Anasayfa / Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak / Ev Hanımları Aynalar Üzerinde Dekorasyon Yapıp Satabilir

Ev Hanımları Aynalar Üzerinde Dekorasyon Yapıp SatabilirKÜÇÜK boyutlu aynalar üzerinde dekorasyon yapma işi. Aşındırıcı elektrikli kalem kullanıldığı gibi solmayan anilin boyalardan da bu işte yararlanılıyor. Sanatçı gözüyle kendine özel motifler üreterek aynayı değerli bir obje haline getirmek ön koşul. Resim ve renk kullanma yeteneği olan kadınların yapabileceği sanatsal bir iş. Ucuz aynalar üzerine işlenen nakışlar aynaları özel hale getiriyor, albenisini artırıyor.

DEKORATİF AYNALAR
Klasik motifler yerine tanınmış bireylerin portrelerini de kullanmak farklılaşmada ilk adım. Pop-art desenler tercih edilmesi gereken bir başka tür. Sipariş üzerine kullanıcı kişilerin adları artistik kaligrafiyle işlenebilir, ayna daha da özel hale getirilebilir. Uygulama aynı zamanda hediyelik eşya koleksiyonlarına da girebilecek nitelikte bir sanat uğraşısı. Kimsenin görmediği motif ve resimleri işlemek orijinaliteyi artırıyor. Katlanır cep aynalarına isim işlemek ise bir başka yol. İnternet üzerinden tanıtım yapmak ya da uygun mağazalarla satış anlaşmaları geliştirmek mümkün.

  Silva Pazarlamadan Ek Gelir Arayanlara İş FırsatıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Evde El Yapımı Pastacılık ve Pasta Süslemesi

Birçok insanın, yiyecek işine dair romantik fikirleri vardır, özellikle de bu iş el yapımı pastacılık …

Bir yorum

  1. Sadece BİLGİSAYARINIZI 10 SAAT Açık tutarak Aylık net 1500 tl’ye kadar net gelir elde edebilirsiniz Ve daha çok para kazanmak isterseniz iyi bir Ekip oluştururak iyi gelirler elde edebilirsiniz..Bu sizlere sunulmuş çok güzel bir fırsattır..vakit kaybetmeden PARA Kazanmaya başlayalım derseniz.
    İLETİŞİM :05459122489

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir