İş Fikirleri ve İş Kurmak

Kişiye Özel Ayakkabı Tasarımcılığı Yapabilirsiniz

Ayakkabı Tasarımcılığı

Ayakkabının tarihi, kıyafetlerin tarihi kadar eski. Eski çağlarda çoğu insan, tabanı deriden ya da tahtadan sandallar giyerdi. Bu tür sandallara örneğin Antik Mısır’da rastlanıyor. Günümüzde sadece ayaklarımızı yerden kesmek için değil, aynı zamanda giysilerimizin kusursuz görünmesini sağlayan tamamlayıcı aksesuarlar olarak kullanılıyor.

Ayakkabı Tasarımcılığı

Bir taraftan da ayakkabı kadınlar için bir tutku. Ayakkabı tasarımcılığı, kadın girişimciler için bir başka tutkuyu iş fırsatına çevirme şansı olarak nitelendirilebilir. Yapılan araştırmalar, ayakkabı tasanmcılığmın daha çok erkeklerin tekelinde olduğunu gösterse de kadınların bu konudaki deneyimi yadsınamayacak bir gerçek. Türkiye’deki büyük ayakkabı firmalan sadece satışa odaklı çalışıyor. Bu yüzden de her markanın vitrininde aynı ayakkabılar, farklı etiketlerle görülüyor. İşte bu noktada kişiye özel ayakkabı tasarımcılığı yaparak piyasadaki önemli bir boşluğu değerlendirebilirsiniz. Müşterilerin modeller arasında dilediklerini seçmelerine, ayakkabalanyla ilgili detaylara karar vermelerine olanak sağlanabilir, böylece sektörde niş bir alan yaratılabilir.

Özel Çocuk Kitabı Yazarlığı

Kişiye özel iş fikirleri örnekleri paylaşmaya devam edeceğim

Ofis Cafe İşletmeciliği Kadın Girişimcileri Bekliyor

Vintage Mağazası, İkinci El Ürün Alım-Satımı Yapabilirsiniz

Sağlık Hizmetleri Danışmanlığı İşi Yapabilirsiniz

Evcil Hayvanlara Özel Restoran Açmak

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

  1. Vallahi Haydar Bey gerçekten güzel fikir ancak bu asosyal medya kurbanı neslimiz böyle orjinal ve yaratıcı şeylere pek açık değil maalesef. Ancak bunu bir moda akımı yaratarak yaygınlaştırmak gerekli.

  2. internet üzerinden ek gelir kaynaklarını araştırıyordum sizin siteyle karşılaştım ve bu işi bende yapabilirim dedim gerekli malzemeleri temin ederek en kısa zamanda bu işe başlıyorum çok teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu