Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Fresh Line Türkiye Yatırımcılarını Arıyor!

Fresh Line Franchise giriş bedeli 10 bin Euro

Fresh Line Organik fırsat

Cilt, saç ve vücut için doğal ve organik kozmetik ürünlerinin satışı yapan Fresh Line, zararlı kimyasal içermeyen, doğal ve organik içerikli ürünler sunuyor. El yapımı sabunlar, katı şampuanlar ve aromaterapi topları Fresh Line’nın

ürünleri arasında yer alıyor. Bugün toplam üç mağazayla Ankara ve Eskişehir’de faaliyet gösterdiklerini söyleyen Fresh Line Kurumsal Gelişim Direktörü Canan Akkan Erdem, bu yıl İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Antalya, Adana ve Kayseri’ye franchising vereceklerini ifade ediyor.

Fresh Line, 1992’de kurulmuş olmasına rağmen hikâyesi çok daha eskilere dayanıyor. Aslında her şey torununa onlarca güzellik reçetesi miras bırakan büyükannemin mutfağında başladı. Bu talihli torun benim. Bu reçeteler, az bir sermaye ve çokça kararlılık ve inançla ürünlerinde sadece taze meyveler, otlar, yağlar, çiçek özleri ve yağ esansları kullanan bir şirket kurdum.

Kozmetik tüketicileri Fresh Line’ı çok sevdiler. Şirket uluslararası varlık göstermeye ve güçlü bir şekilde büyümeye başladı. Bugün hepimiz firmamızın bir varlık nedeni olması gerektiğine inanıyoruz. Fresh Line ailesi olarak bizim varlık amacımız insanlara faydalı olacak yüksek kaliteli ürünler üretmektir. Müşterilerimizin sağlığını korumak için ürünlerimizde kullandığımız hammaddelerin kökenine ve etkinliğine dair var olan en sıkı kriterleri takip ediyoruz. Formüllerimizin hiçbiri petrokimyasallar, zararlı koruyucular, sentetik yumuşatıcılar ve hayvanlardan elde edilen maddeler içermez. Çevremize saygı duyuyoruz ve ekosistemimizin korunması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle hayvanlar üzerinde test edilmiş hammaddeleri satın almıyoruz ve geri dönüşümlü ambalajlar kullanıyoruz.

Yaptığımız işten, yani bol bol hayal gücüyle mutfak heyecanı yaşayarak el yapımı özgün kozmetikler üretmekten, büyük keyif alıyoruz. Sadece birer meta olmayan, neredeyse yenecek güzellikte sanat eserleri olan ürünlerimizle gurur duyuyoruz.

‘Doğal’ kelimesinin ticari kaygılarla yanlış şekilde kullanıldığının, sömürüldüğünün ve bunun tüketicilerde güvensizlik yarattığının farkındayız. Fresh Line mütevazı bir gelişme çizgisi izleyerek inandığı değerlerden vazgeçmeden Yunan tarihine uluslararası saygınlık kazandırmayı ve dürüst bir çalışmayla bir marka yaratmayı hedeflemektedir.

Markamız

Fresh Line bir Yunan doğal kozmetik markasıdır. Markanın arkasında geçmiş günlerden gelen bir hikaye ve hassas bir çalışma vardır. Her ürün markanın felsefesini yansıtır. Tüm ürünler el yapımıdır ve mutfaktan, bahçeden alınan taze içerikler, esansiyel yağlar kullanılarak yüz, vücut ve saç bakımı için özenle üretilir.

Satış Noktaları

9 ülkede 127 satış noktası (Yunanistan, Türkiye, Rusya, Almanya, Ukrayna, Kazakistan, Ermenistan, Kıbrıs Rum kesimi, Arnavutluk)

Koleksiyonumuz

Yüz Ürünleri: Cilt bakımı

Bitkisel Saç Ürünleri: Saç bakımı

Spa Ürünleri: Vücut için aromaterapi

Özel Ürünler: Güneş, Çocuk, Vücut biçimlendirme

Hediye Setleri: Özel günler için hazırlanmış paketler

Fresh Bar: İsteğe göre hazırlanan ve gramla satılan, ekonomik taze ürünler

Satış Kanalları

Mağazalar&Corners: cadde mağazaları, alışveriş merkezi mağazaları, shops in shops ve corners Fresh Bar: eczaneler, kozmetik mağazaları,hava alanları,spa merkezleri, spor merkezleri

İşin Aynası

Uygun yer: Mağazaların büyüklüğünün ortalama 40 m2 olması yeterli.

Yatırım maliyeti: Franchise giriş bedeli 10 bin Euro. Ancak 2012 yılına özel olarak franchise bedeli alınmıyor.

Başvuru için: 0312 341 06 06

Tel: 0505 565 72 42

Web: www.freshlinetr.com

Dönerci Dükkanı Açmak

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu