Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Ferrari 458 Italia, İngiliz Car Dergisi’nin ”Yılın Performans Otomobili” ödülünü kazandı

Ferrari 458 Italia, İngiliz Car Dergisi’nin ”Yılın Performans Otomobili” ödülünü kazandıTOFAŞ açıklamasına göre, Ferrari’nin en yeni modeli olmasıyla dikkat çeken, Ferrari’nin arkadan itişli ve orta-arka motorlu spor otomobil serisinin evrimini simgeleyen yeni modeli Ferrari 458 Italia, bir ödülün sahibi daha oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Car Dergisi editörü Phil McNamara, ”Tüm zamanların en hızlı, en heyecan verici ve en iyi iletişim kuran süper otomobillerinden biri olan, aynı zamanda da gündelik olarak en rahat sürüşü sağlayan Ferrari 458 Italia, dikkate değer bir başarı sergilemektedir. Önümüzdeki yıl rakiplerin Ferrari 458 Italia’yı yerinden oynatması için olağanüstü becerilerle donatılmış olması gerekecek” değerlendirmesini yaptı.
8 FARKLI MARKA!
Car Dergisi’nin ”Yılın Performans Otomobili” testi bu yılın başlarında start aldı. Avrupa’da 2500 milin üstünde bir mesafeyi kapsayan bu testte, büyük rağbet gören bu ödülü kazanmak için sekiz farklı markadan rakipler birbirleriyle yarıştı.

Her bir otomobilin değerlendirildiği yorucu test sürecinin ardından Car ekibi, Ferrari 458 Italia’nın, her yönden rakiplerinden üstün bir otomobil olduğuna karar verdi.

  Japonlardan İnsan Görünümlü, Cep Telefonu!Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir