Giyim Bayilikleri

Franchise İle Dastini Bebek Ürünleri Mağazası Açmak İstermisiniz

Çocuk ve bebeklerimiz bizlerin vazgeçilmezleridir. Onların bir tebessümü bile bize dünyaları verir. Bebeklerimiz için yapılan harcamalar gözümüzde hiç görünmez. Çocuk ve bebek ürünleri mağazası açmakta akıllı bir yatırım olabilir.

Dastini Bebe Market franchise vermeye devam ediyor.

dastini

Bebek sektörüne 8 sene önce franchise sistemini getiren Dastini Bebe Market Türkiye genelinde hızla büyümeye devam diyor .2012’nin başından bu yana Ankara,Kütahya,Samsun, Antalya/Manavgat,Kayseri,Hatay,Antalya/Lara,Diyarbakır (2 bayilik),Gaziantep toplam 10 franchise vererek kendi sektöründe Türkiye’nin en büyüğü olduğunu kanıtladı.

DASTİNİ mağaza açmak için gerekli olan koşullar ise 100 m2 dükkan in mart ayı boyunca,14,500$ isim hakkı bedeli ve yaklaşık 50,000 TL mal bedeli buna ek olarak dekorsayon bedeli olmak üzere 99,000 TL ‘ye indirdi.

DASTİNİ BEBE MARKETİ KISACA TANIYALIM

• DASTİNİ BEBE MARKET 8 yıldır Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

• İstanbul Sahrayıcedit’de tek bir dükkanla ve günde 2000 tl ciro ile başlayan operasyon 8 yıl içinde Türkiye pazarının en büyük bebek mağazaları zinciri konumuna ulaşmıştır.

• Türkiye’de, elde ettiği başarı ile ülkemiz bebek sektörüne yön vermektedir.

• Hayata geçirdiği yenilikçi fikir ve ürünlerle, Türkiye’de kendi alanında pek çok ilki gerçekleştirmiş olan DASTİNİ BEBE MARKET, tüm faaliyetlerinde yaratıcılığı ön plana çıkaran bir yaklaşımı benimsemiştir.

• DASTİNİ BEBE MARKET, İstanbul ağırlıklı olmak üzere bugün itibariyle toplam 18 ilde 38 şubeyle faaliyet göstermektedir.

• Ülkemizde franchising sistemiyle büyümekte olan DASTİNİ BEBE MARKET, şube ağını her geçen gün genişletmektedir.

• DASTİNİ BEBE MARKET 20.000 çeşit ürün yelpazesiyle dünyaca tanınmış markalarla çalışmaktadır.

• Bu anlamda ülke ekonomisine yılda yaklaşık 15 milyon ABD dolarına yakın kaynak yaratmaktadır. Bu rakam, DASTİNİ BEBE MARKET’in yoğunlaşan faaliyetleriyle birlikte sürekli bir artış içindedir.

• DASTİNİ BEBE MARKET 2012 yılı içerisinde aldığı franchise başvurularıyla, talepleri önceki yıla oranla %60 artırmayı başarmıştır.

• DASTİNİ BEBE MARKET 2013 yılı içerisinde, bir önceki seneye oranla %93 büyüme gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bebeğinizin sağlığı, sizin rahatlığınız için gerekli olan bir şampuanı, pişik kremini, bebe yağını, biberonu, ,emziği, tulumu yada önlüğü ,her çeşit tekstil,bebeçeyiz,aksesuar,ayakkabı,oyuncak ve araç-gereç gereksinimlerini bulmakta artık zorlanmayacaksınız.

DASTİNİ Bebe Market, bebeğiniz için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi bir çatı altında topluyor. Bebeğinizin Sağlığı için tasarlanmış, kalitesi ispatlanmış, tüm markaları en uygun fiyat garantisi ile Dastini’de bulabilirsiniz.

Hayatınızda Bebek varsa Bize mutlaka uğrayın.

Bulunduğunuz il veya ilçede bir DASTİNİ BEBE MARKET açmak isterseniz aşağıdaki numaralardan ilgili kişiler ile görüşebilirsiniz.

0507  241 55 30

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. Çocuklarımız için her zaman en iyisi olsun isteriz.. En kaliteli ve en güzeli .. Dastini bebe giyim mağazalarında kalite ve şıklık en uygun fiyatlarla.. Dastini bebek mağazalarında çok çeşitli ürünler bulabilirsiniz.. Bir bebeğin ya da çocuğun bütün ihtiyaçları bulunmaktadır. Bebek giyim ürünleri, bebek kozmetik ürünleri, bebek arabaları, ayakkabılar, yeni doğan ürünleri, emzik/ biberon ve daha fazlası.. 2004 yılında kurulmuş olan Dastini bebe market, 0-6 yaş arası çocuk ürünlerinin satışını yapan bir firmadır. Dastini bebe giyim marketinde bebeklerinizin ve çocuklarınızın bütün ihtiyaçlarını bulmanız mümkündür. Günden güne büyümeye devam eden Dandini bebe, 18 ilde 34 mağazası ile çocuklarımız için en kaliteli ürünlerini satışa sunmaya devam etmektedir. Ülkemizde bütün bölgelere franchise verilmektedir.. Dastini bebe market yatırımcısını her konuda destekleyen bir firmadır. Bebek giyim sektörü her zaman geçerli bir sektördür.. Franchise almak isteyen girişimcilerimiz için en doğru sektör ve en doğru seçim olabilir.. Dastini bebek giyim ile franchise almanız sizler için karlı bir seçim olacaktır..Franchising almanız için bayilik şartlarını yerine getirmeniz ve franchise başvurusu yapmanız gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu