Anasayfa / Şirket Haberleri / Freshium Salads Türkiye’nin yeni tavuk markası

Freshium Salads Türkiye’nin yeni tavuk markası

“Türkiye’nin Saiad’s yeni tavuk markası”

Sektörde güçlü bir marka haline gelen Freshium Salads’ın sloganı “Türkiye’nin yeni tavuk markası”!..

2013’de Atanet Gıda ile ilk şubesini Pelican Mail Avm’de açan Freshium Salad, lezzet yolculuğuna 2014 yılı aralık ayı itibariyle 10 şube olarak devam etmektedir.

Freshium SaladsLezzet tiryakisi yapan menüsü ve servis kalitesiyle kurumsallaşma sürecini devam ettiren Freshium Salads kendine özgün konseptle-riyle restaurant işletmeciliğini değerli bayi adaylarına teslim etmektedir ki bu hem alacarte hem de self servis olarak hazır-lanmaktadır. Ayrıca kar oranlarını en üst seviyede tutarak, bayi adaylarıyla aynı yolda omuz omuza yürümektedir. Yeni kurmuş olduğu imalathanesinde hazırlamış olduğu lezzetli sosları, özel olarak soslanmış tavukları ve etlerini diğer bayilik veren firmaların aksine çok uygun fiyatlarla bayilerine teslim etmektedir. Ayrıca pazar araştırmalarıyla en uygun kiralar ile avmler ile bayi adayları için yapmış olduğu anlaşmalar ile işletmenin açılışından, açılış sonrası işletme desteğine kadar yanında olur. Bu hedeflerini halihazırda açılmış olan 10 şubede sağladığını ortaya koymaktadır.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir