Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Evde Ek İş, Lorems İş Fırsatı

Lorems sizlere sıfır risk, minimum maliyet ve sınırsız kazanç ile kendi işinizi kurma fırsatı veriyor..

Çalışma saatlerinizi kendinizin belirlediği, ekonomik özgürlüğün tadını çıkaracağınız, oldukça eğlenceli ve mükemmel bir iş fırsatı olan Lorems‘te dört ana koldan kazanç sağlarsınız:

1. Sıcak Satış Kârı

Sistemdeki binlerce ürünü, temsilci fiyatından alarak %25 ile %50 arası satış kârı ile satabilme imkanıdır. Şirketin satışınız için ürettiği ve stok tuttuğu binlerce ürün sayesinde sıfır risk ile dilediğiniz bir kazanca kavuşabilirsiniz. Şirket sizin adınıza fatura keserek, size lojistik destek sağlayarak ve sizin için üretim yaparak sizi inanılmaz bir şekilde desteklemektedir.

Katlanmak zorunda olduğunuz bir maliyet olmadan, riske girmeden çok rahat bir şekilde satış yapmanın keyfini süreceksiniz.. Lorems satış temsilcisi olmanızın birçok avantajı var :
* Giyim, temizlik, kozmetik gibi temel tüketim malları olan ana ürün grupları ve bunlarla beraber onlarca kategoriden binlerce ürünün satışını yapabilirsiniz.

* Sadece belli bir kesime hitap eden ürünler değil, 7’den 70’e her kesime ve her bütçeye hitap eden bir ürün yelpazeniz var.

* Eleman çalıştırmak, kira ödemek, stok tutmak, yeni ürün geliştirmek vs. gibi hiçbir sıkıntınız olmadan yanınızda taşıyabildiğiniz seyyar bir mağazanız ve %25 ile %50 satış kârınız var!

* Lorems temsilcisi olduğunuz için kendi ihtiyaçlarınızı da %25 ile %50 arasında indirimli almış olursunuz.

* Türkiye’de üretilen %100 yerli sermaye ürünlerin satışını yapar ve ülke ekonomisine de ciddi anlamda katkı sağlamış olursunuz..

Lorems
Lorems

2.Performans Ciro Primi

Lorems temsilcisi olarak birebir sıcak satış yapabileceğiniz gibi, kendi altınızda da temsilciler oluşturabilirsiniz. Bu kazanç fırsatını tavsiye ederek etrafınızdakilerin de bu fırsat ile tanışmalarına sebep olmakla beraber, kendiniz için de çok daha ciddi bir gelirin kapısını aralamış olursunuz. Kendi altınızda oluşturacağınız ekibinizle beraber artık bir ekip lideri olmaya ve ekibinizde her ay oluşan işlem hacminden sürekli bir gelire kavuşmaya başlarsınız. Sizin kendinize direkt bağlayacağınız temsilciler ve temsilcilerinizin de kendi altlarında yapacakları temsilciler şeklinde aşağıya doğru sınırsız bir şekilde büyüyen bir ekibe kavuşursunuz. Bu ekibin hem kendi ihtiyaçları için yapacakları alışveriş, hem de yapacakları sıcak satış ile oluşan cirodan her ay performans ciro primi hak edersiniz.

Burada sistemdeki performans prim tablosu sayesinde kazanç planınızı çıkartabilirsiniz. Tablodaki işlem değerlerine göre aylık geliriniz belirlenir. Toplam ekibinizin çıkarttığı ciroya göre tabloda hangi yüzdelik dilime geliyorsanız, o oranda prim hak edersiniz. Burada en aşağıdan yukarıya doğru çok adaletli bir prim dağılım sistemi vardır. En tepedeki temsilciler çok kazanır mantığı kesinlikle yoktur. Her temsilcinin emeği oranında değerlendirilen prim dağılım sistemi, alt temsilciler ile aradaki farkları alarak performans priminizi belirler.

Tablodaki en yüksek seviye 15.000 TL’dir. Lorems’in hedeflerinin ne kadar ulaşılabilir olduğunun ilk göstergesidir. Sonraki prim kademelerinde de hiçbir baremin ve sınırlandırmanın olmadığını gördüğünüzde, ne kadar kolay ve kazançlı bir sistem olduğunu gözlemleyeceksiniz. Lorems Temsilcisi olarak altınızda sınırsız alt temsilci oluşturabilirsiniz. Ve temsilcileriniz de altlarında istedikleri kadar temsilcilik oluşturabilir. Bu şekilde kendiliğinden sürekli büyüyen bir ekibiniz ve geliriniz oluşacak. Kendinize oluşturacağınız bu temsilcilerin sayısı ve çıkardıkları işlem hacmi oranında geliriniz artacaktır.

Ekip cirosu primi kazancınızı bir örnekle anlatacak olursak;

Burada Emre’nin kendine bağlı sadece 7 temsilcisi olduğunu varsayalım.Bu temsilcilerin altında büyüyen sınırsız ekiplerinde oluşan ciroları ise örnekteki gibi olduğunda, Emre havuzunda 34.150 TL ciro oluşturup %24 seviyesine gelmiş olur. Sistem temsilci için prim atacağı zaman alt kolunun seviyesi ile kendi seviyesi arasındaki farkı verir. Bu şekilde aşağıdan yukarıya adaletli bir dağılım yapılmış olur.

Şimdi Emre’nin oluşturduğu bu ciro için hak ettiği primi hesaplayalım:

Merve’nin kolundan %24-%9 = %15 Prim hak eder. 1400 TL’nin %15’i = 210 TL

Ümit’in kolundan %24-%3 = %21 Prim hak eder. 250 TL’nin %21’i = 52,50 TL

Gül’ün kolundan %24-%18 = %6 Prim hak eder. 9500 TL’nin %6’sı = 570 TL

Semih’in kolundan %24-%21 = %3 Prim hak eder. 14000 TL’nin %3’ü = 420 TL

Ali’nin kolundan %24-%12 = %12 Prim hak eder. 2500 TL’nin %12’si = 300 TL

Ayşe’nin kolundan %24-%15 = %9 Prim hak eder. 6000 TL’nin %9’u = 540 TL

Deniz’in kolundan %24-%6 = %18 Prim hak eder. 500 TL’nin %18’i = 90 TL

Bu durumda Emre’nin aylık toplam kazancı : 2.182,50 TL

Burada bahsettiğimiz kollarınız 7 değil de 8,9,10… olursa aynı oranda kazancınız artacaktır. Sınırsız yan kol açma hakkınız vardır. Dolayısıyla sınırsız bir kazanç sisteminiz var demektir.

Size bağlı bu kolların da her biri 7 yıldız( %24) seviyesine yükseldiğinde sizin için liderlik primleri devreye girer. Esas amaç bu kollarımızın her birini %24 seviyesine taşımak ve liderlik rozetlerini takmaya hak kazanmaktır. Çünkü o zaman çok daha farklı kazanç kolları devreye girecektir. Şimdi ise bu bahsettiğimiz liderlik primlerini inceleyelim:

3.Liderlik Primleri

Lorems lideri olmak bir ayrıcalıktır.. Bu ayrıcalığı maddi ve manevi olarak hissedeceksiniz.. Lorems kariyer basamaklarının ilki %24 seviyesine ulaşarak 7 yıldız olmaktır.
7 Yıldız : Toplam ekip cironuzu 15.000 TL yaptığınızda artık %24 seviyesine gelirsiniz ve alt ekibinizden alacağınız ciro primleri maximum yüzdeliğe göre hesaplanır. Bundan sonraki hedefiniz ise kendi altınızda %24 seviyesinde temsilciler çıkartmaktır.

BRONZ LİDER:

(300 TL sabit prim + Yan kol cirosu primi + seviye koruma bonusu)

İlk üyenizi 7 yıldız seviyesine taşıdığınızda Bronz Lider rozetine ulaşmış olursunuz.
Bu kolunuz için 300 TL sabit maaş primi almaya başlarsınız. (En alt kademedeki Bronz Lider için geçerlidir.) Bunun yanında 7 yıldız olan kolunuzun dışındaki kollarınızda oluşan cironuzu 5,000 TL’ye ulaştırdığınızda 300 TL daha ekstra yan kol cirosu primi hak edersiniz. Yan kol cironuzu 12,000 TL’ye ulaştırdığınızda 750 TL, 20.000 TL’ye ulaştırdığınızda ise 1.000 TL ekstra prim hak edersiniz. Bu sadece yan kol cirosu primidir. Bu yan kol cirolarınızdan ayrıca ekip cirosu primi de hesabınıza yansıyacaktır. Ayrıca Bronz Lider seviyenizi 4.000 TL yan kol cirosu ile birlikte 3 ay üst üste koruduğunuzda ise 500 TL’lik ekstra bir seviye koruma bonusu alırsınız ve TAÇ BRONZ lider seviyesine yükselirsiniz. Seviye koruma bonusunu her yıl koruduğunuz en yüksek seviyeye göre alırsınız.

GÜMÜŞ LİDER :

(800 TL sabit prim + Yan kol cirosu primi + telefon desteği + derinlik primi + seviye koruma bonusu + numune ürün desteği)
Ekibinizde ikinci 7 yıldız üyenizi çıkardığınızda Gümüş Lider konumuna yükselirsiniz. Sabit maaş priminiz 800 TL’ye yükselir. Bunun yanında 7 yıldız olan iki kolunuz dışındaki kollarınızda oluşan cironuzu 12,000 TL’ye ulaştırdığınızda 750 TL daha ekstra yan kol cirosu primi hakedersiniz. Yan kol cironuzu 20,000 TL’ye ulaştırdığınızda ise 1000 TL ekstra prim hakedersiniz. Bu sadece yan kol cirosu primi-dir. Bu yan kol cirolarınızdan ayrıca ekip cirosu primi de hesabınıza yansıyacaktır. Ayrıca şirket, size telefon faturası desteği sağlar. Bunların yanı sıra her Ana Ürün Kataloğu değişiminde şirket size yeni katalog ürünlerinden oluşan bir numune ürün paketi hazırlayarak numune ürün desteği sunar.

Gümüş lider ve sonraki kademelerde derinlik primi devreye girer. Bu prim, gelirinizi sınır tanımayacak düzeye çıkaracaktır. Sizi Gümüş Lider yapan her iki kolunuzda oluşan cironun kesintisiz %1’ini sistem size derinlik primi olarak yansıtır. Ekip cirosunda seviyelere bakılıp aradaki farklar verilerek yansıyan prim, burada toplam cironun seviye farkına bakılmaksızın %1’i olarak yansır. Derinlik priminde alt kademe sınırı ise 3. Gümüş Lider kademesidir. 3 alt derinliğinizdeki Gümüş Lider’e kadar olan ekibinizin çıkardığı toplam cironun %1’ini her ay alırsınız. Dolayısıyla ekibiniz ne kadar büyürse ve cironuz ne kadar artarsa alacağınız prim orantılı olarak büyüyecektir.
Gümüş Lider seviyenizi 3 ay üst üste koruduğunuzda 1500 TL yıllık seviye koruma bonusu hak edersiniz ve TAÇ GÜMÜŞ konumuna yükselirsiniz.

ALTIN LİDER :

(1200 TL sabit prim + derinlik primi + telefon desteği + seviye koruma bonusu + numune ürün desteği + 5 kişilik yurtiçi tatil hakkı +laptop desteği + ferdi kaza sigortası)
Üçüncü 7 yıldızınızı çıkardığınızda Altın Lider konumuna yükselirsiniz. Sabit maaş priminiz 1200 TL’ye yükselir. Bu sabit maaş primleri çıkartmış olduğunuz 3 lider için size koşulsuz verilir. Bu kollarınız lider seviyelerinde kaldığı sürece herhangi bir yan kol cirosu aranmaksızın maaşınız sürekli size gelecektir. Aynı şekilde hiçbir liderlik priminde yan kol cirosu vs. gibi bir kota bulunmamaktadır. Lorems‘de kazanmak kolaydır…
Sabit maaşınızın yanında telefon desteğiniz devam ederken, derinlik priminiz ise her 3 kolunuzdan devam etmektedir. Ayrıca şirket sizi bir laptop ile ödüllendirerek, size ailenizle birlikte 1 haftalık bir tatil imkanı sunar (1000 TL konaklama bedelidir.) Bunların yanı sıra şirket sizi, sizi Altın Lider yapan 3 lideriniz ile birlikte 1 yıllık ferdi kaza sigortası ile sigortalayarak 1 yıllık ferdi kaza sigortası masraflarınızı karşılar. Bununla birlikte her Ana Ürün Kataloğu değişiminde şirket size yeni katalog ürünlerinden oluşan bir numune ürün paketi hazırlayarak numune ürün desteği sunar.
Altın lider seviyesini 3 ay korudugunuzda TAÇ ALTIN rozetine sahip olursunuz ve 3,000 TL nakit para ödülü alırsınız. (seviye koruma bonusu )

PLATİN LİDER:

(1800 TL sabit prim + telefon desteği + derinlik primi+ seviye koruma bonusu + numune ürün desteği + sigorta desteği + yurtdışı tatil hakkı)
Dördüncü kolunuzu %24 seviyesine taşıdığınızda Platin Lider olursunuz ve sabit priminiz 1800 TL’ye ulaşır. Derinlik primi, telefon desteği, numune ürün desteği devam eder. Sigorta desteği devreye girer. Şirket sizi sigortalayarak sigorta primlerinizi ödemeye başlar. (istenirse bu bedel nakit tahsil edilebilir.)
Bunların yanında 1 haftalık yurtdışı seyahati (Umre ziyareti) kazanırsınız. İstenirse bu seyahatin bedeli (1500 TL) de nakit olarak tahsil edilebilir. Platin Lider seviyenizi 3 ay üst üste koruduğunuzda 4500 TL yıllık seviye koruma bonusu hak edersiniz ve TAÇ PLATİN seviyesine yükselirsiniz.

PIRLANTA LİDER

(2500 TL sabit prim + telefon desteği + derinlik primi + seviye koruma bonusu + numune ürün desteği + sigorta desteği + araç desteği)
Beşinci kolunuzu 7 yıldız seviyesine taşıdığınızda sabit maaş priminiz 2500 TL’ye yükselir. Derinlik primini beş kolunuzdan almaya devam ederken, telefon desteği, numune ürün desteği ve sigorta desteğiniz devam eder. Bunların yanında diğer yan kollarınızdan ekip cirosu primlerinizi almaya devam edersiniz. Pırlanta seviyenizi 3 ay üst üste koruduğunuzda ise 6,000 TL nakit para ödülü (seviye koruma bonusu) alırsınız ve TAÇ PIRLANTA konumuna yükselirsiniz. Pırlanta Lider konumuna gelip bu seviyenizi üst üste 6 ay koruduğunuzda şirket 0 km Hyundai Getz marka araç ile sizi ödüllendirir.

ZÜMRÜT LİDER:

(3800 TL sabit prim + telefon desteği + derinlik primi + seviye koruma bonusu + numune ürün desteği + sigorta desteği + araç desteği + Bölge cirosu primi)
Altıncı kolunuzu 7 yıldız seviyesine taşıdığınızda ulaşacağınız seviyedir. Sabit maaş priminiz 3.800 TL’ye ulaşır. Telefon desteği, sigorta desteği, numune ürün desteği, derinlik primi ve araç desteği devam eder. Seviyenizi 3 ay üst üste koruduğunuzda ise 8,000 TL nakit para ödülü alırsınız.
Tüm bunların yanı sıra Zümrüt lider olduğunuzda şirketin o bölgedeki çıkaracağı cirodan pay almaya başlarsınız. İkamet ettiğiniz adresin bulunduğu bölge cirosundan %1 prim hak edersiniz. Şirket her bölgedeki cirosunun %1’ini Zümrüt Liderleri için ayırmıştır. O bölgede çıkan zümrüt liderler bu %1’lik dilimi paylaşırlar. Bu primler gelirlerinizi ciddi anlamda etkileyecektir.

YAKUT LİDER:

(5,000 TL sabit prim + telefon desteği + derinlik primi + seviye koruma bonusu + numune ürün desteği + sigorta desteği + araç desteği + ofis açma desteği ve Türkiye cirosu primi)
Yedinci kolunuzu da 7 yıldız seviyesine taşıdığınızda artık Yakut Lider olursunuz.. 5.000 TL sabit maaş priminiz olur. Telefon desteğiniz, numune ürün desteğiniz devam eder. Derinlik primini 7 kolunuzdan da alacağınız için kazancınız ciddi rakamlara ulaşmış olacaktır ve cirolarınız büyüdüğü için aratarak devam edecektir.. Sigorta desteğiniz ve araç desteğiniz aynı şekilde devam eder. Seviyenizi 3 ay üst üste koruduğunuzda tam 10,000 TL nakit para ödülü alırsınız. (seviye koruma bonusu)
Bunların yanı sıra şirket tüm masraflarını karşılayarak adınıza bir ofis açar. Kirası vs. gibi giderleri şirket tarafından karşılanır. Ve artık işinizi çok büyük konumlara taşımanız daha kolay olur. Ayrıca adınıza bir onur gecesi düzenlenerek Yakut Lider rozetiniz takılır. Yakut liderler şirketin yönetim kurulu toplantılarına katılma hakkına sahiptir.
Şirket, Türkiye genelinde çıkarttığı cironun %1’ini yakut liderleri için ayırır. Yani artık şirket cirosundan pay alma hakkına sahip olursunuz ve artık sistemden kazandığınız primler inanılmaz rakamlara ulaşacak demektir.
7 tane yedi yıldızdan sonra çıkaracağınız her lider için sabit maaşınız 1.000 TL artar.

4.Üyelik Primi

Sisteme dahil ettiğiniz her yeni temsilci için şirketin size verdiği teşvik primidir. Yapacağınız her kayıt için 3 TL prim alırsınız. Temsilcilerinizin yaptığı her kayıt için yine 3 TL alırsınız. Ve onların da yaptığı her kayıt için… Bu şekilde 10 alt kademeye kadar ekibinize giren her yeni temsilciden sistem size 3 TL prim yansıtır.

Her giren temsilcinin kendi altına sadece 3 kişi kaydettiğini düşündüğünüzde Network Marketing’in gücünü ve Lorems’in neler kazandırabileceğini göreceksiniz…

*****

Evet bu şeilde geliriniz sınır tanımadan sürekli büyüyerek devam ediyor. Gerçekten sıfır risk ile sınırsız bir kazanca kavuşabilirsiniz.. Lorems’in en büyük avantajlarından bir diğeri ise hiçbir liderlik kademesinde sizlere aylık aktiflik koşulu getirmez. Yani bu işe vereceğiniz emek hiçbir zaman boşa gitmeyecektir. Örneğin 2-3 yıl çalıştınız ve ekibinizi belli bir noktaya getirdiniz.. Sonrasında istediğiniz zaman kendinizi emekliye ayırabilir, emekli maaşınıza ise kendiniz karar verebilirsiniz. Hatta sadece siz değil sizden sonra da bu gelirinizi miras bırakabilirsiniz.

Lorems’in avantajlarını ve sistemini kısaca tekrar özetleyecek olursak;

1) Sistemde üye yaparak, binlerce ürünün satışını yaparak ve organizasyon kurarak çok ciddi gelirler elde edebiliyorsunuz…
2) Aylık satış zorunluluğunun olmaması, hedeflerin ulaşılabilir olması , sistemin olabil-diğince sade ve kazançlı olması bu işi yapılabilir kılıyor…
3) %25 ile %50 arasında net satış karı, %24 ekip cirosu primi ve inanılmaz liderlik primleriyle dünyanın en çok kazandıran marketing sisteminde çalışıyorsunuz.
4) %100 Türk sermayesi olan, yerli bir şirkette çalışıyorsunuz ve ülke ekonomisine de ciddi anlamda katkı sağlıyorsunuz..
5) Sıfır risk ile çalışıyorsunuz.. Elinizde ürün kalma gibi bir risk asla yok. Sadece sattığınız ürünün siparişini veriyorsunuz. Her ay ürün satma gibi bir aktiflik şartınız da yok..
6) İnsanoğlu var olduğu sürece yok olmayacak bir sektörde, sirkülasyonu çok hızlı olan ürünlerin satışını yapıyorsunuz. Sattığınız ürünler 7’den 70’e herkese hitap ediyor…
7) Herkesin ihtiyacı olan ürünleri herkesin bütçesine göre sunabiliyorsunuz.. Dolayısıyla bu işi yapamamanız için hiçbir sebep yok.
Evet, yukarıda belirtilen 7 ana nokta bu işi yapmanız gerektiğini söylüyor. Fırsatlar insanın ayağına her zaman gelmez. Geldiğinde ise iyi değerlendirmek gerekir.
Şimdi, geleceğiniz için bir adım atın ve ekibinizi hemen kurmaya başlayın. Sistem için vereceğiniz emek, hiçbir zaman boşa gitmeyecektir. Elde etmiş olduğunuz gelirler kesinlikle süreklidir. Sistemde liderlik kademelerine geldiğinizde değişen primlerin yerini sabit maaşlar almaktadır. Dolayısıyla emeklilik maaşınıza kendiniz karar verebilir, işi yeterli noktaya geldiğinize inandığınızda bırakabilirsiniz. Kazandığınız bu prim size ömür boyu aktarılır. Bu kadarla da sınırlı değil… Gelirinizi varislerinize miras olarak da bırakabilirsiniz.

Kurmuş olduğunuz ve sürekli büyümeye devam eden ekibinizden, sürekli bir gelir elde edeceksiniz. Ekibinizdeki kişiler hiç satış yapamasalar, sadece kendi alışverişlerini indirimli bir şekilde sistemden yapsalar bile bu sizin için çok ciddi bir gelir demektir. Sistemde giyim, temizlik, kozmetik, takı, aksesuar ve bitkisel besin takviyeleri gibi birçok kategoriden binlerce ürün bulunmaktadır. Özellikle tekstil, temizlik ve kozmetik ürünleri genel ihtiyaç ürünleri olması sebebiyle ve sirkülasyonu çok hızlı olduğundan, ekibinizdeki üyeleriniz kendi alışverişlerini de rahatlıkla yapabileceklerdir. Bu da sizin için sürekli bir gelir anlamına gelmektedir.

Evet, artık siz de LOREMS ile kazanmaya ve kazandırmaya başlayabilirsiniz.
0850 340 48 40

Ayrıca Forivia firmasınıda inceleyebilir ve katalogtan satış yapabilirsiniz.

Forivia Dış Tic. Ltd. Şti.
Balamir Sk. No:3 Kavacık Mahallesi
Beykoz / İstanbul
Tel : 0850 532 33 66
Haritada görüntüle

Hafta içi 09.00 – 18.00 Cumartesi 10.00 – 18.00 arası çağrı merkezimiz ulaşabilirsiniz.

0850 532 33 66

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

  1. lorems i denedim
    özellikle kendiniz alışveiş yapıyorsanız ucuza alıyorsunuz:D

  2. denemek gerek . internette kazanmak için her yolu denedim neredeyse ama 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu