Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Feng shui danışmanlığı yapın

Feng shui danışmanlığı yapınFENG SHUI DANIŞMANLIĞI

Olumsuz enerji alanlarını temizliyor

Feng shui sanatı eski Çin geleneklerine dayanmasına rağmen, Batı dünyasında “çevre psikolojisi” olarak adlandırılan bilimsel araştırmanın önemli bir kısmını oluşturuyor.

feng-shui
Feng shui danışmanları, fiziki çevrenin fiziksel, zihinsel ve duygusal mutluluk üzerindeki olumsuz etkilerinin giderilmesi konusunda hizmet veriyorlar.

Çağdaş toplum insana gerilim, duygusal baskı ve uykusuzlukla meydan okuyor. Oysa yaşadığımız çevre bizi olumlu yönde etkileyebiliyor. Boşluk, ışık, renk, ses ve nesnelerin yerlerinin seçici kullanımı duygularımızı sakinleştirip, ruh halimizi değiştirebiliyor. Hatta sağlığımızı iyileştirip, zihinsel uyanıklığımızı teşvik edebiliyor. Feng shui danışmanları evlerde, binalarda arzularımıza daha uygun düşünebildiğimiz ortamlar oluşturuyor. Olumsuz hava veren bir odayı, büroyu düzenleyerek bir yerdeki olumsuz enerji alanlarını temizliyorlar.

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir yorum

  1. karine sarıipek

    feng şhui danışmanlık işi biliyorum fakat kurslara gitmek için önceden gerekli parayı kazanmak gerekiyor hata bu benim hayalım yardım eden var mı acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir