Anasayfa / Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak / Evlere Organik Çorba Hizmeti İle Ek İş İmkanı

Evlere Organik Çorba Hizmeti İle Ek İş İmkanıEvlere Organik Çorba Hizmeti

Özellikle ABD’de yeni yeni yayılmaya başlayan ‘evlere organik çorba hizmeti’ kadın girişimciler için ilginç bir iş fırsatı. Portland’ın Oregon bölgesinde yaşayanlar için uygulamaya konulan bu hizmet, SoupCycle firması tarafından hayata geçirildi. Abonelik sistemiyle çalışan şirketin menülerinde organik çorbaların yanı sıra taşfınn ekmeği, salata ve sosları da bulunuyor.

Evlere organik corba hizmeti
Çorbalar için gerekli ürünler yerli çiftçilerden satın alınıyor. Pazartesi günü bu malzemelerle leziz çorbalar yapılıp, birkaç gün öncesinden alman siparişler bisikletler vasıtasıyla müşterilere ulaştırılıyor. Şirkete ait her bisiklet 40 çorba kabı, 40 somun ekmek ve 20 salatayı taşıyabilme kapasitesine sahip. Şimdiye kadar bisiklet kullanılarak 4 bin 800 km’lik yolda yakılacak benzinden de tasarruf edilmiş. Soğuk kış aylarında çorba severlere uygulamaya geçeceğiniz bu iş kolu, iyi bir iş fikri olabilir. Çünkü çorba, her zaman yemek için iyi bir alternatif. Bu ek iş fırsatını tüm kadınlar rahatlıkla değerlendirebilir.

  Evde Kalem Montaj İşi YapmakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Evde El Yapımı Pastacılık ve Pasta Süslemesi

Birçok insanın, yiyecek işine dair romantik fikirleri vardır, özellikle de bu iş el yapımı pastacılık …

3 Yorumlar

  1. Is için gerekli kriterleriniz nelerdir

  2. Çağatay Kurtoğlu

    EK İŞ YAPMAK İSTEYENLER,KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAK İSTEYENLER SİZLERE MUHTEŞEM BİR İŞ FIRSATI SUNUYORUZ…Özelleşen enerji sektöründe yeniden yapılanma başladı elektrik özelleşti artık herkes elektiriğini istediği şirketten indirimli şekilde alacak.Sizde bu işe en kısa sürede başlayarak bu büyük pastadan payınıza düşeni alabilir inanılmaz gelir elde edebilirsiniz.Bunun yanında Turknet ve Emarka ürünlerininde satış ve pazarlama hakkıda aynı pakette verilmektedir.Hemen iletişime geçerek ayrıntılı şekilde bilgi alabilirsiniz.
    İletişim:Çağatay Kurtoğlu-05061132728

  3. Evde yapabileceğim ek iş ariyorum, lütfen yardımcı olunuz. Teşekkürler istanbul esenyurt.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir