Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Filoway Araç Takip Sistemleri Bayilik Veriyor

Filoway Araç Takip Sistemleri Bayilik Veriyor

Misyonumuz

Filoway Filo Yönetim Sistemleri olarak birinci hedefimiz müşterilerimize, verimlilik katacak ve karlılıklarını arttıracak destek ve optimizasyon araçları sunmaktır. Müşterileri için; gelişen teknolojilerin getirdiği yenilikleri etkin ürünleri zaman ve süreklilik avantajıyla ekonomik yollardan müşterilerimizle buluşturmak, günümüz teknolojisini ve tüm yeniliklerini yakından takip ederek bunları siz değerli iş ortakları ve müşterileri ile paylaşmayı kendine görev edinmiştir.

Vizyonumuz

Profesyonel bir yaklaşım ile teknoloji ürünlerini hızlı ve ekonomik şekilde müşterilerine ulaştırmayı hedefleyen Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşlarından biri olmak.

Neden Floway

İhtiyaca uygun, sektörlere özel çözümler sunabilen yazılımı sayesinde kolay ve hızlı kullanım. Üstün teknolojiler kullanılarak geliştirilen donanım sayesinde güvenli, hızlı, kolay veri aktarımı ve kolay montaj özelliği. Üstün veritabanı ile dataların uzun saklanabilme ve güvenli korunması sayesinde datalarınız kontrol altında. Geniş ve detaylı raporlama olanağı ile en doğru bilgilere ulaşabilme imkanı. Teknolojik gelişimlere uyumluluğu sayesinde yapılacak herhangi bir güncellemede aynı donanım üzerinden kullanım. En önemlisi; müşteri memnuniyeti, müşteri sadakati, marka itibarı, işletimsel verimlilik, gelişmiş iletişim ve sürekli gelişimin takipçisi olarak memnuniyet zinciri oluşturmak…

5113 Sk. No:4/A Çamdibi – İZMİR
Tel: +90.232.461 68 82 / Faks : +90.232.461 85 42
Gsm: 0535.028 79 09
bilgi@filoway.com.tr | www.filoway.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

  1. Merhaba arkadaşlar araç takip sektörüne girmek isteyen arkadaşlar var ise benimle iletişime geçerler ise ortak çalışma sağlaya biliriz bayii olamayın gelin ortak olalım sektördeki tüm araç takip firmalarını tanımaktayım bayiisi olacağınıza direk dispirtör yapa bilirim sizi ve alt bayiilerinizi oluştura bilirim türkiye genelinde montaj ekibinizi oluştura bilirimde sadece arayın ilan tarihi geçmiş dahii olsa arayın bu sektöre her daim hakimim.
    05322506936

  2. filoway akdeniz bölge bayiliği düşünüyoruz.telefonla görüşülmüştü.cevabınızı bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu