Kahve Kafe Bayilikleri

Gloria Jean’s Coffees Franchise

GLORIA JEAN’S COFFEES

100 şubeye ulaşmak istiyor

1979 yılında Amerika Chicago’da kurulan Gloria Jean’s Coffees, 1999 yılında Türkiye’ye giren ilk kahve markası. 2012 yılında Grup DNC olarak isim hakkı satın alınmış, Türkiye’de beş yılda 23 il ve 65 lokasyonda hizmet veriyor. İlk şubesini İstanbul Osmanbey’de açan marka, Türkiye’nin her bölgesinde şubeleşmeyi hedefliyor. “65 olan şube sayımızı 2018 yılında 35 yeni mağaza açarak 100’e çıkarmayı hedefliyoruz” diyen firmanın Genel Müdürü Emrah Bilgin, 20 şubenin merkeze, 45’inin ise franchise ortaklarına ait olduğunu söylüyor. Bilgin, markanın yıllık cirosu hakkında ise şunları söylüyor:

“2017 yılındaki ciro rakamımız 68 milyon TL, büyüme oranımız ise yüzde 15’di. Bu yılki ciro hedefimiz 100 milyon TL. 750 olan çalışan sayımızı ise 1000’in üzerine çıkarmayı hedefliyoruz.”

Firma, geçen ay ‘Be Light’ markasıyla işbirliğine giderek, İstanbul Zorlu AVM’de hafif ve sağlıklı yiyeceklerin satışına başlamış. Şeyda Coşkun imzasını taşıyan ‘Be Light Kitchen’ ile şubelerde vişneli brownie, havuçlu bonbon, kurabiye, protein barlar, green juice ve ödem çayı gibi ürünlerin satışı gerçekleştiriliyor.

Franchising şartları

■ Bayilik fiyatları: Firmanın franchising bedeli 50 bin dolar+KDV. Yatırımcılardan aylık net ciro üzerinden yüzde 6 royalty bedeli alınıyor.

■ Verilen destekler: Marka, danışmanlık, personel desteği ve işletmecilik alanında her türlü desteği veriyor.

www.gloriajeans.com.tr
Telefon: 0212 425 95 00

Bayilik veren firmalar hakkında daha geniş bilgi için: www.bayilikverenfirmalar.biz

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu