Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / FunLab Eğlence Dünyası Bayilik Şartları

FunLab Eğlence Dünyası Bayilik ŞartlarıEğlenceli “yeni nesil” franchise sistemi…

Türkiye’nin 1 numaralı kapalı alan aile eğlence merkezi (FEC) markası FunLab Eğlence Dünyası, İstanbul & Eskişehir’deki 4 şubesi ve ilk bayilik verdiği Bursa Kent Meydanı AVM şubesiyle birlikte, 2015’ten itibaren franchising ile büyüyor. Özellikle AVM’lerin, ailece zaman geçirme ve eğlence anlayışını tüm Türkiye’de değiştirmesi, çocukların güvenli, eğlenceli ve uzun süre geçirme ihtiyacını karşılamakzorunluluğunu doğuruyor.

FunLab Eğlence Dünyası
Aynı durum, turizm merkezlerinde de geçerli, halen mevcut otellerin bir çoğunda, miniklerin eğlence ihtiyacını ve dolayısıyla ailelerinin rahatını garanti altına alan entegre tesis anlayışı yeni yeni gelişiyor.Tam bu noktada FunLab’in entegre aile eğlence merkezi konsepti ve bağlı olduğu ana BALO’nun 10 yıllık eğlence ünitesi/ma-kinası distribütörlüğü ve teknik hizmet altyapısı da, yatırımcıların, A’dan Z’ye anahtar teslim eğlence mekânı projelerini, yüksek sürdürülebilir karlılık vaadiyle hayata geçirmelerine olanak tanıyor.

Zincir marka gücünün merkezi bir pazarla-ma&reklam ağı ile desteklenmesi, seçilen ünitelerin inovatif özellikleri ve FunLab’in operasyonel DNA’sında yer alan, çocuk ve ebeveyn ruhuyla empati kurarak faaliyetlerini yürütebilmesi ve bu know-how’ı tüm yatırımcılarına aktarabilecek kurumsal anlayış, sürdürülebilir ziyaretçi trafiğini mümkün kılıyor.

FunLab Franchise Avantajları ve diğer detaylar için Tıklayınız.

  Mika Yazılım Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir