeyen binlerce girişimci adayı var. Bu potansiyel girişimciler için kendisini en geç bir yıl içinde amorti edecek küçük sermayeli ama kâr marjı yüksek iş fırsatlarını araştırdık. Sonuçta karşımıza klasik ama yatırımcısına çok kazandıran yerel lezzetimiz dönerden Türkiyede henüz yeni olan ama orta vadede oldukça popüler olabilecek kinoa yetiştiriciliğine kadar 15 alan çıktı. 100 bin TL ve altında sermayeyle yapılacak bu işler yanında bu alanda franchise veren firmalara ilişkin bilgileri de haberimizde bulacaksınız.

isfikirleriTürkiye’de her üç kişiden biri kendi işinin sahibi olmak istiyor. Ancak araştırmalar gösteriyor ki bunların ya iş fikri oluyor sermayesi olmuyor ya da küçük de olsa sahip olduğu sermaye birikimiyle hangi işin kendisine uygun olduğunu seçemiyor. Bu noktada iyi bir pazar araştırması yapmak, özellikle yatırımın geri dönüş süresini iyi okumak ve yapılacak işin kâr marjına bakmak büyük önem taşıyor. Burada da franchising daha az risk taşıyan bir yatırım modeli olarak karşımıza çıkıyor. Zira kurumsal bir kimlik çatısı altında, değeri olan bir markayla yola çıkmak, girişimcilere ilk adımda büyük bir avantaj sağlıyor.

is kurmak

îşte bu noktadan yola çıkarak, yenilikçi ya da son dönemde oldukça öne çıkan, yatırımcısına kazandırma potansiyeli yüksek girişim fırsatlarını araştırdık. Bunların arasında klasik ancak yatınmcısına çok kazandıran yerel lezzetimiz döner yanında Türkiye’de henüz yeni olan ama orta vadede oldukça popüler olabilecek kinoa yetiştiriciliği de var. 100 bin TL ve altında sermayeyle kurabileceğiniz 15 iş sahasıyla ilgili bilgiler aşağıda yer alıyor.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

8 Yorumlar

  1. Serkan Gülbaba

    Merhaba ben kitaplara konu olmuş üzerine şiirler yazılmış ve ünü Türkiyeye yayılmış bir kahvenin “Çerkez’in kahvesi’nin işletmecisiyim bizim kahvemiz çok özeldir tadına bakanlar iyi bilir kahvemiz başlangıcından sonuna kadar full köpüktür… Bende bu kahveyi francehise sistemine geçirmek istiyorum bana bu konuda fikir verebilecek yada yatırımcı sponsor gibi şeyler arıyorum ciddi kişiler bana ulaşsın 0541 733 2776

  2. emege saygi arkadaslar … elinize saglik faydalananlar illaki olacaktir

  3. Günümüzde dükkan açmak artık iyice zorlaştı. Ancak yinede hiçbirşey imkansız değil. Allah herkesin yolunu açık etsin. Hayırlı kazançlar..

  4. Antalya kaş da limana yakın tek ana cadde üzeri içinde taş fırını olan 80m2 dükkan ve üst katta eşyalı turistlere kiraladığım 2 apart dairemi 90 bin tl ödeyerek 5 yıl birlikte işleteceğimiz ortak arıyorum.tüm eşyalar masraf bana ayittir.5549831807 detaylar görüşülür.acil.

  5. salak alper.

  6. Güzel iş fikirleri olmuş.Elinize sağlık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir