Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Farmasi Ek İş İmkanı Sağlıyor

Farmasi ek iş imkanı. Merhabalar bugünkü yazımız özellikle ev hanımlarını ilgilendiriyor. Evin giderleri için ek iş yapmak isteyen ev hanımları Farmasi kozmetik firmasının ek iş fırsatını değerlendirebilir. Ev hanımlarının yanı sıra memurlar, emekliler, öğrenciler, işciler herkesin kolaylıkla ve sermayesiz yapabileceği bir iştir. Katalog üzerinden satış yapmayı duymayanız kalmamıştır.

Farmasi Kataloğundan Ürün Satışı Yapmak

Bu işe ön yargılı bakmayalım lütfen, her işin başlangıç aşamasında bir takım zorlukları vardır. Eve iş göndersinler mandal işi gibi, paketleme işi gibi, montaj işi gibi aklınıza gelebilecek bir sürü ek iş imkanları olabilir, ama öyle bir imkan yok arkadaşlar eve ek iş gönderen olsa bile öncelik buluduğu semtte ilçede eve iş verirler ve üstelik kazançlar çok düşük miktarda olur saatlerce emek harcarsınız karşılığı sizi tatmin etmez.

Farmasi ek iş imkanı
Farmasi ek iş imkanı

Katalog üzerinden satışta ise örnek olarak 100 TL’lik bir satışta 35 TL’si sizin kazancınız olur. ayda 1000 TL’lik bir satışta 350 TL iyi bir kazanç, siz bu kazancı evde paketleme gibi ek işler ile kazanmanız mümkün değil. Üstelik saatlerce paketleme için uğraşmadan. Farmasi kozmetik firması Türk sermayeli bir firmadır. Farmasi üyeliği ücretsizdir. Farmasi ürünlerinin satışı haricinden alt üye yaparak onların satışlarından da prim kazanailirsiniz. Ücretsiz Farmasi üyeliği ve Farmasi kataloğu için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

5 Yorum

 1. Müge Engin : 0541 880 81 16

  Farmasi Üyelik

  FARMASİ ÜYELİK & BAŞVURU DANIŞMANLIK

  HELAL SERTİFİKALI KOZMETİK ÜRÜNLERİ

  % 100 YERLİ SERMAYE FARMASİ

  SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI KOZMETİK MARKASI

  WhatsApp yardımı ile de ulaşabilirsiniz

  DR . CEVDET TUNA ÜRÜNLERİ

  FARMASİ ÜYE KAYDI VE KARİYER İMKANI SUNMAKTAYIZ

  farmasi üyelik, farmasi kayıt, farmasi üye ol, farmasi kataloğu, farmasi

 2. Merhaba ben YASEMİN CINGILLIOĞLU. Farmasiye üye olmak isterseniz detaylar için görüşelim. 123ülkeye ihracat yapan türk firmasi helal ürünleriyle sizleri buluşturuyor.
  Detaylı bilgi ve üyelik için whatsapptan yazabilirsiniz. 5419653331

 3. 119 ülkede güvenle satış imkanları sunan,sektörün dev markası Farmasi’den tüm ev hanımlarına,ek iş arayışı olan bay ve bayanlara ek gelir fırsatı… Sizde hemen bizi arayın detayları iletelim.
  Bize 0506 912 4056 gsm numaramızdan ulaşabilirsiniz.

 4. Merhaba bende iş başvurusunda bulunmak istiyorum ne yapmalıyım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu