İş Fikirleri ve İş Kurmak

Facebook’tan Para Kazanmak

Facebook’tan Para Kazanma Yöntemleri, Facebook’tan Nasıl Para Kazanılır.

Facebook’tan para kazanma konusu son zamanlarda sıkça gündeme gelmektedir. Bu konuda belki araştırarak belki de kulaktan dolma olarak, çeşitli bilgiler duyup öğrendiniz. Biz, “Facebook’tan para kazanmak mümkün müdür?” sorusuna, “EVET” diye cevap verenlerdeniz…

Facebook’tan para kazanma yolları nelerdir?

Bu konudaki bildiklerimizi, bu sayfamızda paylaşacağız ve güncelleyeceğiz. İlk olarak şunu söyleyerek başlamak istiyoruz;

Facebook’ta en kolay para kazanma yolu; bir hayran sayfası sahibi olmanızdır. Eğer bir hayran sayfanız varsa, firma web sitelerinin ya da firma facebook sayfalarının reklamlarını alarak; hayran sayfanızdan günlük olarak 30-40 lira para kazanmanız mümkün olmaktadır. Eğer bir firmanız varsa, Facebook’a reklam vererek satışlarınızı artırarak para kazanabilirsiniz.

FaceBook, milyonlarca üyesi olan ve her hafta milyarlarca hit alan dünyanın en büyük sosyal ağıdır. FaceBook, binlerce gruba, hergün yeni kayıt olan onbinlerce yeni kullanıcıya ve sayısız imkanlara sahiptir. Hal böyle olunca, akılları bir soru geliyor; bu kadar büyük potansiyele karşılık FaceBook’tan para kazanmak mümkün müdür?

Yukarıda da söylediğim gibi, milyonlarca insan FaceBook’u sosyalleşmek için kullanmaktadır. Ancak, benim gibi internetten para kazanan internet komisyoncuları, FaceBook’u daha çok internetten para kazanmak için kullanmaktadır.

Artık dünyada neredeyse FaceBook hesabı olmayan hiç kimse yoktur. Özellikle, Kuzey Amerika ve Avrupa ülkelerinde 70 yaş üzeri insanların dahi FaceBook’ta üyelikleri mevcuttur ve günde en az bir kaç kez bu siteye girip çıkmaktadırlar. Hal böyle olunca, FaceBook’u internetten para kazanmak için kullanmak boynumuzun borcu olmuştur.

FaceBook bünyesinde sayısız topluluk ve grup barındırmaktadır. Bu topluk veya gruplara bırakacağınız küçük bir yazı, satmak istediğiniz ürüne yeterli dikkati çekmenizi sağlayabilir. Mesela, FaceBook’un “Online Para Kazanma” ve “Girişimcilik” ile ilgili gruplarına kendi web sitemi anlatan küçük bir yazı yazdım ve anormal derecede geri dönüşü oldu. Düşünün, eğer bir bebek arabası satıyorsanız, onbinlerce anne adayının bulunduğu bir gruba kendi ürününüzden bahsetmek ne kadar işe yarar? İşin en güzel kısmı ise, yapacağınız bu reklam için hiç bir ödeme yapmamanız.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu