Anasayfa / Şirket Haberleri / Freshium Salads Türkiye’nin yeni tavuk markası

Freshium Salads Türkiye’nin yeni tavuk markası“Türkiye’nin Saiad’s yeni tavuk markası”

Sektörde güçlü bir marka haline gelen Freshium Salads’ın sloganı “Türkiye’nin yeni tavuk markası”!..

2013’de Atanet Gıda ile ilk şubesini Pelican Mail Avm’de açan Freshium Salad, lezzet yolculuğuna 2014 yılı aralık ayı itibariyle 10 şube olarak devam etmektedir.

Freshium Salads
Lezzet tiryakisi yapan menüsü ve servis kalitesiyle kurumsallaşma sürecini devam ettiren Freshium Salads kendine özgün konseptle-riyle restaurant işletmeciliğini değerli bayi adaylarına teslim etmektedir ki bu hem alacarte hem de self servis olarak hazır-lanmaktadır. Ayrıca kar oranlarını en üst seviyede tutarak, bayi adaylarıyla aynı yolda omuz omuza yürümektedir. Yeni kurmuş olduğu imalathanesinde hazırlamış olduğu lezzetli sosları, özel olarak soslanmış tavukları ve etlerini diğer bayilik veren firmaların aksine çok uygun fiyatlarla bayilerine teslim etmektedir. Ayrıca pazar araştırmalarıyla en uygun kiralar ile avmler ile bayi adayları için yapmış olduğu anlaşmalar ile işletmenin açılışından, açılış sonrası işletme desteğine kadar yanında olur. Bu hedeflerini halihazırda açılmış olan 10 şubede sağladığını ortaya koymaktadır.

  İş zekasıyla global şirket olma yolundaYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Hangi Klimayı Tercih Etmeli

Geçtiğimiz yıl ÖTV teşvikinin de etkisiyle bir milyon klima satıldı. Türkiye, split klimada Avrupa’nın üretim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir