Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Evde Ek İş, Lorems İş Fırsatı

Lorems sizlere sıfır risk, minimum maliyet ve sınırsız kazanç ile kendi işinizi kurma fırsatı veriyor..Çalışma saatlerinizi kendinizin belirlediği, ekonomik özgürlüğün tadını çıkaracağınız, oldukça eğlenceli ve mükemmel bir iş fırsatı olan Lorems‘te dört ana koldan kazanç sağlarsınız:

1. Sıcak Satış Kârı

Sistemdeki binlerce ürünü, temsilci fiyatından alarak %25 ile %50 arası satış kârı ile satabilme imkanıdır. Şirketin satışınız için ürettiği ve stok tuttuğu binlerce ürün sayesinde sıfır risk ile dilediğiniz bir kazanca kavuşabilirsiniz. Şirket sizin adınıza fatura keserek, size lojistik destek sağlayarak ve sizin için üretim yaparak sizi inanılmaz bir şekilde desteklemektedir.

Katlanmak zorunda olduğunuz bir maliyet olmadan, riske girmeden çok rahat bir şekilde satış yapmanın keyfini süreceksiniz.. Lorems satış temsilcisi olmanızın birçok avantajı var :
* Giyim, temizlik, kozmetik gibi temel tüketim malları olan ana ürün grupları ve bunlarla beraber onlarca kategoriden binlerce ürünün satışını yapabilirsiniz.

* Sadece belli bir kesime hitap eden ürünler değil, 7’den 70’e her kesime ve her bütçeye hitap eden bir ürün yelpazeniz var.

* Eleman çalıştırmak, kira ödemek, stok tutmak, yeni ürün geliştirmek vs. gibi hiçbir sıkıntınız olmadan yanınızda taşıyabildiğiniz seyyar bir mağazanız ve %25 ile %50 satış kârınız var!

* Lorems temsilcisi olduğunuz için kendi ihtiyaçlarınızı da %25 ile %50 arasında indirimli almış olursunuz.

* Türkiye’de üretilen %100 yerli sermaye ürünlerin satışını yapar ve ülke ekonomisine de ciddi anlamda katkı sağlamış olursunuz..

Lorems

2.Performans Ciro Primi

Lorems temsilcisi olarak birebir sıcak satış yapabileceğiniz gibi, kendi altınızda da temsilciler oluşturabilirsiniz. Bu kazanç fırsatını tavsiye ederek etrafınızdakilerin de bu fırsat ile tanışmalarına sebep olmakla beraber, kendiniz için de çok daha ciddi bir gelirin kapısını aralamış olursunuz. Kendi altınızda oluşturacağınız ekibinizle beraber artık bir ekip lideri olmaya ve ekibinizde her ay oluşan işlem hacminden sürekli bir gelire kavuşmaya başlarsınız. Sizin kendinize direkt bağlayacağınız temsilciler ve temsilcilerinizin de kendi altlarında yapacakları temsilciler şeklinde aşağıya doğru sınırsız bir şekilde büyüyen bir ekibe kavuşursunuz. Bu ekibin hem kendi ihtiyaçları için yapacakları alışveriş, hem de yapacakları sıcak satış ile oluşan cirodan her ay performans ciro primi hak edersiniz.

Burada sistemdeki performans prim tablosu sayesinde kazanç planınızı çıkartabilirsiniz. Tablodaki işlem değerlerine göre aylık geliriniz belirlenir. Toplam ekibinizin çıkarttığı ciroya göre tabloda hangi yüzdelik dilime geliyorsanız, o oranda prim hak edersiniz. Burada en aşağıdan yukarıya doğru çok adaletli bir prim dağılım sistemi vardır. En tepedeki temsilciler çok kazanır mantığı kesinlikle yoktur. Her temsilcinin emeği oranında değerlendirilen prim dağılım sistemi, alt temsilciler ile aradaki farkları alarak performans priminizi belirler.

Tablodaki en yüksek seviye 15.000 TL’dir. Lorems’in hedeflerinin ne kadar ulaşılabilir olduğunun ilk göstergesidir. Sonraki prim kademelerinde de hiçbir baremin ve sınırlandırmanın olmadığını gördüğünüzde, ne kadar kolay ve kazançlı bir sistem olduğunu gözlemleyeceksiniz. Lorems Temsilcisi olarak altınızda sınırsız alt temsilci oluşturabilirsiniz. Ve temsilcileriniz de altlarında istedikleri kadar temsilcilik oluşturabilir. Bu şekilde kendiliğinden sürekli büyüyen bir ekibiniz ve geliriniz oluşacak. Kendinize oluşturacağınız bu temsilcilerin sayısı ve çıkardıkları işlem hacmi oranında geliriniz artacaktır.

Ekip cirosu primi kazancınızı bir örnekle anlatacak olursak;

Burada Emre’nin kendine bağlı sadece 7 temsilcisi olduğunu varsayalım.Bu temsilcilerin altında büyüyen sınırsız ekiplerinde oluşan ciroları ise örnekteki gibi olduğunda, Emre havuzunda 34.150 TL ciro oluşturup %24 seviyesine gelmiş olur. Sistem temsilci için prim atacağı zaman alt kolunun seviyesi ile kendi seviyesi arasındaki farkı verir. Bu şekilde aşağıdan yukarıya adaletli bir dağılım yapılmış olur.Şimdi Emre’nin oluşturduğu bu ciro için hak ettiği primi hesaplayalım:

Merve’nin kolundan %24-%9 = %15 Prim hak eder. 1400 TL’nin %15’i = 210 TL

Ümit’in kolundan %24-%3 = %21 Prim hak eder. 250 TL’nin %21’i = 52,50 TL

Gül’ün kolundan %24-%18 = %6 Prim hak eder. 9500 TL’nin %6’sı = 570 TL

Semih’in kolundan %24-%21 = %3 Prim hak eder. 14000 TL’nin %3’ü = 420 TL

Ali’nin kolundan %24-%12 = %12 Prim hak eder. 2500 TL’nin %12’si = 300 TL

Ayşe’nin kolundan %24-%15 = %9 Prim hak eder. 6000 TL’nin %9’u = 540 TL

Deniz’in kolundan %24-%6 = %18 Prim hak eder. 500 TL’nin %18’i = 90 TL

Bu durumda Emre’nin aylık toplam kazancı : 2.182,50 TL

Burada bahsettiğimiz kollarınız 7 değil de 8,9,10… olursa aynı oranda kazancınız artacaktır. Sınırsız yan kol açma hakkınız vardır. Dolayısıyla sınırsız bir kazanç sisteminiz var demektir.

Size bağlı bu kolların da her biri 7 yıldız( %24) seviyesine yükseldiğinde sizin için liderlik primleri devreye girer. Esas amaç bu kollarımızın her birini %24 seviyesine taşımak ve liderlik rozetlerini takmaya hak kazanmaktır. Çünkü o zaman çok daha farklı kazanç kolları devreye girecektir. Şimdi ise bu bahsettiğimiz liderlik primlerini inceleyelim:

3.Liderlik Primleri

Lorems lideri olmak bir ayrıcalıktır.. Bu ayrıcalığı maddi ve manevi olarak hissedeceksiniz.. Lorems kariyer basamaklarının ilki %24 seviyesine ulaşarak 7 yıldız olmaktır.
7 Yıldız : Toplam ekip cironuzu 15.000 TL yaptığınızda artık %24 seviyesine gelirsiniz ve alt ekibinizden alacağınız ciro primleri maximum yüzdeliğe göre hesaplanır. Bundan sonraki hedefiniz ise kendi altınızda %24 seviyesinde temsilciler çıkartmaktır.

1 2Sonraki sayfa

2 Yorum

  1. lorems i denedim
    özellikle kendiniz alışveiş yapıyorsanız ucuza alıyorsunuz:D

  2. denemek gerek . internette kazanmak için her yolu denedim neredeyse ama 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu