Teknoloji ve İnovasyon Haberleri

Evinizin Güvenliğini Akıllı Kamera Logi Circle İle Sağlayın

Eğer siz uzaktayken evinizde neler olduğundan anında haberdar olmak istiyorsanız Logi Circle ile tanışın. Bilgisayar çevre birimleri geliştirmek amacıyla 1981 yılında İsviçre’de kurulan ve dünyanın birçok ülkesinde önde gelen bilgisayar üretici firmalarla stratejik ortaklık kuran Logitech, siz yokken evinizde yaşananları kaydederek görüntüleri anında akıllı telefonunuzdaki uygulamasına aktaran akıllı kamera Logi Circle’ı geliştirdi.

Evinizin güvenliğini sağlamaktan ziyade evcil hayvanınızı izleme, çocuklarınızı, çocuk bakıcınızı ve evinize gelen yardımcıyı kontrol etme gibi daha basit konulara odaklanarak geliştirilen Logi Circle, iOS ve Android uygulamaları ile uyumlu. Kablolu sistemi ile sabit bir yere kurulabileceği gibi taşınabilir özelliği sayesinde tam dolu şarjla 12 saate kadar kablosuz da çalışabiliyor.

Cihazın en önemli özelliklerinden biri iki yönlü ses aktarması. Böylece kullanıcıya evde yaşananların sesli kaydını izleme fırsatı sunarken, uygulamasındaki “bas konuş” özelliği sayesinde kullanıcının sesini de anında evdekilere aktarabiliyor. Logi Circle 199 dolardan satışa sunuluyor.

http://support.logitech.com/product/circle-camera

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu