Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Evde Mandal Montaj İşi Yapmak

Evlere mandal montaj işi veren firmalar konumuzun yorum kısmından iş ilanlarını verirse aradığı elemanlara rahatça ulaşabilir.

Evde yapılabilen işler, son zamanların en çok araştırılan ve merak edilen konu olmaya başlamıştır. Bunun nedeni artık evde tek bir çalışan varsa, her geçen gün biraz daha ağırlaşan ekonomik ortamda, evin geçimini sağlayacak ek bir takım gelirlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bunu da yapmanın yolu ek işler yapmak tan geçer.

Mandal Montajı Nasıl Yapılır

Aşağıdaki videoda mandal montajının nasıl yapıldığı gösterilmektedir. Tahta bir masaya sabit bir çivi yardımı ile çok basit bir şekilde mandal montajı yapılmaktadır.

Ev hanımlarının evdeki sorumluluklarının yanı sıra, bir de dışarıda çalışmaları onların daha çok yıpranmalarına neden olabilir hem de bazı sorumluklarını ve çocuklarının bakımını aksatabilirler. Evde yapılabilen pek çok işin yanında, evde kına paketleme işi de yapılabilmektedir.

Bu iş mandal üreticisi işletmelerin, daha fazla personel istihdam ederek onları bu paketleme işinde kullanmaları yerine düşünülmüş böylece bu üretici firmalar, işçiler ödemek zorunda kalacakları maaş, prim, sosyal güvenlik primi gibi masraflardan kurtularak gider kalemlerini en aza indirmek için çok önemli bir adım atmış olacaklardır.

Aile bütçesine katkıda bulmak isteyen hanımların evde yapabilecekleri çok güzel bir işte evde kına paketleme işidir.

Mandal montaj işi
Mandal montaj işi

Mandal montaj yaptırmak isteyen işletme sahipleri, kına yapılacak olan malzemeleri ve gerekli envanteri, çalışan ev hanımlarına kendisi götürüp bırakmaktadır. Yani işveren önce malzemeyi bırakıyor sonra da çalışanlara söylenen zamanda giderek üretilen paketleri teslim alıyor. Genelliklede bu teslim alma sırasında bir önceki siparişlerin ücretleri çalışan hanımlara nakit olarak ödenenir.

Evde mandal işi, her ne kadar ev hanımları için uygun görülse de evde ki diğer aile fertleri de yardım ederek, bir an önce bitmesi için yardımcı olmaya çalışmaktadır. Kalifiye bir usta olmayı gerektirmeyen bu iş için bütün aile fertleri, konu komşu yardım etmek isteyen herkes bu işin yapılmasında yardımcı olabilir.

Evlere mandal montaj işi
Evlere mandal montaj işi

Çoğu zaman bu gibi işler için ev kadınlarının örgütlendiğini, iş geldiği andan itibaren kurulan ekip, bir evde toplanarak üretime geçmekte bu sayede evlerine ekonomik olarak katkı sağlamaya çalışmaktadırlar. Evde mandal montaj işi yaparak aile bütçesine katkı sağlamak isteyen hanımefendiler, bu konuda hizmet veren atölyeleri ziyaret ederek, bu işlerini yapmak arzusunda olduklarını söylemelidir.

Mutlaka okuyun: Evden Çıkmadan Nasıl Para Kazanılır?

Evlere Mandal Montaj İşi Veren Firmalar

Evlere mandal montaj işin verenler konu altında bulunan yorum kısmından iş ilanlarını verebilir. Harici olarak mandal işi yapmak için bölgenizde ki işletmeler, fabrikalar, özellikle plastik üretimi yapan firmalar ile iletişime geçip araştırma yapmanızı öneririm. Bu işler daha çok çevrenizde tanıdıklarınız vasitası ile bulunur. Sosyal medyada yine kendi ilçeniz ile alakalı gruplar, sayfalar aracılığı ilede bulabilirsiniz.

Bir tanıdığım evde ek iş yapmak istiyordu. Kendi ilçesinin ismi ile oluşturulmuş bir facebook sayfasından kağıt sarma işi buldu. Bir adet çelik çubuk ile enlemesine kağıt sarıyor. 1000 adet 45 kuruş ve ayda 40 bin adet sarıyor.

İşkur’un iş ilanlarına da bir göz atmanızı öneririm. İşkurda paketleme işi gibi ilanlar mevcut incelemek için tıklayınız.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

471 Yorum

 1. Telefon kılıfı iş istiyorum acil iş istiyorum ikisinden biri olabilir

 2. Merhaba İstanbul gaziosmanpaşa dayım geri dönüş yapmanızı rica ediyorum iyi çalışmalar

 3. Merhabalar Eskişehir de mandal,kına, sabun vb. paketleme işi almak istiyorum. Teşekkürler.

 4. 2 çocukla dışarda çalışamıyorum. Maldal işi yapmak istiyorum. Evde yapabileceğim başka işlerde olur.

 5. Gaziosmanpaşa küçükköy de oturuyorum mandal mindaj isini yapmak isterim

 6. Merhabalar İzmirde ikamet ediyorum . Her türlü paketleme ,montaj ve katlama işini yapabilirim. Bu iş için ekipte kurabilirim. Istenilen işi zamanında hızlı,temiz ve güvenli bir şekilde ulaştırabilirim. Geri dönüşlerinizi bekliyorum . Teşekkürler.

 7. Avcilarda ikamet etmekteyim mandal montaj isi yapmak istihorum ekibim var yardimci olurmusunuz

 8. iş istiyoru evde yapmak için 2 çocuğu var çalışamıyorum işe ihtiyaçim var 5 kişilik grumum var

 9. Merhabalar. İstanbul Güngören’de ikamet ediyorum. Eve mandal montaj işi istiyorum.

 10. Sayin yetkili,
  eşimin temizlik boncuk işi yaptırdığı 20-25 kişilik bir ekibi var firmanız bünyesinde dışarı paketleme işleriniz var ise ekibimiz ile sizlere hizmet etmek isteriz.

  Saygilarimla
  Iletişim.05439785086

 11. Merhabalar. İstanbul Büyükçekmece’de ikamet ediyorum. Eve mandal montaj işi istiyorum.

 12. Istanbul ataşehir icerenkoyde oturuyorum ekibim var mandal işi istiyorum acillll

 13. Istanbul zeytinburnu merkez efendi de otryrm . Ise ihtiyacim var

 14. ???? İstanbul Sancaktepe de oturuyorum aile inasında ikamet ediyorum bu satede toplu işleri
  İstenilen sürede sorunsuz iade ediyorum ozgekaraca60@outlook.com düşünürşseniz iletişim bilgilerinizi bekliyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu