Anasayfa / Şirket Haberleri / Frozen Yogurt Zinciri, Iceberry Hızla Büyüyor

Frozen Yogurt Zinciri, Iceberry Hızla BüyüyorTürkiye’nin Önde Gelen Frozen Yogurt Zinciri ICEBERRY Türkiye Kuşadası 5M Migros AVM’de Kapılarını Açıyor!

“Kişiye Özeel Lezzetler” Parolası ile Türkiye’de Frozen Yogurt pazarının ilklerinden olan Iceberry hızla büyüyor. Yatırımcısı ile birlikte kazanmayı kendisine ilke edinen Iceberry , 2011 yılından bu güne açtığı hiçbir şubeyi kapatmayarak yatırımcısını korumayı başardı. Yağ oranı düşürülmüş kendisine özgü Waffle ve Krep çeşitleri ile Menü zenginliğini ortaya koyan Iceberry Aydından sonra özellikle İstanbul , İzmir Mersin ve Ankara da 10 yeni şube planlıyor.

iceberry
Sağlıklı , doğal ve garnitür çeşitliliği ile Amerika ve Avrupa’da geniş kitleleri peşinden koşturan Frozen Yogurt Türkiye’de Iceberry ile hızla yayılıyor. Ürünlerinde yüksek fruktozlu mısır şurubu , yapay renklendirici gibi insan sağlığına zararlı katkı maddelerini kesinlikle kullanmayan Iceberry özellikle çocuk ve bayan misafirlerinin yeni gözdesi.

Franchise sisteminde ilk yatırımda kar sağlamak yerine yatırımcısı ile kazanma stratejisini benimseyen Iceberry için başarının birinci göstergesi mutlu ve kazanan franchiser’lar. Bu doğrultuda verdiği hizmetin kalitesini sürekli yukarıya taşımak için çalışan geniş bir kadroya sahipler. Ayrıca ürün , makine , satış , stok ve karlılık konularında bitmeyen eğitim programları ile yatırımcılarının ticari hayatlarında devamlı yanlarında olarak fark yaratıyorlar.

Yurt içinde tedarikçi zinciri konusunda en kaliteli alternatifler ile çalışan Iceberry örnek olarak , İnsan Kaynakları alanında Kariyer.net , Shop konseptinde bulunan kahve çeşitleri için Lavazza, Süt ürünlerinde ise Pınar ile iş ortaklığı yapıyor.

Ayrıntılı Bilgi İçin:
Erçin Erkmen / 05309284772 / info@iceberry.com.tr

  İzmir Hilton yenilendiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir