Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Farkı Tat Bayiliği İle Kendi İşinizi Kurabilirsiniz

“ FARKI TAT ” alışılmışın dışında bir konsepti sizlerle buluşturuyor. Ülkemizin yöresel tatlarının bulunduğu ve daha sağlıklı bir yaşam için- diyabetik, çölyak ve vejetaryen – ürünlerini bir konseptte birleştirmiştir. FARKI TAT rahatlatıcı iç dekarosyonu ve eşsiz tatlarla zenginleştirilmiş menüsü, franchising sistemiyle tüm illerimize bayilikler vererek sizlere her geçen gün daha da yakınlaşmayı hedefliyoruz. Girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip ekibimizle birlikte yola çıkmaya var mısınız?

En önemli ilkemiz öncelikle müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple her bir tat ayrı ayrı değerlendirilmektedir. Her bir ürün seçimi titizlikle yapılmıştır. Yöresel tatlılar büyük bir özenle hazırlanmaktadır. Dondurma çeşitlerimiz ise damaklarda eşsiz tatlar bırakmaktadır. Tutkuyla aşkı birleştiren çikolatalarımızın her biri eşsiz lezzetlere sahiptir.

farki tat bayilik

Brüksel ve Belçika usulü waffle ile damaklarınızda tat cümbüşü başlayacak. Dostluğun ve doyumsuz sohbetlerin simgesi ve gönüllerin altını kahveyi de unutmadık tabi.  Sağlıklı yaşamı da ilke edinen firmamız diyabetik, çölyak ve vejetaryen ürünleri ile konseptini zenginleştirmektedir.

Hedefimiz; sizlere saygın, keyifli, itibarlı ve karlı bir iş ortamı hazırlayarak şimdiye kadar edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşmaktır. Markamızın vazgeçilmez prensibi olan karşılıklı güven ortamının sağlandığı ticari ortaklığımızı oluşturmak ve bu ilişkiyi uzun yıllar devam ettirmektir.

Merkezi Isparta’da bulunan “ FARKI TAT ” , kendi işinizi kurarken harcayacağınız zaman ve enerjiyi franchising sistemi ile minimize ediyor. Girişimci, hazır bir sisteme sahip olarak işe başladığı için tüm zamanını ve enerjisini satış ve pazarlama üstüne yoğunlaştırabiliyor. İş hayatının ilk basamaklarını çıkarken, beraberinde güven duyabileceği ve onunla beraber adım atan bir desteğin bulunması, girişimciye yüksek motivasyon veriyor.

En önemlisi de, kendisi gibi girişimcilik ruhuna sahip profesyonellerle sürekli muhatap olduğu için, gereksiz anlaşmazlıklarla, vakit kaybını önlemiş oluyor..Yatırım koşullarımızı uygun görmeniz halinde, sizlerden şu aşamada işletmenizin kurulabileceği uygun lokasyon ve dükkan- AVM önerilerinizi veya mevcut datamızda bölgenize uygun lokasyonlar var ise sizinle paylaşmamız için sizleri bekliyor olacağız.

İletişim

0 532 7917240

Franchise Veren Firmalar’ın Fiyatları

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu