Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Kişiye Özel Ayakkabı Tasarımcılığı Yapabilirsiniz

Kişiye Özel Ayakkabı Tasarımcılığı YapabilirsinizAyakkabı Tasarımcılığı

Ayakkabının tarihi, kıyafetlerin tarihi kadar eski. Eski çağlarda çoğu insan, tabanı deriden ya da tahtadan sandallar giyerdi. Bu tür sandallara örneğin Antik Mısır’da rastlanıyor. Günümüzde sadece ayaklarımızı yerden kesmek için değil, aynı zamanda giysilerimizin kusursuz görünmesini sağlayan tamamlayıcı aksesuarlar olarak kullanılıyor.

Ayakkabı Tasarımcılığı
Bir taraftan da ayakkabı kadınlar için bir tutku. Ayakkabı tasarımcılığı, kadın girişimciler için bir başka tutkuyu iş fırsatına çevirme şansı olarak nitelendirilebilir. Yapılan araştırmalar, ayakkabı tasanmcılığmın daha çok erkeklerin tekelinde olduğunu gösterse de kadınların bu konudaki deneyimi yadsınamayacak bir gerçek. Türkiye’deki büyük ayakkabı firmalan sadece satışa odaklı çalışıyor. Bu yüzden de her markanın vitrininde aynı ayakkabılar, farklı etiketlerle görülüyor. İşte bu noktada kişiye özel ayakkabı tasarımcılığı yaparak piyasadaki önemli bir boşluğu değerlendirebilirsiniz. Müşterilerin modeller arasında dilediklerini seçmelerine, ayakkabalanyla ilgili detaylara karar vermelerine olanak sağlanabilir, böylece sektörde niş bir alan yaratılabilir.

Kişiye özel iş fikirleri örnekleri paylaşmaya devam edeceğim

  Mantı Restoranlarına İlgi ArtıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

2 Yorumlar

  1. Vallahi Haydar Bey gerçekten güzel fikir ancak bu asosyal medya kurbanı neslimiz böyle orjinal ve yaratıcı şeylere pek açık değil maalesef. Ancak bunu bir moda akımı yaratarak yaygınlaştırmak gerekli.

  2. haydar çakıralp

    internet üzerinden ek gelir kaynaklarını araştırıyordum sizin siteyle karşılaştım ve bu işi bende yapabilirim dedim gerekli malzemeleri temin ederek en kısa zamanda bu işe başlıyorum çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir