Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Evden Para Kazandıran 10 İş

Merhaba arkadaşlar bu yazımız evden para kazanmak isteyenler için tavsiye niteliğinde evde yapılabilecek ek iş önerileridir. Bu işler daha ilerleyebilir ve küçük olmaktan çıkarak bir işletme halini alabilir. Tabiki de bu sizin elinizde.

Evden Para Kazandıran İşler

Evden Para Kazandıran İşler
Evden Para Kazandıran İşler

Evde oturarak kimse size işde vermez para da vermez. Bu zamanda para kazanmak zordur harcamak çok kolay olsada. Zaman teknoloji zamanı önemli olan bu teknolojiyi kullanarak para kazanmak. Vereceğimiz örneklerde evde yapılabilecek giyim ve gıda üzerine ürünler var yada evde yapmayın yapandan temin edin önemli olan bu ürünlerin satışını yapabilmek. İnternette çeşitli satış sitelerinde yada sosyal medyada bu ürünleri satabilirsiniz. Araştırın arkadaşlar nasıl satılır, nasıl üye olunur, nasıl takipçi artırılır ve ürünler satılır vs. vs…

Evde Moher Kazak Üretip Satmak

Ev hanımları moher kazak üretimi ile ek gelir sağlayabilirler. TEKSTİLDE pahalı ürünler arasına giren ‘moher’in ana maddesi bizde. ‘Tiftik’ olarak da anılan ‘Ankara keçisi’nin yünü moherin ta kendisi. Uzun parlak lifler özellikle kazak üretimi için en çok aranan doğal elyaf çeşidi. Dayanıklı olan moher yünü uluslararası pazarlarda da tutuluyor. Orta boy bir örgü makinesi yeter. Önemli olan bu işin üretimine aşina olmak ve dokuma sırasında kendinize özgü desenler yaratmak.

Evde Moher Kazak Üretip Satmak
Evden Para Kazandıran İşler (Evde Moher Kazak Üretip Satmak)

Hem iç hem de dış pazarlardan kupon siparişler almak mümkün. En büyük avantajınız ise Ankara keçisinin ana yurdunda yaşıyor olmanız. Bunu bir pazarlama mottosu haline getirebilirsiniz. Fiyatlar oldukça yüksek, karlılık mükemmel. Bu konuda büyük moda markalarına fason çalışmak işin daha genişlemesine olanak tanıyabilir. İnternet üzerinden reklam yapılarak ısmarlama özel siparişler almak mümkün. Bu sistemde kazanç daha büyük. Özellikle de dışarıdan bu ürünün meraklılarından gelen talepler açısından…

Evde Peksimet Üretip Satmak

SANAYİ boyutunda değil, gurme mutfak türü bir üretim. Müşteriler gurme marketler ve internet üzerinden alışveriş yapan meraklılar. Ürünlerin ‘dehidrate’ (suyu alınmış) olması son kullanım tarihini çok ilerilere taşıyor. Bayatlama riski pek yok. Gurme mutfaklarda bilinen en güzel pastane ürünü ‘Selanik Gevreği’ olarak biliniyor.

Evde Peksimet Üretip Satmak
Evden Para Kazandıran İşler (Evde Peksimet Üretip Satmak)

Çeşitler meyve kuruları ve yumurta katkılarıyla yapılıyor, oluşan kek dilimlenip düşük sıcaklıktaki fırında kurutuluyor. Peksimet türlerinin yapımı için yüksek glütenli un kullanımı gerekiyor. Dışarıdan yüzde 15 dolayında glüten takviyesi mümkün. İyi pişirilmiş peksimet türlerinde nem oranı yüzde 3.5’in altında olmalı. Nem geçirmeyen kutular ambalaj için vazgeçilmezler arasında. Peksimet orijinli kurabiye çeşitleri de ev tipi üretim için biçilmiş kaftan. Marka olmalı ya da bir markaya fason üretim yapmalı. Alıcısı ve meraklısı çok…

Ev Hanımları Aynalar Üzerinde Dekorasyon Yapıp Satabilir

KÜÇÜK boyutlu aynalar üzerinde dekorasyon yapma işi. Aşındırıcı elektrikli kalem kullanıldığı gibi solmayan anilin boyalardan da bu işte yararlanılıyor. Sanatçı gözüyle kendine özel motifler üreterek aynayı değerli bir obje haline getirmek ön koşul. Resim ve renk kullanma yeteneği olan kadınların yapabileceği sanatsal bir iş. Ucuz aynalar üzerine işlenen nakışlar aynaları özel hale getiriyor, albenisini artırıyor.

Ev Hanımları Aynalar Üzerinde Dekorasyon Yapıp Satabilir
Evden Para Kazandıran İşler (Ev Hanımları Aynalar Üzerinde Dekorasyon Yapıp Satabilir)

Klasik motifler yerine tanınmış bireylerin portrelerini de kullanmak farklılaşmada ilk adım. Pop-art desenler tercih edilmesi gereken bir başka tür. Sipariş üzerine kullanıcı kişilerin adları artistik kaligrafiyle işlenebilir, ayna daha da özel hale getirilebilir. Uygulama aynı zamanda hediyelik eşya koleksiyonlarına da girebilecek nitelikte bir sanat uğraşısı. Kimsenin görmediği motif ve resimleri işlemek orijinaliteyi artırıyor. Katlanır cep aynalarına isim işlemek ise bir başka yol. İnternet üzerinden tanıtım yapmak ya da uygun mağazalarla satış anlaşmaları geliştirmek mümkün.

Kefir Üreterek Evden Para Kazanmak

EV ortamında enstitü olur mu? Dikkat çekmek istiyorsanız olur. Çünkü ev yapımı bir kefirin bugün onlarca çeşidi var. Biliniyor ki kefir bugün en sağlıklı süt ürünlerinden biri. Özellikle kırsal kesimde yaşayan, çiftlik imkânları olan aileler için ilginç bir uğraş. Bu tür kefirler sipariş üzerine üretiliyor. Ömürleri daha kısa ama çok daha lezzetli… Lezzeti oluşturan unsurlar ise kefir içine konan doğal tat vericiler. En çok tercih edilenler arasında kekik, fesleğen ve nane var.

Evde Kefir Üreterek Ek Gelir Sağlamak
Evden Para Kazandıran İşler (Evde Kefir Üreterek Ek Gelir Sağlamak)

Ayrıca buluşsal olarak başka bitki türlerini de eklemek mümkün. Aromatik bitkilerin diğer türleri de rahatça kullanılabilir. Çiftlik türü kefir üretimi organik sütten yapıldığı zaman çok daha değerli. Tek zorluk şişe dolumlarımn mümkün olduğu kadar ‘aseptik’ (zararlı mikroplardan arınık) hale getirilmesi. Bu iş için bir pastörizasyon ünitesine ihtiyaç olabilir. Ev tipi ya da çiftlik üretimi kefirler batıda çok rağbet görüyor. Ürün çeşitlerinde yalnız inek ve koyun sütü değil, keçi sütü de tercih ediliyor. Tat algısı meyve kurularıyla değiştirilen türler bu işin pazarlama sırları arasında.

Evde Nikelaj Sanatı Yaparak Ek Kazanç Sağlamak

KONU biraz endüstriyel; hatta biraz erkeksi bir iş gibi görünüyorsa da kadınlar ufak bir işlikte başarılı çalışmalar yapabilir. ‘Nikelaj’ herhangi bir yüzeyi nikel adı verilen metalle kaplama işlemi. Kaplanacak objeler demir, çelik, bakır, alüminyum olabilir. Fakat burada bir ev kadını bu işi plastik objeleri nikelajla kaplamak için geliştirebilir. Örneğin, takı olarak kullanılan plastik tüm incik boncuklar bu iş için birebir. Kaplanan her plastik için üzerine sürülecek metal orijinli bir sıvı gerekiyor.

Evde Nikelaj Sanatı Yaparak Ek Kazanç Sağlamak
Evden Para Kazanmak (Evde Nikelaj Sanatı Yaparak Ek Kazanç Sağlamak)

Sonraki aşama kimyasal veya elektrolitik kaplama işi. Elektrolitik banyo kaplamaları en iyi sonucu veriyor. Yüzde 30 nikel sülfat, yüzde 3 nikel klorür tuzu ve yüzde 3 borik asit banyo için yeterli. Zehir etkisine karşı özel maske ve eldiven kullanılması tavsiye ediliyor. Parlak nikelajlar içinse bazı takviye maddeleri solüsyona katılıyor. Bilgi ve eğitim isteyen bir iş. Kimyasal nikelaj ise nikel tuzları karışımına kaplanacak maddenin daldırılmasıyla elde ediliyor. Yüzey daha parlak ve albenili oluyor. Biraz hobi biraz da sanat duygusu gerektiren bir ustalık konusu. Önemli olan neyi nikelajla kaplayacağını iyi bilmek…

Yemek Yaparak Evden Para Kazanmak

Günümüzde işyerlerinin sayısı hızla artmaktadır. Ancak bu artışla birlikte insani ihtiyaçlarının karşılanması gereken personel sayısı da işyerleri için artmakta, maliyetler kimi zaman yüklü olabilmektedir. Sürekli iş hareketliliği olmayan, sürekli para akışı olacak işlerin yapılmadığı işletmelerde personel için yapılan yatırımların maliyeti kimi zaman hedeflenenden yüksek olabilmektedir. Böyle durumlarda işletmeler hem daha lezzetli, daha kaliteli yemek standartlarını personellerine sunabilmek hem de daha uygun maliyetler için evlerinden yemek yaparak gelir elde etmek isteyen bayanlarla çalışmayı tercih etmektedirler.

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak
Evden Para Kazandıran İşler (Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak)

Evde yemek yaparak gelir elde etmek isteyenler için eğer boş vakitleri varsa bu iş son derece pratik ve kazançlıdır. İşletmeler personel sayılarına göre bir hesap çıkartarak malzemeleri evinize dek ulaştırmaktadır. Size ise yalnızca saatlerini aksatmadan evinizde hazır bulunan malzemelerle yemekleri pişirip, ücretinizi alarak gelir elde etmek kalmaktadır. Tabii kimi işyerleri bu işlemi kendi mutfaklarında yapmanızı isteyebilmektedir. Ancak basit yemek pişirme için verdikleri ücretler hiç de fena değildir.

Yemek yaparak gelir elde etmek isteyen bayanlar için ideal olan bu yöntemden şehir ve semtine, personel sayısı ve yapılacak yemeklere göre aylık iki yüz lira ile bin liraya kadar gelir elde etmek mümkündür. Günümüzde birçok ev hanımı bu yöntemi kendilerine meslek edinmiş, ev hanımlığından, ev yemekçiliğini bir sektör haline getirmişlerdir.Evde Bebek Bakıcılığı İle Ek Gelir İmkanı

Her geçen gün iş imkanları biraz daha zorlaşmaktadır. Tabi böyle olunca da yapılacak iş imkanları da azalmaktadır. Masa başı iş için istenen kriterlerde zorlaşmaktadır. Üniversite mezunları bile boşta kalmaktadır. Bir ailede tek kişinin para kazanması artık yetersiz olduğundan evde boş vakitlerini değerlendirmek isteyen bayanlar iş fikirleri aramaktadır. Bizde sizler için evde yapılabilecek ek işler nelerdir araştırıp sizlerle paylaşmaktayız. Bu yazımızda evde çocuk bakarak para kazanma yollarını anlatacağız.

Evde Bebek Bakıcılığı İle Ek Gelir İmkanı
Evden Para Kazandıran İşler (Evde Bebek Bakıcılığı İle Ek Gelir İmkanı)

Artık ailelerde iki tarafta çalışmaktadır. Bayanların çalışması da evde çocuklarının boş durmasına ve bayanların akıllarının çocuklarında kalmasına neden olmaktadır. Bazı çocukların yaramazlıkları da aşikar olduğundan dolayı kendilerine zarar verebilirler korkusu yüzünden aileler çocuklarını kreşe yada ana okullarına göndermek zorunda kalmalarına sebep olmaktadır. Tabi kreşlerin ve ana okullarının fiyatlarının oldukça yüksek olması ailelerin başka yöntemleri aramaya mecbur etmektedir.

Bu yüzden aileler evde iş imkanı arayan bayanlara çocuklarını teslim ederek hem içlerini rahatlatıyorlar hemde fazla para yerine daha az para vererek daha rahat olmalarına sebep oluyor. Sizde evde çocuk bakarak para kazanmak istiyorsanız eğer bu yolla aylık hatırı sayılır bir para kazanabilirsiniz. Evde çocuk bakmak çok kolay olabilir ama bazı zorlukları ve riskleri vardır çocuklar zarar görebilir yada evde ki malzemeler zarar görebilir böyle bir durumda hem siz hemde aileler problem yaşayabilir.Evde Çocuk bakarak nasıl para kazanacağım

Evde çocuk bakmak istiyorsanız eğer çevrenizde ki insanlara bu işle uğraştığınızı ve onların çevrelerinde böyle aileler varsa yardımcı olabileceğinizi söyleyerek kendi reklamınızı yapınız. Çevrenizde bulunan çalışan ailelerle konuşarak çocuklarına bakabilirsiniz. Bunun dışında kreş yada ana okulunda çalışan öğretmenlerle anlaşarak kayıt yapmak istemeyen aileleri sizlere yönlendirmelerini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında alt kısıma yorum yaparak yaşadığınız ili ve iletişim bilgilerinizi vererek ailelerin sizinle sitemiz üzerinden iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Piaff ile bayan giyim satışı yapmak

Piaff Kazandırıyor

Piaff ile ek kazanç sağlamak istiyorsanız sadece üyelik işleminizi tamamlamanız yeterli oluyor. Sizden hiç bir şekilde sermaye alımı yapılmıyor ve siz kendi işinizi dakikalar içerisinde kurabiliyorsunuz. Tekstil ürün satışı işleminin gerçekleştiği network marketing uzmanı Piaff ile kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Piaff İle Kime Hitap Eden Ürünler Satılıyor?

Piaff ile bayan giyim satışı yapmak çok kolay. Özellikle de bayanlar alışveriş tutkunu olduğu için satışlarınızın büyük bir kısmı bayanlara gidiyor. Piaff ile çocuk giyim satışı yapmak da mümkün hale geliyor ve bayan erkek demeden her insana hitap edecek ürünleri satışa çıkarabiliyorsunuz. Ürünü katalogdan seçtikten sonra ne kadara satacağınıza siz karar veriyorsunuz. Yani satışı ne kadar kar ile yapacağınız tamamen size bağlı. Satış işlemlerini gerçekleştirdiğinizde kazanacağınız parayı arttırmanın yolları da mevcut.

Piaff ile bayan giyim satışı yapmak
Evden Para Kazanmak (Piaff ile bayan giyim satışı yapmak)

Alt ekiplerinizi oluşturmanız durumunda onların da kazançlarının belli bir bölümünü prim olarak kazanıyorsunuz. Bu durumda kazancınız iki katına da çıkabilir beş katına da . Yani kazanacağınız para tamamen sizin aktif olarak çalışma durumunuza bağlı. Ne kadar insan ile ne kadar çok satış yaparsanız ve alt ekiplerinizden insanlar da ne kadar çok satış yaparsa o kadar çok kazancınız artmaktadır. Eğer siz de ek iş arıyorsanız ve yeni bir iş kurmak için yeterli sermayeniz yoksa, Piaff size sermayesiz iş kurma fırsatını sunuyor. Sermayesiz olarak girdiğiniz işte kendinizin patronu oluyorsunuz.

Piaff ürünlerini incelemek ve ücretsiz kayıt için Piaff kataloğu sayfasını inceleyebilirsiniz. Piaff kayıt işlemi ücretsizdir. Sizde Piaff üyelik işlemleri ile bu işe başlayabilirsiniz.

Video Çekerek Evden Para Kazanmak

ÜYE OL, VİDEO ÇEK, PARA KAZAN!

Video çekmeyi sevenler için harika bir ek iş fırsatı sağlayan reklamsokakta.com web sitesi, sponsorların belirlediği görevleri yaparak para kazanma olanağı sunuyor. Sistemin en güzel tarafı, onaylanan tüm videoların para kazandırıyor olması, yani risksiz kazanç imkanı sunuyor.

Video Çekerek Para Kazanmak
Evden Para Kazandıran İşler (Video Çekerek Para Kazanmak)

Görevler zorlaştıkça kazanç da artıyor. Cesaret ve yaratıcılığına güvenenler, video çekmeyi de seviyorlarsa, ayda 800TL-1000TL ek gelir sağlayabilir.

Açılan görevlere markalar sponsor oluyor. Size verilen sürede görevinizi yapıp videonuzu yüklediğinizde hemen para kazanmaya başlıyorsunuz.

Örnek görevler:

 • Belirtilen web sitesini sosyal medya hesabınızda paylaşmak,
 • Markanın sloganını söylemek,
 • Marka hakkında yorum yapmak,
 • Sıkışık bir trafikte camlarınızı açarak markanın jingleını çalmak

Diğer görevleri de görüntülemek için hemen kayıt olun ve para kazanmaya başlayın.

Para kazanmak için evlere ek iş veren firmalar başlıklı yazımızı da inceleyiniz.

40 Yorum

 1. Merhaba evimden içli köfte Sandal böreği rulo köfte katmer tatlısı gibi ev yemekleri yaparak para kazanmak istiyorum 4 kişilik ekiniz. Hızlı ve temiz işçiliğiz pişirmek bizden kapıdan almak sizden teşekkür ederim 0532 723 76 44 Kartal/ cevizli

 2. ankara batıkentte oturuyorum evde yapılacak ek işlere ihtiyacım var ilginize şimdiden teşekkür ederim

 3. Sosyal medyayı ve interneti etkin kullanabilecek,

  İşçi, Memur, Ev Hanımı, Emekli, Öğrenci, Esnaf, Serbest Meslek…. Yada İşsiz,

  — Sağlıklı ve Organik Gıda Takviyelerini,
  — Sağlıklı Temizlik Ürünlerini,
  — Sağlıklı İçecek Gruplarını,
  — Kozmetik Ürünlerini

  Tanıtım ve tavsiye edip internetten para kazanabileceğiniz, Ek iş sunuyoruz.

  KESİNLİKLE ÜCRETSİZ. Hiç bir sermayeye ve maddiyata ihtiyacınız yok.

  E Ticaret için, internet sitesini de hediye ediyoruz. ( http://www.eminekormaz.****.com.tr yada sizin tercih edeceğiniz bir alan adı. Örneğin http://www.elitgıda.***.com.tr)

  Size hediye edilen, internet sitesinin içeriği ve alt yapısı şirket tarafından sürekli güncel ve güveli olarak hizmetinizdedir.

  Ürünlerin kargo ile teslimatı ve ücretlerin tahsilatı şirket tarafından yapılır.

  Dilerseniz, kendi sitenizden ürün satın alarak, bulunduğunuz çevrede yüz yüze de satarak para kazanabilirsiniz.

  Dilerseniz, kendinize bağlı yeni üyelikler bulabilirsiniz. Üyelerinizin satış hacminden de kar payı alırsınız.

  Şirketimiz kar payı ödemelerini haftalık ve aylık olarak Banka hesabınıza yatırır.

  Kazanacağınız çok şey var… Kaybedeceğiniz hiç bir şey yok. Bu iş sizin gelecek planınız.

  İş Ortağımız / Proje Ortağımız / Kar Ortağımız / Takım Arkadaşımız Olamakta gecikmeyin.
  Şirketimiz 20 yılı aşkın hizmet veren, uluslar arası başarılara imza atmış bir üretici bir holdingdir. Ürünlerimizi kendimiz üretir ve pazara sunarız. Ekibimiz uzman ve tecrübelidir.

  Bize çok hızlı ulaşın. Türkiye de yerinizi alın.

  networkegitmeni@gmail.com

 4. Almanca Bilen Evden Çalışabilecek Arkadaşlar Aranıyor

  Almanca Bilen Evde İnternet Bilgisayar Ve Kulaklığı Olan Evden Çalışabilecek

  Çağrı Merkezi Tecrübesi Olan Ya da Bu İşi Yapabileceğine İnanan
  Arkadaşlar Aramaktayız

  Projemiz Anket Projesidir Çok Basit Bir Projedir
  Aradığınız Kişilere 4 Soru Soracaksınız Bilgileri Kaydedeceksiniz
  Son Soruda Müşteriyi İkna Etmeniz Lazım Ama Evet Demeli
  Voip Arama Maliyetini Biz Karşılıyoruz
  Data Maliyetini Biz Karşılıyoruz
  Size Düşen En Az günde 3-4 Saat Çalışmak Ve Ayda 1000 Euro Tahmini Kazanmak

  Kayıt Başı En Az 1,5 Euro Pirim Veriyoruz
  Günde Bir Kişi 40 -100 Adet Arası Anket Yapabilir Sadece Düzenli Vaktinizi Bu İşe Ayırın
  Ayda 500 Adet Anket Yapsanız 750 Euro Pirim Alırsınız
  Bir Kişi Ayda 1000 Adet Anket Yaparsa 1700 Euro Pirim Alırsınız
  Bir Kişi Ayda 1500 Adet Anket Yaparsa 2700 Euro Pirim Alırsınız
  Dilerseniz Kendi Ekibinizi Oluşturun Örnek 5 Kişi Az Da Yapsanız Havuz Sisteminden Yararlanın
  Daha Çok Kazanın Bilgi İçin Lütfen Arayınız Saygılar

  Ödemeler de Normalde Aylık Yeni Çalışacak Arkadaşlarımız Güven Sorunu Olmasın Diye Haftalık Ödeme Yapıyoruz…..

  İlanımız Türkiye Genelidir
  Cem DEMİRALP İletişim&Whatsapp 507-762 31 13

 5. Merhaba arkadaşlar. Evde katalogla iş yapmak isteyenler 05370208868 whatsapptan iletişime geçebilirsiniz. Mesajlara sırayla dönüş yapılır. Anlayışınız için teşekkürler. Not:Sadece bayanlara özel bir iştir.

 6. Özge hanım cevabınızı bekliyorum ek gelir elde edebilmek için her iş yapmaya hazırım seri bir şekilde

 7. Lr Aloe Vera iş ortağı olarak çok para kazanmak istiyorsanız lütfen okuyun..

  LR temsilcisi olmak; bir çeşit serbest çalışan iş ortağı olmak gibidir, kazancı da performansınıza göre değişir. Çok yüksek paralar kazanma fırsatınız var.

  Düşünsenize;

  Bir iş yapıyorsunuz ama keyfinize göre çalışmak istediğiniz zaman çalışıyorsunuz

  Mesai saati yok

  %40 kar ile satış yapabilme fırsatı

  Altınıza eklediğiniz her üye üzerinden prim kazanabilme fırsatı

  Belli puanlara ulaştığınızda ödüller (saat, cep telefonu, tablet, araba ödülleri)

  Sermaye gerekmeden büyük paralar kazanma fırsatı

  Ek iş olarak ev bütçenize katkı sağlamak istiyorsanız

  Bilgi almak için; 0530 942 11 74

  bolatozlem41@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu