İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği

Flexkom Nedir? Flexkom E-Ticaret ve Network Marketing Sistemi

Flexkom Nedir? Flexkom E-Ticaret ve Network Marketing Sistemi

Flexkom Türkiye`nin ilk E-Network şirketidir Flexkom iki muhteşem pazarin kombinasyonudur.

1. E-Ticaret
2. Network Marketing.

İnternet hayatımızın her alanında vazgeçilmez olmaya devam ediyor.Şimdi de e-ticaret patlaması başladı…


Cirosu 5 yılda 7.5 kat artan e-alışveriş, ekonominin en hızlı büyüyen alanı oldu.Yılın ilk altı ayında kredi kartıyla harcanan her 100 liranın 7’si sanal mağazalarda yapılan alışverişe gitti.
Sabah gazetesinin haberine göre, günlük yaşamda e-ticaret patlaması başladı.Özellikle gençler iş yerinde masalarının başında otururken online alışveriş sitelerinden gönderilen ve birbirinden cazip kampanyaları gösteren emailler tüketicileri bilgisayar başına kilitleyip milyarlarca liralık alışveriş cirosu yaratıyor.
Bir tıkla istediğini almanın cazibesi,online alışveriş pazarının cirosunun her yıl ortalama yüzde 50’nin üzerinde büyütürken kriz yılı olan 2009’da bile internetten alışveriş tutarı yüzde 13 arttı.Türkiye’nin en hızlı büyüyen pazarına ilişkin rakamlar görenleri şaşırtıyor.

Network Marketing , son yıllarda -her ölçekte- şirketlerin müşteriye daha kolay ulaşmak,sadık müşteriler ve çalışanlar sağlamak,kısaca ürün satışlarını arttırmak için kullanmaya başladığı etkili bir dağıtım ve kazanç sistemidir.Network Marketing sektöründe yılda 200 milyar $ ciro dönmektedir.Gelecek 10 yılda bu rakamın 1 trilyon $ ı bulacağı tahmin ediliyor, istatistikler de bunu doğrular nitelikte.Wellness şirketlerinden farklı olarak temizlik, gıda, giyim, elektronik gibi sektörler ve amazon.com, IBM, Citi Group gibi önemli markalar da bu sistemi benimsemeye başlamışlardır. Üniversitelerde ders olarak verilmesi, finans uzmanlarının bu sektörde büyük gelecek görmesi daha da cazip kılmaktadır. Dil, din ırk, cinsiyet, meslek ayrımı yapmaksızın büyüyen ekipler bu pastadan paylarını alırlar. Network marketing sıradan insanlara sıradışı kazanç imkanı veren tek sistemdir.Tek başına mümkün olmayan iş hacmi network marketing sistem ile mümkündür.1 kişinin %100 çabası yerine 100 kişinin %1 lik çabası.Enerji ve zaman kaybını engeller.

FlexKom`un E-Network avantajlari

• Herkes tarafından tanınan marka ürünler
• Ürün alış ve satış yok,katologla satış yok
• Kapı kapı dolaşma yok
• Evden bilgisayardan da çalışabilirsiniz
• Müşteri müşteriyi getiriyor
• Şimdi Türkiye startını veriyor.

Detaylı Bilgi İçin

Tel:05435589579

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

5 Yorum

 1. Merhaba Arkadaşlar.
  Gördüğüm kadarıyla burası network marketing ve buna benzer işlerle uğraşan arkadaşların uğrak yeri haline gelmiş. Ben de, henüz yeni kurulmakta olan ve sıkı çalışacak ekip arkadaşları aradığımız organizasyonumuz hakkında bilgi vermek istedim.
  Tanıtım filmini izlemek için : http://www.myortak.org/default.aspx?ortak_id=2NTLXLE144 linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Ya da celebitacettin@hotmail.com mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

  Saygılar..

 2. SİLVA %100 TÜRK SERMAYELİ OLAN BİR NETWORK ŞİRKETİ ÇOK KATLI BİR ALİŞVERİŞ MERKEZİDE DENEBİLİR GÜVEN ÇERÇEVESİNDE HAREKET EDEN BİR FİRMA OLMAKLA BİRLİKTE MİKROFİBER İLK ÜRETİCİ FİRMASI OLARAK İLK VE TEK !…EKLEDİĞİMİZ GENİŞ ÜRÜN YELPAZEMİZLE HİZMET SUNMAKTAYIZ …İLETİŞİM :444761 VE ÜCRETSİZ ÜYELİKLE KAZANMAK ARTIK ÇOK DAHA KOLAY TEK SERMEYENİZ GÜVEN …

 3. Yüzdeyüz yerli sermayeli dev firmamızın bünyesinde internet tabanlı platformunu kullanarak günde bir kaç saat serbest zamanlı çalışarak ciddi kazançlara ulaşabileceğiniz iş alanımızda aşağıda belirtilen özellikte çalışma arkadaşlarını aramıza bekliyoruz.

  Firmamızın internet tabanlı platformunda kendi belirleyeceği çalışma sistemini seçerek full time yada part time olarak günde en az 2 saatini ayırabilecek işe veya ek gelire ihtiyacı olan herkes bizimle çalışabilmektedirler.
  Yetenek bazlı çalışma sistemimiz içerisinde seçeceği 15 farklı görevden bir tanesinde eğitilecek o görevde bulunacak ve sistem desteği alacaktır.

 4. Flexkom İnternet Alışveriş Sitesi’nin Tanıtımı Yapıldı

  İzmir’de, FlexKom internet alışveriş sitesi’nin tanıtım toplantısı yapıldı.
  İzmir’de, FlexKom internet alışveriş sitesinin tanıtım toplantısı yapıldı.

  80. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda (İEF) kullanıcılarıyla buluşan FlexKom’un sahibi Cengiz Ehliz, “Network marketing”de 18 yıllık tecrübesini Türkiye pazarına taşımak amacıyla FlexKom’u kurduklarını belirtti.

  Henüz 6 aylık geçmişleri olmasına rağmen Türkiye’nin en hızlı büyüyen e-network şirketi olduklarını ifade eden Ehliz, “Sistemimiz çok basit. Bir kartla e-ticaret patlamasını müşterimize aktarıyoruz. Müşterilerimiz, bu kartla hem marka ürünleri ucuza alıyor hem de anlaştığımız FlexKOBİ’lere gidip alışveriş yaptığında FlexPuan kazanıyor. Bu sistem sayesinde müşteri, bizim kartla birlikte yüzlerce lira tasarruf etme imkanı buluyor” diye konuştu.

  Ehliz, İEF’te günlük ortalama 5 bin kişinin kart aldığını dile getirerek, “10 gün içinde 50 bini aşacağımız gözüküyor. Bu da sistemin ne kadar güzel çalıştığını ve Türk insanının buna ne kadar açık olduğunu gösteriyor” dedi.

  Cengiz Ehliz, Türkiye pazarının ardından Azerbaycan ve İran pazarına, daha sonra ise Avrupa pazarına girmeyi hedeflediklerini sözlerine ekledi.

  – İZMİR

  (Anadolu Ajansı) 12.09.2011 21:40 [2987068]

 5. Bence çok mütiş bi sistem.Katılım yapmak için ne yapmamız gerekli acaba.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu