Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Evcil Hayvanlara Özel Restoran Açmak

Evcil Hayvanlara Özel Restoran AçmakEvcil Hayvanlara Özel Restoran

Türkiye’de 4 milyondan fazla evcil hayvan besleniyor. Artan hayvan sahipliği ve hazır mama kullanımına paralel olarak kedi – köpek maması pazarının büyüklüğü yaklaşık 300 milyon TL’ye yaklaştı. Bu rakamlar doğrultusunda kedi ve köpeklere özel restoran açma fikri, kadın girişimciler için cazip olabilir. Almanya’nın başkenti Berlin’de örneklerine rastlanan bu iş fikrinde, kedi ve köpekler için her zaman taze et karışımları bulunduruluyor. Kedi ve köpek sahipleri evcil hayvanlarının karınlarını restoranda doyurabildikleri gibi, paket yaptırıp eve de götürebiliyorlar.
Evcil Hayvanlara Özel Restoran

Yemekler isterseniz kedinize/köpeğinize metal kasede servis ediliyor. Çok sık verilmemesi kaydıyla, Pets Deli restoranında köpeklere özel cupcake ve dondurma da satışa sunuluyor. Almanya’da evcil hayvanlara hizmet veren ilk girişim olmakla birlikte Pets Deli, dünyadaki ilk evcil hayvan restoranı değil. Daha önce Los Ange-les’da bir kamyon restoran, köpeklere özel dondurma satışa sunmuştu. İlginç iş fikirleri paylaşamaya devam edeceğiz.

  Organik Baharatlar Geleceğin İşiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir