Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Evde Takı Tasarım İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde Takı Tasarım İşi Yaparak Para Kazanmak
Ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen kadınlar genellikle evde çalışarak ek gelir sağlayacakları işlere yönelmektedir. Bunun nedeni bu tarz işler sayesinde hem evin geçimini sağlamanın kolay olması, hem evin temizliği ve bakımı gibi konularda zaman tasarrufunu sağlamanın mümkün olabilmesidir. Takı tasarımı işleri pek çok kadının beğenerek yaptıkları işlerdendir. Takıları tasarlamak ve satışa sunmak konusunda oldukça pratik davranan ev hanımlarına çeşitli firmalar tarafından ek iş sağlanmaktadır. Bu firmalar genellikle işlerini internet üzerinden çeşitli firmalar aracılığı ile duyurmaktadır.

taki tasarim isiİstanbul’da evlere takı tasarımı işi veren firmalar arasında bulunan firmamız bu işi yaparken hem kadınların evlerine ek gelir sağlamalarının önünü açmaktadır hem de özgün olan tasarımların satışını gerçekleştirerek yerel kültür unsurlarını sergilemektedir. Pek çok takı tasarımı oldukça yaratıcı ve özgün şekilde yapılmaktadır. Dolayısıyla yaratıcı ve özgün olan tasarımların beğenilmesi de oldukça doğaldır.

Hem doğal taşlardan hem de değerli madenlerden yapılan takılar İstanbul’da evlere takı tasarımı işi veren firmalar tarafından evde çalışan kişilere ve özellikle ev hanımlarına sunulmaktadır. Önemli olan oldukça özgün ve yaratıcı takıların oluşturulması ve bu takıların tesliminde hassas davranılmasıdır. Bu tarz işlerin evde yapılması hem ev hanımlarının yaratıcılıklarının gelişmesini sağlayacak hem de ev ekonomisine katkıda bulunmalarını kolaylaştıracaktır. Kadınlar kendi kişisel eşyalarını da takı tasarım işlerinde elde ettikleri ek gelirler ile rahatlıkla alabilecektir.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

91 Yorumlar

  1. Toptan taki tasarimcisiyim işiniz nedir bana dönüş yaparsanız sevinirim

  2. istanbul sefaköyde oturuyorum eşime destek olup en azından kendi masraflarımı çıkarmak için çok acile ek iş arıyorum

  3. Takı tasarım sertifikam var ekibim var istanbul şişli

  4. bennde taki isi istiyorum onceden de yaptim elum yatkin istanbul sancaktepde otruyorum nigararifumut93@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir