Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Kahve Kafe Bayilikleri / Gloria Jean’s Coffees Franchise

Gloria Jean’s Coffees FranchiseGLORIA JEAN’S COFFEES

100 şubeye ulaşmak istiyor

1979 yılında Amerika Chicago’da kurulan Gloria Jean’s Coffees, 1999 yılında Türkiye’ye giren ilk kahve markası. 2012 yılında Grup DNC olarak isim hakkı satın alınmış, Türkiye’de beş yılda 23 il ve 65 lokasyonda hizmet veriyor. İlk şubesini İstanbul Osmanbey’de açan marka, Türkiye’nin her bölgesinde şubeleşmeyi hedefliyor. “65 olan şube sayımızı 2018 yılında 35 yeni mağaza açarak 100’e çıkarmayı hedefliyoruz” diyen firmanın Genel Müdürü Emrah Bilgin, 20 şubenin merkeze, 45’inin ise franchise ortaklarına ait olduğunu söylüyor. Bilgin, markanın yıllık cirosu hakkında ise şunları söylüyor:
“2017 yılındaki ciro rakamımız 68 milyon TL, büyüme oranımız ise yüzde 15’di. Bu yılki ciro hedefimiz 100 milyon TL. 750 olan çalışan sayımızı ise 1000’in üzerine çıkarmayı hedefliyoruz.”

Firma, geçen ay ‘Be Light’ markasıyla işbirliğine giderek, İstanbul Zorlu AVM’de hafif ve sağlıklı yiyeceklerin satışına başlamış. Şeyda Coşkun imzasını taşıyan ‘Be Light Kitchen’ ile şubelerde vişneli brownie, havuçlu bonbon, kurabiye, protein barlar, green juice ve ödem çayı gibi ürünlerin satışı gerçekleştiriliyor.

Franchising şartları

■ Bayilik fiyatları: Firmanın franchising bedeli 50 bin dolar+KDV. Yatırımcılardan aylık net ciro üzerinden yüzde 6 royalty bedeli alınıyor.

■ Verilen destekler: Marka, danışmanlık, personel desteği ve işletmecilik alanında her türlü desteği veriyor.

www.gloriajeans.com.tr
Telefon: 0212 425 95 00
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

1453 Osmanlı Bayilik Fırsatını Kaçırmayın

1453 Osmanlı ‘’Şehzadeler Kenti’nden Dünya’ya’’ sloganı ile dünyaya adını duyuruyor. İş kurmak için iş fikirleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir