Gıda ve Restoran Bayilikleri

Etiler Marmaris franchise veriyor

Etiler Marmaris yeni  iş  ortakları ile büyümeyi hedefliyor

Etiler Marmaris,kendi işini kurmak isteyenleri, yeni franchising kampanyası ile uygun yatırım koşularında iş ortağı olmaya davet ediyor.Etiler Marmaris bayilik

Türkiye’de hızlı yiyecek (fastfood)  sektörünün en eski markalarından olan Etiler Marmaris bir yandan sermaye yapısını güçlendirirken, bir yandan da franchising ile büyümesine devam ediyor. İstanbul yiyecek kültüründe önemli bir yeri olan Etiler Marmaris’in sermayesi 11 milyon 625 bin TL’den, 15 milyon TL’ye çıkarılıyor, şu anda 49 olan bayi sayısının ise 2019 yılı sonuna kadar 100’e çıkartılması hedefleniyor.

Yüksek kaliteli, lezzetli ve sağlıklı ürünleri Etiler Marmaris markası ile  sunmayı ve gelişmiş altyapısı ile yüksek standartlarından hem yatırımcıları hem de müşterilerini yararlandırmayı, amaçlayan Etiler Marmaris, İstanbul’un geçmişinde yer alan büfe kültürünün takipçisi ve günümüzdeki temsilcilerinden.

Kurulduğu günden bu yana seçkin, güvenilir ürünler sunan yüzde 100 yerli bir marka olma bilinciyle hareket eden Etiler Marmaris bu misyonunu devam ettiriyor. Türkiye’nin 15 ilinde 49 şube ile faaliyet gösteren ve yurt dışında 3 Master Franchise’ı bulunan Etiler Marmaris hızlı yiyecek sektöründe günümüz standartlarının üzerinde bir toplam kaliteyi lezzet severlere sunuyor.

Özenle oluşturulmuş mekanlarda, uzman ekip tarafından besleyicilik değeri dikkate alınarak hazırlanan, Türk damak zevkine uygun ürünler, kaliteli servis ile birleştirerek müşteri mutluluğunun en üst noktaya taşınması hedefleniyor.

Yeni iş ortakları arıyor

Kurumsallaşma çalışmaları ve altyapı yatırımlarına 2015 yılında hız veren; depo, soğuk zincir gibi yatırımları tamamlayanve  sermayesini güçlendirenEtiler Marmaris, kendi işini kurmak isteyen yatırımcıları güçlü işleyiş ve düzene sahip, yenilikçi franchising sistemine davet ediyor.

Türkiye’nin en eski ve tanınmış markaları arasında yer alan Etiler Marmaris’ten franchising alarak çalışmak isteyenlere 31 Mart 2018 tarihine kadar sürecek franchising kampanyası çerçevesinde çok uygun koşullar  sağlıyor.

Express, büfe ve concept olmak üzere 3 farklı işletme seçeneği bulunan Etiler Marmaris. lokasyon seçiminin doğruluğundan başlayarak, mimari tasarım, menü oluşumu, eğitimler, personel seçimine kadar tüm sürece dahil oluyor ve şubeyi franchising alan kişiye eksiksiz teslim ediyor. Teslim sonrasında da düzenli olarak şubeyi ve işletmeciliğini denetliyor ve gelişmiş tedarik zinciri ile  tedarik sağlıyor.

Etiler Marmaris ile çalışmak isteyenler şirketin web sayfasından franchising koşullarını kolaylıkla öğrenerek yetkili kişilerle iletişime geçebiliyor ve yatırım maliyeti uygun kârlı ve zevkli bir iş ortaklığı süreci için ilk bilgileri alabiliyor.

Franchising bedelleri

Etiler Marmaris’in işletme seçeneklerinin büyüklükleri ve31 Mart 2018 tarihinde sona erecek kampanya süresince franchising bedelleri şöyle:

EXPRESS :

  • 30-70 m2 arası alana sahip, küçük, hızlı sirkülasyonu olan, sıcak satış noktaları.

Franchising bedeli:40.000 TL+KDV

BÜFE :

  • 70-120 m2 arası alana sahip satış noktaları.

Franchising bedeli:70.000 TL+KDV

CONCEPT:

  • 120-+ m2 arası alana sahip, uzun oturumlu, klasik Etiler Marmaris tatları haricinde, bistro menü seçenekli, lüks  cafe.

Franchising bedeli: 100.000 TL+KDV

Leyla, Mecnun, Yengen

Etiler Marmaris, ‘Yengen’, ‘Leyla’, ‘Mecnun’ gibi ürünlerinin  lisansını almış  durumda. Islak hamburgeri ile tanınan Etiler Marmaris şubelerinde işletme tipine göre burgerden salataya, meyve kokteylinden çaya farklı yiyecek ve içecekler bulunuyor.

*Daha fazla bilgi www.etilermarmaris.com.tr adresinden alınabilir.Etiketler

2 Yorum

  1. merhabalar, etiler marmaris büfe türü bir işletme açmak istiyorum.
    bu konuda beni nasıl bilgilenririr ve yönlendirebilirsiniz,

    şimdiden teşekkürler,
    iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu