Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Genius GPP-1000 Projektör

Genius GPP-1000 Projektör



Genius GPP-1000 Projektör

Cep boyutundaki dizaynı ve hafifliği ile dikkat çeken GPP-1000, soğutma fanına gerek olmadan çalışıyor ve anında açılıp kapanabiliyor.

GPP-1000, canlı renkler için VGA (640 x 480) çözünürlükte, 3M LCOS LED teknolojisi ile RGB LED projeksiyon ve 12 ışık birimi parlaklık kullanıyor. Cebinize sığacak kadar küçük boyutlara sahip olan projektör, buna rağmen 6”~65” arasında değişen ekran boyutlarında gösterim yapabiliyor. GPP-1000, medyaları görüntülemek ve iş sunumları yapmak için yeni bir yol yaratıyor. 1 GB dâhili hafızası olan GPP-1000’in SD hafızasını 32 GB’a kadar arttırabilirsiniz.

Fotoğrafları ve videoları görüntülemek veya sunum yapmak için herhangi bir boş yüzeyde kullanılabilen projektör, dâhili hoparlörler ve bir adet VGA girişine de sahip.




GPP-1000 ile USB kablosu kullanarak bir bilgisayar, kamera, fotoğraf makinesi veya cep telefonundaki video, fotoğraf ve sunumları paylaşabilirsiniz. Sadece dört alkalin pil ile iki saatin üzerinde çalışma süresine sahip olan projektörü ayrıca adaptörü ile kullanmak da mümkün. GPP-1000 deneyimlerinizi paylaşmak veya iş amacıyla kullanmak için ideal bir ürün.

SON KULLANICI FİYATI: 300.00 TL

Genius Hakkında:

1985’te kurulan Genius’un ürünleri arasında bilgisayar faresi, klavyeler, web ve güvenlik kameraları, hoparlörler, oyun çevre ürünleri, uzaktan kumandalar, kulaklıklar, dijital fotoğraf makineleri, dijital video kameralar ve dijital fotoğraf çerçeveleri bulunmaktadır. Genius ayrıca ABD’den patentini aldığı scroll-wheel teknolojisi bulunan bilgisayar faresinin de sahibidir. Genius 2007 yılında İnternet’te sayfaların ve belgelerin sekiz yönde daha hızlı taranması için optik dokunmatik kontrollü scroll-wheel teknolojisine sahip Mouse’u duyurmuştur. Genius ürün gamını bilgisayar çevre ürünlerinden öteye taşıyarak tüketici elektroniği endüstrisine giriş yapmış ve cep telefonu aksesuarları, Bluetooth özellikli kulaklıklar, dijital fotoğraf makineleri, dijital fotoğraf çerçeveleri, iPod hoparlörleri ve MP4 çalar üretimine başlamıştır. Genius 1997 yılında Tayvan Borsası’nda (TAIEX: 2365) işlem görmeye başlamıştır.

  Türkiye’nin En Verimli Elektrikli Arabası SOCRAT-EV’15



Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir