Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Evden Para Kazandıran 10 İş

Evden Para Kazandıran 10 İşMerhaba arkadaşlar bu yazımız evden para kazanmak isteyenler için tavsiye niteliğinde evde yapılabilecek ek iş önerileridir. Bu işler daha ilerleyebilir ve küçük olmaktan çıkarak bir işletme halini alabilir. Tabiki de bu sizin elinizde.

Evden Para Kazandıran İşler

Evde oturarak kimse size işde vermez para da vermez. Bu zamanda para kazanmak zordur harcamak çok kolay olsada. Zaman teknoloji zamanı önemli olan bu teknolojiyi kullanarak para kazanmak. Vereceğimiz örneklerde evde yapılabilecek giyim ve gıda üzerine ürünler var yada evde yapmayın yapandan temin edin önemli olan bu ürünlerin satışını yapabilmek. İnternette çeşitli satış sitelerinde yada sosyal medyada bu ürünleri satabilirsiniz. Araştırın arkadaşlar nasıl satılır, nasıl üye olunur, nasıl takipçi artırılır ve ürünler satılır vs. vs…

Evde Moher Kazak Üretip Satmak

Ev hanımları moher kazak üretimi ile ek gelir sağlayabilirler. TEKSTİLDE pahalı ürünler arasına giren ‘moher’in ana maddesi bizde. ‘Tiftik’ olarak da anılan ‘Ankara keçisi’nin yünü moherin ta kendisi. Uzun parlak lifler özellikle kazak üretimi için en çok aranan doğal elyaf çeşidi. Dayanıklı olan moher yünü uluslararası pazarlarda da tutuluyor. Orta boy bir örgü makinesi yeter. Önemli olan bu işin üretimine aşina olmak ve dokuma sırasında kendinize özgü desenler yaratmak.

moher kazak

Hem iç hem de dış pazarlardan kupon siparişler almak mümkün. En büyük avantajınız ise Ankara keçisinin ana yurdunda yaşıyor olmanız. Bunu bir pazarlama mottosu haline getirebilirsiniz. Fiyatlar oldukça yüksek, karlılık mükemmel. Bu konuda büyük moda markalarına fason çalışmak işin daha genişlemesine olanak tanıyabilir. İnternet üzerinden reklam yapılarak ısmarlama özel siparişler almak mümkün. Bu sistemde kazanç daha büyük. Özellikle de dışarıdan bu ürünün meraklılarından gelen talepler açısından…

Evde Peksimet Üretip Satmak

SANAYİ boyutunda değil, gurme mutfak türü bir üretim. Müşteriler gurme marketler ve internet üzerinden alışveriş yapan meraklılar. Ürünlerin ‘dehidrate’ (suyu alınmış) olması son kullanım tarihini çok ilerilere taşıyor. Bayatlama riski pek yok. Gurme mutfaklarda bilinen en güzel pastane ürünü ‘Selanik Gevreği’ olarak biliniyor.

Evde Peksimet

Çeşitler meyve kuruları ve yumurta katkılarıyla yapılıyor, oluşan kek dilimlenip düşük sıcaklıktaki fırında kurutuluyor. Peksimet türlerinin yapımı için yüksek glütenli un kullanımı gerekiyor. Dışarıdan yüzde 15 dolayında glüten takviyesi mümkün. İyi pişirilmiş peksimet türlerinde nem oranı yüzde 3.5’in altında olmalı. Nem geçirmeyen kutular ambalaj için vazgeçilmezler arasında. Peksimet orijinli kurabiye çeşitleri de ev tipi üretim için biçilmiş kaftan. Marka olmalı ya da bir markaya fason üretim yapmalı. Alıcısı ve meraklısı çok…

Ev Hanımları Aynalar Üzerinde Dekorasyon Yapıp Satabilir

KÜÇÜK boyutlu aynalar üzerinde dekorasyon yapma işi. Aşındırıcı elektrikli kalem kullanıldığı gibi solmayan anilin boyalardan da bu işte yararlanılıyor. Sanatçı gözüyle kendine özel motifler üreterek aynayı değerli bir obje haline getirmek ön koşul. Resim ve renk kullanma yeteneği olan kadınların yapabileceği sanatsal bir iş. Ucuz aynalar üzerine işlenen nakışlar aynaları özel hale getiriyor, albenisini artırıyor.

DEKORATİF AYNALAR

Klasik motifler yerine tanınmış bireylerin portrelerini de kullanmak farklılaşmada ilk adım. Pop-art desenler tercih edilmesi gereken bir başka tür. Sipariş üzerine kullanıcı kişilerin adları artistik kaligrafiyle işlenebilir, ayna daha da özel hale getirilebilir. Uygulama aynı zamanda hediyelik eşya koleksiyonlarına da girebilecek nitelikte bir sanat uğraşısı. Kimsenin görmediği motif ve resimleri işlemek orijinaliteyi artırıyor. Katlanır cep aynalarına isim işlemek ise bir başka yol. İnternet üzerinden tanıtım yapmak ya da uygun mağazalarla satış anlaşmaları geliştirmek mümkün.

Evde Kefir Üreterek Ek Gelir Sağlamak

EV ortamında enstitü olur mu? Dikkat çekmek istiyorsanız olur. Çünkü ev yapımı bir kefirin bugün onlarca çeşidi var. Biliniyor ki kefir bugün en sağlıklı süt ürünlerinden biri. Özellikle kırsal kesimde yaşayan, çiftlik imkânları olan aileler için ilginç bir uğraş. Bu tür kefirler sipariş üzerine üretiliyor. Ömürleri daha kısa ama çok daha lezzetli… Lezzeti oluşturan unsurlar ise kefir içine konan doğal tat vericiler. En çok tercih edilenler arasında kekik, fesleğen ve nane var.

evde kefir
Ayrıca buluşsal olarak başka bitki türlerini de eklemek mümkün. Aromatik bitkilerin diğer türleri de rahatça kullanılabilir. Çiftlik türü kefir üretimi organik sütten yapıldığı zaman çok daha değerli. Tek zorluk şişe dolumlarımn mümkün olduğu kadar ‘aseptik’ (zararlı mikroplardan arınık) hale getirilmesi. Bu iş için bir pastörizasyon ünitesine ihtiyaç olabilir. Ev tipi ya da çiftlik üretimi kefirler batıda çok rağbet görüyor. Ürün çeşitlerinde yalnız inek ve koyun sütü değil, keçi sütü de tercih ediliyor. Tat algısı meyve kurularıyla değiştirilen türler bu işin pazarlama sırları arasında.

Evde Nikelaj Sanatı Yaparak Ek Kazanç Sağlamak

KONU biraz endüstriyel; hatta biraz erkeksi bir iş gibi görünüyorsa da kadınlar ufak bir işlikte başarılı çalışmalar yapabilir. ‘Nikelaj’ herhangi bir yüzeyi nikel adı verilen metalle kaplama işlemi. Kaplanacak objeler demir, çelik, bakır, alüminyum olabilir. Fakat burada bir ev kadını bu işi plastik objeleri nikelajla kaplamak için geliştirebilir. Örneğin, takı olarak kullanılan plastik tüm incik boncuklar bu iş için birebir. Kaplanan her plastik için üzerine sürülecek metal orijinli bir sıvı gerekiyor.

Nikelaj Sanatı

Sonraki aşama kimyasal veya elektrolitik kaplama işi. Elektrolitik banyo kaplamaları en iyi sonucu veriyor. Yüzde 30 nikel sülfat, yüzde 3 nikel klorür tuzu ve yüzde 3 borik asit banyo için yeterli. Zehir etkisine karşı özel maske ve eldiven kullanılması tavsiye ediliyor. Parlak nikelajlar içinse bazı takviye maddeleri solüsyona katılıyor. Bilgi ve eğitim isteyen bir iş. Kimyasal nikelaj ise nikel tuzları karışımına kaplanacak maddenin daldırılmasıyla elde ediliyor. Yüzey daha parlak ve albenili oluyor. Biraz hobi biraz da sanat duygusu gerektiren bir ustalık konusu. Önemli olan neyi nikelajla kaplayacağını iyi bilmek…

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak

Günümüzde işyerlerinin sayısı hızla artmaktadır. Ancak bu artışla birlikte insani ihtiyaçlarının karşılanması gereken personel sayısı da işyerleri için artmakta, maliyetler kimi zaman yüklü olabilmektedir. Sürekli iş hareketliliği olmayan, sürekli para akışı olacak işlerin yapılmadığı işletmelerde personel için yapılan yatırımların maliyeti kimi zaman hedeflenenden yüksek olabilmektedir. Böyle durumlarda işletmeler hem daha lezzetli, daha kaliteli yemek standartlarını personellerine sunabilmek hem de daha uygun maliyetler için evlerinden yemek yaparak gelir elde etmek isteyen bayanlarla çalışmayı tercih etmektedirler.

Evde yemek yaparak gelir elde etmek isteyenler için eğer boş vakitleri varsa bu iş son derece pratik ve kazançlıdır. İşletmeler personel sayılarına göre bir hesap çıkartarak malzemeleri evinize dek ulaştırmaktadır. Size ise yalnızca saatlerini aksatmadan evinizde hazır bulunan malzemelerle yemekleri pişirip, ücretinizi alarak gelir elde etmek kalmaktadır. Tabii kimi işyerleri bu işlemi kendi mutfaklarında yapmanızı isteyebilmektedir. Ancak basit yemek pişirme için verdikleri ücretler hiç de fena değildir.

Yemek yaparak gelir elde etmek isteyen bayanlar için ideal olan bu yöntemden şehir ve semtine, personel sayısı ve yapılacak yemeklere göre aylık iki yüz lira ile bin liraya kadar gelir elde etmek mümkündür. Günümüzde birçok ev hanımı bu yöntemi kendilerine meslek edinmiş, ev hanımlığından, ev yemekçiliğini bir sektör haline getirmişlerdir.

Evde Bebek Bakıcılığı İle Ek Gelir İmkanı

Her geçen gün iş imkanları biraz daha zorlaşmaktadır. Tabi böyle olunca da yapılacak iş imkanları da azalmaktadır. Masa başı iş için istenen kriterlerde zorlaşmaktadır. Üniversite mezunları bile boşta kalmaktadır. Bir ailede tek kişinin para kazanması artık yetersiz olduğundan evde boş vakitlerini değerlendirmek isteyen bayanlar iş fikirleri aramaktadır. Bizde sizler için evde yapılabilecek ek işler nelerdir araştırıp sizlerle paylaşmaktayız. Bu yazımızda evde çocuk bakarak para kazanma yollarını anlatacağız.

evde bebek bakiciligi

Artık ailelerde iki tarafta çalışmaktadır. Bayanların çalışması da evde çocuklarının boş durmasına ve bayanların akıllarının çocuklarında kalmasına neden olmaktadır. Bazı çocukların yaramazlıkları da aşikar olduğundan dolayı kendilerine zarar verebilirler korkusu yüzünden aileler çocuklarını kreşe yada ana okullarına göndermek zorunda kalmalarına sebep olmaktadır. Tabi kreşlerin ve ana okullarının fiyatlarının oldukça yüksek olması ailelerin başka yöntemleri aramaya mecbur etmektedir.

Bu yüzden aileler evde iş imkanı arayan bayanlara çocuklarını teslim ederek hem içlerini rahatlatıyorlar hemde fazla para yerine daha az para vererek daha rahat olmalarına sebep oluyor. Sizde evde çocuk bakarak para kazanmak istiyorsanız eğer bu yolla aylık hatırı sayılır bir para kazanabilirsiniz. Evde çocuk bakmak çok kolay olabilir ama bazı zorlukları ve riskleri vardır çocuklar zarar görebilir yada evde ki malzemeler zarar görebilir böyle bir durumda hem siz hemde aileler problem yaşayabilir.

Evde Çocuk bakarak nasıl para kazanacağım

Evde çocuk bakmak istiyorsanız eğer çevrenizde ki insanlara bu işle uğraştığınızı ve onların çevrelerinde böyle aileler varsa yardımcı olabileceğinizi söyleyerek kendi reklamınızı yapınız. Çevrenizde bulunan çalışan ailelerle konuşarak çocuklarına bakabilirsiniz. Bunun dışında kreş yada ana okulunda çalışan öğretmenlerle anlaşarak kayıt yapmak istemeyen aileleri sizlere yönlendirmelerini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında alt kısıma yorum yaparak yaşadığınız ili ve iletişim bilgilerinizi vererek ailelerin sizinle sitemiz üzerinden iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

40 Yorumlar

 1. Ben çalışmak istiyorum

 2. Merhaba evimden içli köfte Sandal böreği rulo köfte katmer tatlısı gibi ev yemekleri yaparak para kazanmak istiyorum 4 kişilik ekiniz. Hızlı ve temiz işçiliğiz pişirmek bizden kapıdan almak sizden teşekkür ederim 0532 723 76 44 Kartal/ cevizli

 3. ankara batıkentte oturuyorum evde yapılacak ek işlere ihtiyacım var ilginize şimdiden teşekkür ederim

 4. Sosyal medyayı ve interneti etkin kullanabilecek,

  İşçi, Memur, Ev Hanımı, Emekli, Öğrenci, Esnaf, Serbest Meslek…. Yada İşsiz,

  — Sağlıklı ve Organik Gıda Takviyelerini,
  — Sağlıklı Temizlik Ürünlerini,
  — Sağlıklı İçecek Gruplarını,
  — Kozmetik Ürünlerini

  Tanıtım ve tavsiye edip internetten para kazanabileceğiniz, Ek iş sunuyoruz.

  KESİNLİKLE ÜCRETSİZ. Hiç bir sermayeye ve maddiyata ihtiyacınız yok.

  E Ticaret için, internet sitesini de hediye ediyoruz. ( http://www.eminekormaz.****.com.tr yada sizin tercih edeceğiniz bir alan adı. Örneğin http://www.elitgıda.***.com.tr)

  Size hediye edilen, internet sitesinin içeriği ve alt yapısı şirket tarafından sürekli güncel ve güveli olarak hizmetinizdedir.

  Ürünlerin kargo ile teslimatı ve ücretlerin tahsilatı şirket tarafından yapılır.

  Dilerseniz, kendi sitenizden ürün satın alarak, bulunduğunuz çevrede yüz yüze de satarak para kazanabilirsiniz.

  Dilerseniz, kendinize bağlı yeni üyelikler bulabilirsiniz. Üyelerinizin satış hacminden de kar payı alırsınız.

  Şirketimiz kar payı ödemelerini haftalık ve aylık olarak Banka hesabınıza yatırır.

  Kazanacağınız çok şey var… Kaybedeceğiniz hiç bir şey yok. Bu iş sizin gelecek planınız.

  İş Ortağımız / Proje Ortağımız / Kar Ortağımız / Takım Arkadaşımız Olamakta gecikmeyin.
  Şirketimiz 20 yılı aşkın hizmet veren, uluslar arası başarılara imza atmış bir üretici bir holdingdir. Ürünlerimizi kendimiz üretir ve pazara sunarız. Ekibimiz uzman ve tecrübelidir.

  Bize çok hızlı ulaşın. Türkiye de yerinizi alın.

  networkegitmeni@gmail.com

 5. Ek İş aradığınız ve 250 kişi ekibiniz olduğunu belirtiniz. Nasıl bir ek iş sizin için uygun olur. Bize ulaşın,

  ganodermasifa@gmail.com

 6. Almanca Bilen Evden Çalışabilecek Arkadaşlar Aranıyor

  Almanca Bilen Evde İnternet Bilgisayar Ve Kulaklığı Olan Evden Çalışabilecek

  Çağrı Merkezi Tecrübesi Olan Ya da Bu İşi Yapabileceğine İnanan
  Arkadaşlar Aramaktayız

  Projemiz Anket Projesidir Çok Basit Bir Projedir
  Aradığınız Kişilere 4 Soru Soracaksınız Bilgileri Kaydedeceksiniz
  Son Soruda Müşteriyi İkna Etmeniz Lazım Ama Evet Demeli
  Voip Arama Maliyetini Biz Karşılıyoruz
  Data Maliyetini Biz Karşılıyoruz
  Size Düşen En Az günde 3-4 Saat Çalışmak Ve Ayda 1000 Euro Tahmini Kazanmak

  Kayıt Başı En Az 1,5 Euro Pirim Veriyoruz
  Günde Bir Kişi 40 -100 Adet Arası Anket Yapabilir Sadece Düzenli Vaktinizi Bu İşe Ayırın
  Ayda 500 Adet Anket Yapsanız 750 Euro Pirim Alırsınız
  Bir Kişi Ayda 1000 Adet Anket Yaparsa 1700 Euro Pirim Alırsınız
  Bir Kişi Ayda 1500 Adet Anket Yaparsa 2700 Euro Pirim Alırsınız
  Dilerseniz Kendi Ekibinizi Oluşturun Örnek 5 Kişi Az Da Yapsanız Havuz Sisteminden Yararlanın
  Daha Çok Kazanın Bilgi İçin Lütfen Arayınız Saygılar

  Ödemeler de Normalde Aylık Yeni Çalışacak Arkadaşlarımız Güven Sorunu Olmasın Diye Haftalık Ödeme Yapıyoruz…..

  İlanımız Türkiye Genelidir
  Cem DEMİRALP İletişim&Whatsapp 507-762 31 13

 7. Merhaba şirketimizin iletim numarası nedir ?

 8. 250 kişilik ekibim var ek iş arıyoruz iletişim 05385103825 arzutopal449@gmail.com

 9. merdindeyi paketleme isine ihtiyacimvar.

 10. Merhaba arkadaşlar. Evde katalogla iş yapmak isteyenler 05370208868 whatsapptan iletişime geçebilirsiniz. Mesajlara sırayla dönüş yapılır. Anlayışınız için teşekkürler. Not:Sadece bayanlara özel bir iştir.

 11. Özge hanım cevabınızı bekliyorum ek gelir elde edebilmek için her iş yapmaya hazırım seri bir şekilde

 12. Bende evimden ek gelir elde edebilmek için iş istiyorum

 13. evde ek is ariyorum montaj vs.ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim istanbul \sultanbeyl nhlylmz_37@hotmail.com

 14. Lr Aloe Vera iş ortağı olarak çok para kazanmak istiyorsanız lütfen okuyun..

  LR temsilcisi olmak; bir çeşit serbest çalışan iş ortağı olmak gibidir, kazancı da performansınıza göre değişir. Çok yüksek paralar kazanma fırsatınız var.

  Düşünsenize;

  Bir iş yapıyorsunuz ama keyfinize göre çalışmak istediğiniz zaman çalışıyorsunuz

  Mesai saati yok

  %40 kar ile satış yapabilme fırsatı

  Altınıza eklediğiniz her üye üzerinden prim kazanabilme fırsatı

  Belli puanlara ulaştığınızda ödüller (saat, cep telefonu, tablet, araba ödülleri)

  Sermaye gerekmeden büyük paralar kazanma fırsatı

  Ek iş olarak ev bütçenize katkı sağlamak istiyorsanız

  Bilgi almak için; 0530 942 11 74

  bolatozlem41@gmail.com

 15. ACABA İŞİNİZ NEDİR?

 16. Sadece BİLGİSAYARINIZI 10 SAAT Açık tutarak Aylık net 1500 tl’ye kadar net gelir elde edebilirsiniz Ve daha çok para kazanmak isterseniz iyi bir Ekip oluştururak iyi gelirler elde edebilirsiniz..Bu sizlere sunulmuş çok güzel bir fırsattır..vakit kaybetmeden PARA Kazanmaya başlayalım derseniz.
  İLETİŞİM :05459122489

 17. Websitelerini gezerek para kazanmak istiyormusunuz ? Alt ödemesi 1 $ olan siteyi ziyaret ediniz http://www.dollarclix.com/home?ref=SaNCeZ

 18. evde montaj işinden paketleme işine kadar herkesin yapabileceği basit işleri yaparak ayda en az 1500 tl garantili kazancınız olsun ister misiniz vizyon ajans olarak ekibimize katılmak isterseniz bilgi için mail adresimiz erkansari79@mynet.com

 19. MERHABA,SİZ DE EŞİNİZE,AİLENİZE DESTEK OLMAK İSTİYORSANIZ.HEM YERLİ SERMAYELİ HEM BİYOLOJİK,DOĞAL,HELAL SERTİFİKALI TEMİZLİK,MAKYAJ,KİŞİSEL BAKIM ÜRÜN ÇEŞİTLERİYLE SİLVA NETWORK’E ÜCRETSİZ OLARAK ÜYE OLARAK YÜKSEK KAZANÇ SİSTEMİ İLE SATIŞ YAPABİLİRSİNİZ.SİLVA,ÜRÜNLERİNİN DE ARKASINDA OLAN BİR FİRMADIR. 444 1 761 NO’LU TELEFONU ARAYARAK BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

 20. Reklam izleyerek para kazanmak isterseniz doğru yerdesiniz gelin birlik te kazanalı TC zorunlulugu ve kayıt ucreti yok .
  kayıt için linki tıklayın pakett seçimi (aktif + 1 pozisyon)

  http://www.birmilyonizleyici.com/kayit.php?ref=aef553a09d5c2b5464bbc128d0d9f892

 21. Merhaba arkadaşlar evinizden ek iş yapmak istiyorsanız size yardımcı olmak isterim.

  http://www.farmasim.org

 22. İşiniz nedir acaba

 23. Halime Koşmaz

  Merhaba 🙂 Bu işe ihtiyacım var. Geri dönerseniz sevinirim.

 24. Merhabalar evden ek işçiliği ile ilgili herhangi bir iş ek iş olabilicek şekilde varsa geri dönüşünüzü bekliyorum teşekkürler iyi günler

 25. merhabalar. öncelikle inşaallah her biriniz kendine ek kazanç sağlayacak bir iş bulabilmişsinizdir. ben ek iş yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak istiyorum. safranlı ürünler üretimi yapan bir firmayız. ürünlerimiz tamamen organik ve tüm kalite belgelerine sahiptir. ürünlerimizden bazıları safranlı sabun, kolonya, vazelin,parfüm kozmetikdir. çevrenizde perakende veya toptan satış yapabilirsiniz. özellikle safranlı sabunun cilde çok iyi geldiği aşikar. bay veya bayanlar rahatlıkla kullanabilir ve memnun kalacaklarını garanti edebilirim. parfüm ve kolonya çok hoş bir kokusu vardır. satış ve bilgi için https://www.facebook.com/profile.php?id=100011539025351 ulaşabilirsiniz….

  mail adresim safranlim.2016@gmail.com

 26. iş nedir acaba

 27. Merhabalar. Ek işe ihtiyacı olan ve para kazanmak isteyen arkadaşlar, hemen ek iş yapmaya ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Hiçbir zorluğu yok herkes yapabilir. Tek yapmanız gereken başvuru formunu doldurmak. Hadi gelin sizde kazanmaya başlayın.

 28. Evet gerçekten de oturduğumuz yerden kolayca para kazanma fırsatları çoğalıyor. Farlı iş sitesi değerlendirmek lazım.

 29. Evde yapılabilecek ek işler ile evden para kazandıran güzel işler listelenmiş. İster ek iş ve ek gelir olarak yapın, isterseniz tam zamanlı olarak bu tarz düşük sermayeli ve kolay başlanabilecek işler ile sizlerde girişimcilik yolunda ilerleyebilirsiniz. hatta bu işlerinizi zaman içerisinde ilerletip, KOSGEG girişimcilik desteği gibi devlet destekleri ile işletme kurmaya kadar götürmeniz mümkün.

 30. Merhabalar eger izin verirseniz ek is konusunda size yardimci olmak isterim. Oriflame danismaniyim eger gercekten ek gelir yada gelir kazanmak isterseniz bana ulasabilirsiniz. Olumlu ya da olumsuz cevabinizi bekliyorum. Sevgiyle kalin.. 05383695018

 31. Vanda oturuyorum konu ile ilgili önerilerinizi bekliyorum.

 32. merhabalar,kaliteli ürün ve yüksek kazanç sağlamak isteyenler Silva Network’e ücretsiz üye olarak evine destek olabilirler.Ben Silva sayesinde çocuklarımın okul harçlıklarını buradan karşılıyorum.mikrofiber ürünler,biyolojik,helal sertifikalı ve daha birçok ürün seçeneğiyle hem kendi sağlığınız için hemde çevrenizdekilere satış yaparak para kazanabilirsiniz.444 1 761

 33. Kadriye Demircan

  evde ek iş yapmak isteyen hem para kazanıp hem kariyer yapmak isteyenler bana ulaşın e mail: candemiraysel@windowslive.com

 34. Kop saglam guvenilir kardadeniz aılesı olarak evde yapabılecegımız her turlu işle sıze yardımcı olmak için tel veya maıl beklıyoruz.kredı borclarımızı odeyebılmek amacıyla her tuelu ek işe ihtıyacımız var.05425413329 mehmet.oz.2900@gmail.com

 35. Ayvalık Balıkesir evde yapılabilecek her türlü el işçiliği yapılabilir

 36. Evde el işciligi ile yapilabileck ek işe ihtiyacım var network sistemiyke degil el isciligi ile yayapılacak ek iş istiyorum ankara etimesgut Yapracikta saygılar çok ihtiyacim var

 37. merhabalar evde yiyecek yapıp nasıl satabilirim

 38. Halime Demirci

  Merhaba, İstanbul/Ümraniye/Çakmak da 3 komşuyuz. Evde yemek işlerinizi hızla ve titizlikle yetiştirebiliriz. Lütfen bize ulaşın evdenis@mynet.com Saygılarımızla.

 39. meraba b.paş teraziderede oturuyorum evde 4 kişiyiz elimizden her iş gelir ve elimiz hzldır yardımcı olursanz seviniriz 05348155723 xefsane55@gmail.com

 40. merhabalar 🙂 LR kozmetik fırsatlarıyla tanışmak isteyenler mltmaslan84@hotmail.com adresine mail yoluyla ulaşabilirler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir